Skocz do zawartości

64 Rajd Polski- 8- 10 czerwca 2007 jednak bez WRC !!


guma

Rekomendowane odpowiedzi

z ekipą krakowską się boję, bo wiem jak to się może skończyć :mrgreen:

 

natomiast szczerze mówiąc wolelibyśmy sobie niezależnie jeździć tak jak nam będzie pasowało w danej chwili mając wybór, a nie podczepiać się pod kogoś i wszędzie za nim ciągnąć, co nie znaczy, że nie liczę na spotkanie kogoś z forum na odcinkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 447
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z tego co slyszalem to decyzja o tym ze Polski bedzie runda MS to juz tylko formalnosc.

Zobaczcie , ze decyzja o przyznaniu rundy ma zapasc przed rajdem Cypru (22-24.09.2007) :!: ... co jest delikatnie kontrowersyjne a z drugiej nas cieszy :wink:

 

Oby organizatorzy nie dali na maxa dupy to bedzie git.

Jedyne co martwi , to ponoc juz teraz ekipy narzekaja na teren pod park serwisowy,

jest tak dziurawy , ze auta z kobylek spadaja ... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, ze nasz kraj jest atrakcjyjny przecież mamy najleopszych kibiców :mrgreen:

A i Kuzaj mógłby sobie jeszce jedną runde zaliczyć w RSMŚ.

 

Kurcze ja mam taki sam problem jakcharlie. Też chciałbym pojechać ale nie z bardzo wiem jak się przygotować i z kąd czerpać na ten temat informacje :?: Na ile można zaufać tym opracowaniom rajdów w "WRC" :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli mówisz o mapkach to WRC nie pomoże bo ich tam nie ma. polecam http://rajdpolski.pl/sklep/ - kupujesz informator, karnet i ognia. nie wiem tylko jak z noclegami bo już trochę późno. zawsze możesz zabrać namiot albo przekimać w samochodzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ekipą krakowską się boję, bo wiem jak to się może skończyć :mrgreen:

 

natomiast szczerze mówiąc wolelibyśmy sobie niezależnie jeździć tak jak nam będzie pasowało w danej chwili mając wybór, a nie podczepiać się pod kogoś i wszędzie za nim ciągnąć, co nie znaczy, że nie liczę na spotkanie kogoś z forum na odcinkach :)

 

co sugerujesz :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos moze jak daleko od Mikołajek sa ulokowane odcinki specjelne?? Bo w niedziele sa dwa chyba w samych Mikolajkach ale nie wiem jak z reszta i czy duzo trzeba krążyć od bazy rajdu.

mapa1yo6.th.jpg

mapa2ky2.th.jpg

 

generalnie polecam http://rajdpolski.pl :arrow: odpowiedź na 99% pytań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też. Grzyba załatwili na cacy. W takich warunkach ciężko zawalczyć o cokolwiek. Problem jest o tyle większy, że na szutrze za autem utrzymuje się gęsty kurz. Polecam poszukaź onbaordy Kuchara z 62RP. Moze to kara dla Grzyba za blokowanie innych przed dwoma laty ? :wink: Nie rozumiem czemu Kościuszko jest tak wysoko na tej liście, bo startuje w MŚ? bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...