Skocz do zawartości

Witam i pytam


Gość morder

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem tu nowy, więc oczywiście na początek chciałbym się przywitać. :wink:

 

Narazie jeszcze nie poruszam się Subaru, ale właśnie między innymi dlatego że zamierzam to zmienić założyłem ten topic.

Jako że jesteście o wiele bardziej obeznani w temacie, mam do was pytanie ( i prośbę zarazem ).

 

Chciałbym uzyskać informację czym różniła się wersja Imprezy GT "zwykłej", od wesji "Nardi".

Krótko mówiąc rozważam zakup TEGO autka.

 

Wszystkim z góry serdecznie dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm - drążek seryjny.

Autko ma równierz podobno 2 stuprocentowe szpery + brak klimy.

Mocno odchudzone... :wink:

 

Jak to się mają szpery do codziennej exploatacji ?

 

BTW - a może ktoś z forumowiczów zna to autko i może coś więcej doradzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma wlasnie wersje Nardi, z zewnatrz niczym sie nie rozni :), nie ma klimy, poduszek, ABSu i szyberdachu, pamietam ze kierownica miala napis Nardi :), ale i tak zostala zmieniona na sportowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

O ile wiem (lecz mogę sie mylić !) wersja ta poza innym wyposażeniem (kierownica i gałka dźwigni zmiany biegów Nardi) jest technicznie identyczna ze standardem (brak airbagu i klimy był w tym czasie w Beneluksie chrakterystyczny dla wersji podstawowych).

Przypominam, że dla samochodó drogowych stosowanie 100% szpery jest nonsensem.

 

Łączę pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamietam to ta Imprezka cos sie nie moze sprzedac na allegro bo juz ktorys raz jest wystawiana...chyba mk.si sledzi aukcje Subaru na allegro wiec moze potwierdzic

oczywiscie nie znaczy to ze jest ona jakas blee,wrecz przeciwnie wyglada przyzwoicie :wink: ..poprostu uprzejmie informuje

i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamietam to ta Imprezka cos sie nie moze sprzedac na allegro bo juz ktorys raz jest wystawiana...chyba mk.si sledzi aukcje Subaru na allegro wiec moze potwierdzic

oczywiscie nie znaczy to ze jest ona jakas blee,wrecz przeciwnie wyglada przyzwoicie :wink: ..poprostu uprzejmie informuje

i pozdrawiam

 

oj taaak... ta imprezka to juz staly bywalec allegro 8) przynajmniej od jednego miecha juz ja widze .........

 

pozdr. mk.si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...