Skocz do zawartości

Jakie największe Opony do sf


Piotr Bednarczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Przy moim forku i tych oponach które mam jest jeszcze około 2- 2.5 cm luzu na promieniu więc ogólnie mogę coś jeszcze powiększyć oponkę ale jeszcze szerokość wchodzi w grę miałem 215/60/16 i za niskie były

Edytowane przez Piotr Bednarczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprężyny od Renault 25 ;) po małej modyfikacji... Ktoś powie że się sprężyn nie spawa... Fakt w miejscu w którym pracują ok albo  że rozhartujesz ok ale dospawany tylko jeden pierścień żeby nie wypadła z mocowania i jeżdżę tak spory kawał czasu i wszystko ok ;) więc śmiem twierdzić że ludzie którzy twierdzą jw napisałem mają 50% racji ;)

A tak troszkę z innej beczki... Słyszeliście może o dystansach z tworzyw sztucznych bo coś mi się o uszy obiło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się żeby istniały plastikowe dystanse do kół. Mówiłem o dystansach do liftowania auta, jak już w kontekście największych kół jesteśmy. Jeśli te informacje będą na coś przydatne to: kupiłem za 200zł komplet używanych, nie wiem gdzie sprzedają nowe. Wkłada się je nad amortyzator, trzeba wybić śruby i wstawić dłuższe. Nie topią się ani nie zgniatają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, nhp890 napisał:

Nie wydaje mi się żeby istniały plastikowe dystanse do kół. Mówiłem o dystansach do liftowania auta, jak już w kontekście największych kół jesteśmy. Jeśli te informacje będą na coś przydatne to: kupiłem za 200zł komplet używanych, nie wiem gdzie sprzedają nowe. Wkłada się je nad amortyzator, trzeba wybić śruby i wstawić dłuższe. Nie topią się ani nie zgniatają

Za 200 zł kupisz zestaw sprężyn i wyjdzie na to samo... Chociaż nie bo na tych co mam jest bardziej sztywny i moim zdaniem lepiej się trzyma drogi nie buja nim tak ale komfort jazdy w terenie spadł troszkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porządne sprężyny to koszt około 160zł sztuka. ja mam wymienione 10.000km temu tył na nowe KYB długości 390mm (dedykowane) i wcale tył się nie podniósł. Jako że nie będę nowych sprężyn wymieniał na nowsze wole kupić dystanse. Ale mi zależy na właściwościach terenowych, do tras mam inne auto, usztywnienie nie wchodzi w grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komplet KYB, też dedykowanych, zakupiłem za 220zł 

Dystanse mam metalowe 3 po 1cm nałożone na siebie i prześwit pomiędzy oponą (205/70/15) a nadkolem wyszedł mi miej więcej taki jak na foto u kolegi Piotra Bednarczyka. 

Metalowe dystanse wyjdą  chyba taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...