Skocz do zawartości

WRX szorowanie w nadkolu


Wojtek K

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos spotkal sie z podobnym objawem?:

Kola mocno skrecone w lewo, jade i slysze ostre szorowanie w nadokolu. Jestem prawie pewien ze to z przodu. Myslalem ze to od temperatury cos mu sie porabalo. Ale mam tak jak auto stoi w garazu, wiec chyba temperatura odpada. Rok temu w zime tego nie bylo.

W czwartek mam przeglad wiec sie okaze, ale moze mam sie na cos przygotowac? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz zabolalo, a zaboli jeszcze przy placeniu za naprawe

Luzik, to tylko pusciła spinka w nadkolu :mrgreen:

 

i nadkole lekko przestawilo mcpersona i wahacz :mrgreen:

 

Wojtek - jezeli nadkole by sie opuscilo to wlasnie by szorowal przy skrecie - w ktorym nadkolu to sie dzieje i jezeli przy kolach skreconych w lewo to mogla si ewlasnie wewnetrzna czesc prawego nadloka opuscic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek - jezeli nadkole by sie opuscilo to wlasnie by szorowal przy skrecie - w ktorym nadkolu to sie dzieje i jezeli przy kolach skreconych w lewo to mogla si ewlasnie wewnetrzna czesc prawego nadloka opuscic ;)

 

Ciezko mi stwierdzic w ktorym nadkolu, patrze tam i nic nie widze. Dojade do serwisu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek - jezeli nadkole by sie opuscilo to wlasnie by szorowal przy skrecie - w ktorym nadkolu to sie dzieje i jezeli przy kolach skreconych w lewo to mogla si ewlasnie wewnetrzna czesc prawego nadloka opuscic ;)

 

Ciezko mi stwierdzic w ktorym nadkolu, patrze tam i nic nie widze. Dojade do serwisu?

 

to wez kogos wsadz za kierownice - niech powoili skreca to w jedna to w druga strone a Ty obok auta nasluchuj, ja mialem taka akcje i brata za kiere a sam obok auta dreptalem i sluchalem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm wydaje sie, ze mam to samo - skrecam na maks w prawo i slysze, jak mi zabki opony o cos tra. Zagladalem wstepnie do nadkola (w plaszczu bylem, wiec nie chcialem pchac lapy w ublocona ciasnote) i wydaje mi sie, ze brakuje jakiegos rodzaju spinki - chyba wewnetrzna czesc nadkola lekko odstaje i ma pusty otwor (jakby od sruby/spinki). Gdzie taka spinke dostane i czy to nie jest przypadkiem jakas standardowa rozpychana kolkiem/plastikowa srubka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...