Skocz do zawartości

subarowicze w uk


kiwaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Peterex, witam ja mojego subaraka tez znalazlem na autotrader,za ok.4500 mozesz kupic calkiem przyzwoitego cllasic-a :wink: co do cen ubezpieczenia to mam tyle lat co Ty + 3 NCB i place lekko ponad 1000 rocznie :mrgreen: mieszkam niedaleko LHR

 

 

zoowty, jakbys mial czas w najblizsza niedziele mozemy sie gdzies ustawic na minispota,pogada i odwiedzic kolege :cool: :razz: jak cos :arrow: PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z Was moglby mi przyblizyc jakie sa ceny ubezpieczen Subarek dla ludzi w moim przedziale wiekowym czyli 28 lat, rok czasu w Ang, Full employed itp,

 

to jest bardzo indywidualna sprawa... numer rejestracyjny auta wez z ogloszenia jakiegokolwiek i wykorzystaj jakas strone typu 'compare the meerkat' :twisted: bedziesz mial obraz mniej wiecej....

 

mam troszke ograniczone srodki finansowe

jezeli tak, to sie wstrzymaj... i wcale nie jestem zlosliwy - serwis kosztuje, a licz sie z tym ze w co najmniej 10 letnim classicu moze cos niespodziewanie kleknac

Oraz gdzie najlepiej szukac Subarki

pistonheads, autotrader... albo u maniakow, czyli wsrod klubowiczy sidc

pozdrawiam i trzymam kciuki za poszukiwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peterex, witam ja mojego subaraka tez znalazlem na autotrader,za ok.4500 mozesz kupic calkiem przyzwoitego cllasic-a co do cen ubezpieczenia to mam tyle lat co Ty + 3 NCB i place lekko ponad 1000 rocznie mieszkam niedaleko LHR

 

 

zoowty, jakbys mial czas w najblizsza niedziele mozemy sie gdzies ustawic na minispota,pogada i odwiedzic kolege jak cos PW

 

oki dziex za info w takim razie czekam na wiadomosc odnosnie minispota ;) pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peterex, witam ja mojego subaraka tez znalazlem na autotrader,za ok.4500 mozesz kupic calkiem przyzwoitego cllasic-a :wink: co do cen ubezpieczenia to mam tyle lat co Ty + 3 NCB i place lekko ponad 1000 rocznie :mrgreen: mieszkam niedaleko LHR

 

 

zoowty, jakbys mial czas w najblizsza niedziele mozemy sie gdzies ustawic na minispota,pogada i odwiedzic kolege :cool: :razz: jak cos :arrow: PW

 

 

chetnie ale za kolejne dwie niedziele bo w ta ja bede sie czilajtowal w polandzie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zoowty, to zycze ci milego czilaltowania sie w polandzie :mrgreen: a za 2tyg.to ja nie moge :neutral: bo bede na Teneryfie odpoczywal :cool: ale po powrocie to chetnie :wink:

Peterex, tak jak ci juz napisal Jan Drop, wysokosc ubez.zalezy od tego czy to jest import czy UK oraz czy mieszkasz w High or Low Crime Area :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych kolegów i koleżanki przebywających w UK :grin:

Czy ktoś z szanownego forum posiada konto na ebay-u i może całkiem przypadkowo chciałby/mógłbym mi pomóc w zakupie i ściągnięciu jednej malutkiej rzeczy do PL ? Niestety sprzedający nie jest skłonny wysłać do PL :???: Za wszelką pomoc bardzo dziękuje !

Więcej szczegółów na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwidon, chodzi o AP Racing czy Apec :?: Bo raczej kazdy zaklada to pierwsze lub Brembo do classica :neutral: Apec to raczej do zwyklych aut jest powszechnie stosowane. Ja np mialem Zafire i do niej zakladalem klocki i tarcze tej firmy ale nie bylem z nich zadowolony... :roll: Jak to ma isc do Subaru to raczej sprawdzone zestawy bym zakladal :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dziendobry dziewczeta chlopczeca i emgie :mrgreen::mrgreen:

Co sie stalo sie??ruch jak w Rzymie a znam prawie nikogo nie znam w ogole nie :mrgreen::mrgreen:

Pozdrooo

 

aleee o so chozi? :razz: :mrgreen:

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

A tego to nawet najstarsi gorale nie wiedza :mrgreen::mrgreen: :wink:

 

Ps.Jodymy chopoki czy nie jodymy?? bo jo nie mom pojecia czy nie wziasc sie juz za smarowanie sanek??heheh :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...