Skocz do zawartości

O wulgaryzmach: Co nim jest, a co nie jest?


owoc666

Termin Cyny IV  

39 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam pomysla

Jak na prawie Szweda, to całkiem bystry jesteś :wink: - mam akurat jakieś brandy do dokończenia... a w TYM WĄTKU, krótka bibka ma nawet z lekka perwersyjny posmak.

Skol.

 

Będziemy pić i kląć? :mrgreen:

 

Z tej perspektywy jakos Kacza zupa wyglada bardziej smiesznie niz strasznie

Zapewniam, że z Kielc podobnie :cool: - tylko straconych szans żal.

 

 

PS. Wypiłem - i chyba idę spać, bo ciężki i długi dzień miałem... Branoc... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powrócę z pytaniem - co ze zdjęciem pasków dla Krzysioma ??? Od czasu, jak dostał te paski na forum spotkałem się z kilkoma "d....." i innymi na forum i nie zauważyłem żadnych pasków. Panowie - lubię Was, ale bądźmy konsekwentni !!!!

Może i Krzysiom Was irytuje, krytykuje i jest nieodpowiedni na forum, ale bądźmy poważni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inzynier_mamon, piszę po raz N-ty - nie jestem w stanie ująć tego jednego paska krzysiomowi- nie mam do tego uprawnień.

 

 

Od czasu, jak dostał te paski na forum spotkałem się z kilkoma "d....." i innymi na forum i nie zauważyłem żadnych pasków.

 

Po pierwsze w ostatnim czasie paski pojawiają się czasem z opóźnieniem, bo nie jestem w stanie siedzieć cały dzień na forum - jak coś wypatrzycie po prostu raportujcie post.

Po drugie, za d... i c... nie daję już pasków, no chyba, że ktoś żywcem przegnie.

 

I na koniec - przyznaję się bez bicia - trzeci pasek dla krzysioma był błędem z mojej strony, za który przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inzynier_mamon, piszę po raz N-ty - nie jestem w stanie ująć tego jednego paska krzysiomowi- nie mam do tego uprawnień.

 

 

Od czasu, jak dostał te paski na forum spotkałem się z kilkoma "d....." i innymi na forum i nie zauważyłem żadnych pasków.

 

Po pierwsze w ostatnim czasie paski pojawiają się czasem z opóźnieniem, bo nie jestem w stanie siedzieć cały dzień na forum - jak coś wypatrzycie po prostu raportujcie post.

Po drugie, za d... i c... nie daję już pasków, no chyba, że ktoś żywcem przegnie.

 

I na koniec - przyznaję się bez bicia - trzeci pasek dla krzysioma był błędem z mojej strony, za który przepraszam.

 

Rozumiem i dziękuję za wyjasnienie. Mam nadzieję, że sprawa jego paska zostanie szybko wyjasniona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze w ostatnim czasie paski pojawiają się czasem z opóźnieniem, bo nie jestem w stanie siedzieć cały dzień na forum - jak coś wypatrzycie po prostu raportujcie post.

.

To prawda. Apelacja w "Pogodynka Gate" jest ciagle w toku. Pozdrówka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...