Skocz do zawartości

Wiejski "tjunink"


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

a skad wiecie czy koles nie zrobil swap'a ;p hehe

Bo gdyby swapa zrobił, to oryginalnej naklejki głoszącej "subaru" z tylnej klapy by nie przeniósł na klapę swifta,

bo tego sie nie da odkleić. Jeśli pamiętam to była to nakleja wodna i nie wiem czy przypadkiem nie polakierowana po wierzchu.

Szyby natomiast na zamianke do swifta z tyłu nie szło dostać z oryginalnym "4WD"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skad wiecie czy koles nie zrobil swap'a ;p hehe

Bo gdyby swapa zrobił, to oryginalnej naklejki głoszącej "subaru" z tylnej klapy by nie przeniósł na klapę swifta,

bo tego sie nie da odkleić. Jeśli pamiętam to była to nakleja wodna i nie wiem czy przypadkiem nie polakierowana po wierzchu.

Szyby natomiast na zamianke do swifta z tyłu nie szło dostać z oryginalnym "4WD"

Dobra spostrzegawczość :wink:

Naklejka jest ciut krzywa, ale za to siedzenia jakby wrx/sti. Hm sam juz nie wiem czy to prawdziwa wersja sti :mrgreen:

 

-- Pn maja 14, 2012 12:58 pm --

 

oj tam. Czepiacie sie. Gościu zrobił to z miłości do subaru. Miłość ci wszystko wybaczy :P to cos w stylu gumowej lalki :mrgreen::mrgreen:

Widzę, że wiesz sporo nie tylko na temat browara :wink:

Nie wiem czy to już było ale ten subaru jeszcze bardziej kocha. Włożył więcej pracy :lol: 8)

23bdd023c4c167ff01314e8.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A ten Opel prawie cały czas stoi koło mojego domu na Kabatach i najlepsze jest to, że właścicielem jest... starszy pan (na oko obstawiam z 70 lat) :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...