Skocz do zawartości

kratka do osobówki


kamul

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, zakupiłem ostatnio dedykowaną kratkę do swojego legacy (normalnie rejestrowany na osobowy) i zastanawiam się, czy po jej zamontowaniu muszę:

- auto rejestrować na ciężarówkę :P chociaż z tego co gdzieś się udało wyszukać to chyba nie

- czy mam jakieś ograniczenia prawne (inne niż do tej pory)

W internecie raczej znajduję sytuację odwrotną, tj. ciężarówki jako osobówki. Ja bym wolał zostać przy obecnym stanie rzeczy tj. jak normalna osobówka, tylko nie wiem jak sprawa się ma po takim montażu (oczywiście w domowym zaciszu).

 

Ponad to w kwestii samego montażu, bo kratka dość dobrze się trzyma już z samą roletą, ale uszy do mocowania mam. Czy sposób montażu coś zmienia? Generalnie przy samej rolecie "prawnie" można by ją uznać za nie zamontowaną (choć i tak, tak jeździć nie będę, bo bezpieczeństwo przede wszystkim :) )

"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, kamul napisał:

- auto rejestrować na ciężarówkę :P chociaż z tego co gdzieś się udało wyszukać to chyba nie

- czy mam jakieś ograniczenia prawne (inne niż do tej pory)

 

Niczego nie musisz zmieniać, nie ma też żadnych ograniczeń prawnych. To jest po prostu akcesorium dodatkowe dostępne normalnie w ASO. Sytuacja analogiczna, jakbyś zamiast kratki metalowej rozciągnął sobie nylonową siatkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...