Skocz do zawartości

Szybko brudzące szyby boczne (Forester)


FUKS

Rekomendowane odpowiedzi

A może w MY'07 przemodelowali lusterka, żeby się mniej brudziły
Jeżdżę 07 i post założyłem.

Prawdopodobnie nie trafiła mi się jeszcze dłuższa mokra trasa.

Ja tam wiem co zrobię, dziwię się że jeszcze nikt na to nie wpadł: lusterka złożę sobie na czas jazdy elektrycznie :cool: :mrgreen: a szybę odsunę i łokcia będę wentylował... albo i pachę...

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W ostatnim "auto-moto" opisują nowy preparat pod nazwą" Rain-off " który naniesiony na szybę tworzy warstwę hydrafobową ułatwiającą spływanie wody , zapobiega przyklejaniu się śniegu i pomaga utrzymać czystość szyb , nawet w przypadku dużych opadów -jak piszą . :mrgreen: Cena tylko 15.5 zł., ale czy to coś pomoże :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim "auto-moto" opisują nowy preparat pod nazwą" Rain-off " który naniesiony na szybę tworzy warstwę hydrafobową ułatwiającą spływanie wody , zapobiega przyklejaniu się śniegu i pomaga utrzymać czystość szyb , nawet w przypadku dużych opadów -jak piszą . :mrgreen: Cena tylko 15.5 zł., ale czy to coś pomoże :?:

To jest "Rain-off" a nie "Mud-off'.

Na brudzenie się szyb tyle pomaga co woda święcona. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim "auto-moto" opisują nowy preparat pod nazwą" Rain-off " który naniesiony na szybę tworzy warstwę hydrafobową ułatwiającą spływanie wody , zapobiega przyklejaniu się śniegu i pomaga utrzymać czystość szyb , nawet w przypadku dużych opadów -jak piszą . :mrgreen: Cena tylko 15.5 zł., ale czy to coś pomoże :?:

To jest "Rain-off" a nie "Mud-off'.

Na brudzenie się szyb tyle pomaga co woda święcona. :cool:

Pewnie taka woda dobrze poświęcona to nawet bardziej pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...