Skocz do zawartości

Nowy WRX'06.


mleczny

Rekomendowane odpowiedzi

w Accordzie klocki starczają mi na 60 000 km

 

:shock:

 

Czy do zwalniania używasz jedynie naturalnego ukształtowania terenu, a do zatrzymywania przydrożnej roślinności??? :roll:

 

:mrgreen:

Nie słyszaleś o spadochronach :shock: :shock: :shock: ?????

A tak poważnie to Honda robi części wyyyyyyysokiej jakości. Accordem nie upalam, choć przemieszczam się żwawo. Uwierz mi, że czas osiągnięcia celu jest zbliżony porównując ze stylem jazdy podnieconych kierowców z syndromem wszesnego wytrysku. Zanim rozepnie rozporek, już jest po...

I co wtedy pannie powie?

Że nie doniósł :mrgreen::mrgreen::mrgreen: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ukiman,

mleczny, wsiądź do tego samochodu, jeśli po przesiadce z E-klasy będziesz w stanie zaakceptować to jak Impreza wygląda w środku, jak jest wykonana (materiały) - to Cię podziwiam, jak cholera! :-)

 

Jak jedziesz 200km/h, to mało Cię interesuje wygląd tapicerki. :twisted:

A tak na marginesie, to o zakupie jakiego samochodu myślisz? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domestos666, ma być "konkretny" :-) Tyle, że on chce, a ona nie chce. I takie tam.

Żeby była jasność ... osobą, która twierdzi, że już "zamówiłem" - jesteś TY :mrgreen:

 

Kończymy off topic, bo nam się dostanie.

O takich rzeczach można sobie pogadać przy piffku :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porównując ze stylem jazdy podnieconych kierowców z syndromem wszesnego wytrysku.

 

Hmmm, odległe porównanie, ale idąc tym tropem, to lepsze to, niż bycie w grupie kierowców z syndromem braku niezbędnych do tegoż wytrysku części ciała... :twisted:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porównując ze stylem jazdy podnieconych kierowców z syndromem wszesnego wytrysku.

 

Hmmm, odległe porównanie, ale idąc tym tropem, to lepsze to, niż bycie w grupie kierowców z syndromem braku niezbędnych do tegoż wytrysku części ciała... :twisted:

 

:mrgreen:

 

Technika sie liczy, technika....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, odległe porównanie, ale idąc tym tropem, to lepsze to, niż bycie w grupie kierowców z syndromem braku niezbędnych do tegoż wytrysku części ciała... :twisted:

 

 

Dalej idąc tym tropem, to powinieneś swoją część ciała na taczkach wozić - bo nigdzie indziej by się nie zmieścił :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oł szit, wpadłem w oko Owocowi... :shock:

 

:mrgreen:

 

 

:lol::lol::lol:

 

A co do kosztow to oczywistym jes ze upalasz placisz, jak mam nastroj na spokojna jazde potrafie zrobic WRXem 10 litrow na 100 km, jak nie mam nastroju jest wiecej ;) Na obecnych klockach zrobilem 15 000, mysle ze do 30 000 dobije bez problemu (inna sprawa ze ostatnio wolno jezdze bo zimowki sie podwijaja itp ;) ) A bywalo tak ze zakatowalem klocki w 5000 km, w sluzbowce wymienilem klocki po 45 000 ... Jak sie chce to mozna, a jak sie nie chce to ma sie frajde z jazdy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...