Skocz do zawartości

Pytania do Moderatorów


Michael

Rekomendowane odpowiedzi

hmm forum sie popsuło - napisałem bez spacji i nie zamieniło :mrgreen:

 

-- 16 maja 2011, o 10:14 --

 

i teraz na koniec wisienka na torcie:

 

co to jest ta działalność handlowa, o której pisze regulamin ?

 

Definicja działalności handlowej zamieszczona w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 23 grudnia 1994 r. w sprawie zryczałtowanego podatku dochodowego od przychodów osób fizycznych wskazuje niezbicie, iż za działalność handlową uważa się sprzedaż w stanie nieprzetworzonym nabytych uprzednio produktów (wyrobów) i towarów, w tym również takich, które zostały przez sprzedawcę zapakowane lub zważone w mniejsze opakowania albo rozlane w butelki, puszki lub mniejsze pojemniki.

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

"Z tymi piliśmy wódkę u Majkela, to na nich przymkniemy oko, a tych nie znamy, to buch im między oczy za wyskakiwanie z ogłoszeniami?" Jest to moralność Kalego i brzydzę się takim podejściem.

 

 

Czy możesz uściślić kogo miałeś na myśli aby nie wprowadzać (jak sądzę całkowicie nieumyślnie) czytających w błąd?

Jeżeli nie możesz uściślić to chociaż wyłącz z grupy aby ktoś, np. ja nie poczuł się urażony tym wpisem?

 

 

 

 

 

Widząc to wszystko z drugiej strony napiszę tylko, że jeżeli coś zabije to Forum to właśnie chciwość, bezpardonowość i walka o kasę naszych kochanych handlarzy.

 

Przedstawiając tu swoje, bądź kumpli racje działają na szkodę forumowiczów, którzy chcą sprzedać swoje stare, niepotrzebne graty oraz tych, którzy chcieliby utrzymywać w dobrym stanie swoje sprzęty a ceny części nowych są poza ich zasięgiem.

 

Jeżeli sam nie będę mógł zadbać o należyty stan techniczny swojego samochodu dzięki tej właśnie akcji to bardzo dobrze będę wiedział komu mam podziękować.

 

 

Możecie sobie i swoim kolegom pogratulować.

 

 

Edwin, szacunek dla Ciebie i podziękowanie za lata niesienia pomocy, innym, bo sam od Ciebie niczego nie kupiłem. Nie było okazji :wink:

 

Mam nadzieję, ze mail i telefon będzie nadal "czynny".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edwin, szacunek dla Ciebie i podziękowanie za lata niesienia pomocy, innym, bo sam od Ciebie niczego nie kupiłem. Nie było okazji

 

Mam nadzieję, ze mail i telefon będzie nadal "czynny".

 

 

Chojny Twpje słowa brzmią, jak byś się żegnał z Carfitem, a według mnie on wcale nie odchodzi z Forum :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz można łatwo sprawdzić wątki założone przez każdego forumowicza... 8) :P

 

 

Co niektórzy maja sporo gratów na sprzedaż :mrgreen:

 

Aga dlatego moim pomysłem było aby każde ogłoszenie miało akceptację moda . Wiesz że ja nie kupuję i nie sprzedaję . Na PW wiele razy dawałem namiary .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carfit ma bana

 

Nic nie wiem na ten temat.

 

Nie róbcie zamieszania proszę większego niż już jest.

 

Aga dlatego moim pomysłem było aby każde ogłoszenie miało akceptację moda . Wiesz że ja nie kupuję i nie sprzedaję . Na PW wiele razy dawałem namiary .

 

 

:shock:

 

ludzie dajcie żyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chojny się żegna, bo chojny dał Carfitowi Bana(na) :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Carfit ma bana :?: :!: :shock:

 

Nie no co Ty, ja żartowałem, tak dla rozluźnienia to rzuciłem.... :shock: :shock: :shock:

 

-- Pn maja 16, 2011 1:49 pm --

 

chojny, sorry, miał być żart, a zaraz się rozniesie, że bezlitosny mod chojny banuje jak leci....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I czemu forum twierdziło że nie czytałem pewnego wątku jak ostatni wpis był mój :?: :lol: Czy to tylko chwilowy błąd skryptu?

 

Powitania otwierają mi się od przedwczoraj na 168 stronie... a Akcja Siemanko zawsze na pierwszym poście, chociaż czytałam to już z 10 razy... :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chojny, tu nie o pytania chodzi - wiesz co mnie drażni?

rzucanie np. takich kwestii[

zacier napisał(a):Tak naprawdę to tylko Edwin zachował twarz i nie miał poważnej wpadki z forumowiczami . Wcześniej czy później każde nie-ASO miało problemy z opinią na swój temat

 

 

 

Moje źródła donoszą, że nie jest tak różowo, a na forum choćby były zdjęcia druciarstwa z za krótkimi stabilizatorami wsadzonymi na siłę. Ale nie o tym przecież tu mowa.

 

jak rzucisz [kałem] w wiatrak - zawsze kogoś dosięgnie....

...aż się ciśnie - qrde co za "druciarz" mi przy furze grzebie...

 

 

mógłbym popolemizować z Przemqiem na temat [moderator czuwa]-upów, szczerze mógłbym tylko ja z tego nie czerpałbym satysfakcji... także nieco więcej pokory...

ale jak będzie trzeba to pamięć mi wróci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carlos-wrx, nie popełnia błędów tylko ten kto nic nie robi.

 

Jedni potrafią rozwiązywać swoje problemy bez rozgłosu a inni w formie spektaklu i ku uciesze gawiedzi, nie licząc sie ze stratami drugiej strony a patrzac jedynie na własne korzyści.

 

To Forum jest to forum importera i jeżeli nieASO się tu reklamuje, udziela, sprzedaje a następnie jest wtopa to jeszcze trochę i będą głosy że SIP ma brać za to odpowiedzialność, skoro tutaj użytkownik znalazł informacje o tym punkcie, tu się punkt reklamował albo poszkodowany tutaj zakupił graty.

 

Sposób w jaki działają moderatorzy, jest wg naszej własnej oceny balansem pomiedzy 100% zakazem a pełna wolnoscią. Nie siedzimy tu nonstop, nie kontrolujemy wszystkiego, nie siedzimy w wypiekami na twarzy szukając konkurencji dla SIP bądź jak niektórzy sądzą polinickowców.

 

Wojna o jakiej się tu pisze rozgrywa sie pomiędzy handlarzami, którzy cały czas zgrywają poszkodowanych a wykorzystują do tego naszą pobłażliwość i liberalne podejście do regulaminu i handlu a w razie draki zwalaja winę na naszą... chyba na niesprawiedliwość.

 

Srawiedliwie bedzie jak K/S zostanie zlikwidowany a zakupy będą się odbywały w portalach komercyjnych do tego przeznaczonych.

 

Hałas się zawsze zaczyna kiedy staramy się ukrucić czyjeś rozpasanie. Tak, to boli, finansowo. Przecież czerpać radość z udziału w zyciu forum, pomagać w technicznym, oglądać dziwczyny w estetach nadal te osoby mogą.

 

W czym więc ból? W pieniadzach i realnych stratach w przeciwieństwie do internetowej zabawy jaka pozostaje.

 

 

Za młody jestem stażem i wiekiem

 

No właśnie.... Firma która wypromowała (i to mocno!!) Subaru w Polsce, która zrobiła dla marki duuużo dobrego, jest cenzurowana... porażka....

 

Zanim po raz kolejny wyrazisz swoje zdanie w tej sprawie postaraj się zapoznać z historią i faktami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czym więc ból? W pieniadzach i realnych stratach w przeciwieństwie do internetowej zabawy jaka pozostaje.

 

nieeee tutaj ból nie idzie o kasę, bo to co na forum to "grosze"...

 

tu chodzi bardziej o to, kto komu bardziej d o p i e r.... i bardziej zdyskredytuje drugiego (przynajmniej w tym kierunku podążyła ta dyskusja)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu chodzi bardziej o to, kto komu bardziej d o p i e r.... i bardziej zdyskredytuje drugiego (przynajmniej w tym kierunku podążyła ta dyskusja)

 

 

Niestety tak właśnie wygląda wg wielu osób konkurencja, co niestety z kulturą prowadzenia działalności gospodarczej ma niewiele wspólnego. Może nawyki straganowe są zbyt silne....

 

 

Wiadomości PW nie chce, nie moge i nie mam zamiaru tu kopiować ale historie jakie trzymujemy jako argumenty przeciw jednej czy drujej stronie, osobie potrafią czasem powalić.

 

Czasami czuję się tu jak ta Pani w przedszkolu a podobo mamy tu do czynienia z poważnymi ludźmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomości PW nie chce, nie moge i nie mam zamiaru tu kopiować ale historie jakie trzymujemy jako argumenty przeciw jednej czy drujej stronie, osobie potrafią czasem powalić.

 

No to teraz musisz koniecznie z nami sie podzielić się nimi :!: :mrgreen: Wykropkuj nicki, nazwy firm i wrzuć do "Zeby rozluznic atmosfere".

 

Nie daj się prosić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...