Skocz do zawartości

Pytania do Moderatorów


Michael

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli wg. moderatora lepszy jest wujek/kochanka/kuzyn który nie jest użytkownikiem forum z ilością postów mniejsza niż 100, niż zaufany forumowicz, który pomógł drugiemu, ręcząc za niego. Dodatkowo ten za którego poręczono odpowiada na wszystkie zadane w wątku pytania. Paranoja....


Lepsza ciocia z Kielc niż forumowicz.... szczur75 nie wystarczy pomyśleć logicznie, niż ślepo trzymać się swojej wersji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

 

Czyli wg. moderatora lepszy jest wujek/kochanka/kuzyn który nie jest użytkownikiem forum z ilością postów mniejsza niż 100, niż zaufany forumowicz, który pomógł drugiemu, ręcząc za niego. Dodatkowo ten za którego poręczono odpowiada na wszystkie zadane w wątku pytania. Paranoja....

 

Dokładnie, postuluję o zmianę regulaminu - forumowicz mający 100 postów może wystawić swoje ruchomości lub nieruchomości w dziale K/S i koniec, nie taty, nie mamy, nie stryjka itp. itd.

Skoro nie ma czasu na dogłębną analizą każdego raportowanego tematu, to zróbcie tak logiczny regulamin, żeby moderowanie stało się prostsze.

Edytowane przez brt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to będzie kompletną głupotą, albo powodem do ściemniania.

Będzie mój ojciec sprzedawał Subaru i nie będę go mógł tu wystawić? Znając je od pierwszego dnia?

Albo będę pisał, że moje, a zainteresowanym mówił dopiero prawdę?

 

Niby można, tylko PO CO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem bana od 28.03 za wystawienie przedmiotu kolegi do dziś. (regulamin znam i moje działanie nie miało na celu omijanie jego zasad). Dziś otrzymałem odpowiedz admina w sprawie bana ale w pierwszej kolejności zanim dalej tutaj coś będę komentował odpisze adminowi. (niestety dopiero jutro). Fakt jest taki, że jeśli taka jest wola gospodarza, to wystarczy do regulaminu dopisać "przedmioty mogą wystawiać użytkownicy, którzy są ich faktycznymi właścicielami". Taki zapis jak na mnie jasno informuje jakie są zasady.

Zamknięcie działu kupię/sprzedam jeśli mają być takie akcje jak te uważam za dobry pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby można, tylko PO CO?

Po to, żeby "ręczyć swoim awatarem za swoje przedmioty" ;) , po to, żeby moderatorom było łatwiej, po to, żeby KS był działem dla wąskiego grona miłośników marki a nie dla przeciętnego zjadacza chleba mającego znajomego lub rodzinę na forum...

Edytowane przez brt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Niby można, tylko PO CO?

Po to, żeby "ręczyć swoim awatarem za swoje przedmioty" ;) , po to, żeby moderatorom było łatwiej, po to, żeby KS był działem dla wąskiego grona miłośników marki a nie dla przeciętnego zjadacza chleba mającego znajomego lub rodzinę na forum...

 

Ok, ale przecież zaznaczamy na początku, że auto jest ojca/matki/ciotki/kochanki.

Przecież nikt nie kupi go na same poręczenie. Tylko jedzie do warsztatu itd.

 

Naszych aut jest względnie mało, sam mam ogromny problem ze znalezieniem, a szukam obecnie dwóch :)

Po co się w ten sposób ograniczać?

Komu to przeszkadza, że auto jest babci? Przecież sens jest taki, żeby nikt tu nie prowadził działalności komercyjnej. I ten sens w 100% popieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest wątek pytań do moderatorów. Pytania padły, odpowiedzi również ... na Wasze przemyślenia zapraszam gdzie indziej.

Jak wiadomo tego typu dyskusje nie są tu tolerowane i ich miejsce jest gdzie indziej.

 

Trwają prace nad regulaminem i sprawa wystawiania ogłoszeń i dostępu do działu K/S będzie tam jasno przedstawiona tak, żeby nikt nie miał wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w - gdzie jest miejsce na takie dyskusje? :)

Podebatujmy tu: http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/42203-dzial-kupiesprzedam/page-3

Aga pewnie miała na myśli ten temat :) Czyż nie? ;)

 

Może mogłabyś(tudzież inny moderator) przenieść nasze dywagacje tam?

Edytowane przez brt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli się myśli o subaru w Polsce jako marce, to jednym z plusów dodatnich jest forum. Szyb bez ramek już niema, auta przytyły, dealerzy są mali i nie dają rabatów, no ale jest sawd, isr, boxer i jest społeczność. Sam SIP się tym chwali. I mnie się w tym momencie subaru przestaje kojarzyć z sympatycznym panem sprzedawcą a zaczyna z nielogicznym i nie potrafiącym uzasadnić swoich decyzji moderatorem. I jeszcze teraz jakieś kwaśne teksty że "robimy nowy regulamin". Przepraszam ale użytkownicy forum subaru to w większości klienci salonów i serwisów subaru, i to dla nich jest to forum, nie na odwrót> Zróbcie taki regulamin że z forum mogą korzystać tylko pracownicy SIP to czym się będziecie chwalić? Komuna by z was moderatorzy miała piękną służbę, przez grzeczność nie wspomnę jaką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale mam bardzo podobne odczucia po dzisiejszej rozmowie.

 

Nie chcę używać górnolotnych słów, bo sytuacja niewarta, ale jeśli nie dociera do Ciebie Szczur, że działasz kompletnie nielogicznie, to zrozum, że w pewien sposób działasz na szkodę Subaru PL. 

Ile jeszcze osób musi Ci to uświadomić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...