Skocz do zawartości

Ślizganie, latanie bokiem po parkingu- jakie konsekwencje?? (śnieg)


wielik

Rekomendowane odpowiedzi

jak nasza dyskusja świetnie odzwierciedla podejście państwa do obywatela! Generalnie każdy działa na własne ryzyko a jak się chce kogoś uwalić to policja i tak już się nauczyła, że jak się kogoś chce "uwalić" to pretekst się znajdzie. 

Dla mnie to oczywista rzecz, że jak się robi ślisko to trzeba zobaczyć/przypomnieć  jak się auto zachowuje w innych warunkach. No niestety jak tu kolega wyżej zacytował p. Zasadę to rzadkość jest a nie powinno tak być bo służy to nam wszystkim. Każde większe miasto powinno mieć takie miejsce do jeżdżenia a nawet idąc tą drogą to te całe WORD-y powinny swoje place kierowcom udostępniać własnie w celu zmniejszenia niebezpieczeństwa na drogach. Nawet jakby to było odpłatnie to tez sądzę, że gdyby to było tak z 50 zł to większość by zapłaciła dla świętego spokoju - nie sądzicie?

W Wa-wie można pojechać na tor naprzeciwko FSO i tam wjazd właśnie też kosztuje coś koło tej kwoty. Można też na lotnisko na Bemowie ale tam to już inna sprawa bo najczęściej kawałki płyty sa dzierżawione przez rożne szkoły jazdy. Osobiście w tym roku to z takiej szkoły skorzystałem (nawet i żone namówiłem!!) bo naprawdę warto dowiedzieć się czegoś więcej i trochę bardziej spożytkować swój cenny czas

W normalnym kraju co mysli o swoich obywatelach jak o tych co płacą za jego funkcjonowanie a nie jak o "ciemnym ludzie" to wychodzi się naprzeciw oczekiwaniom a u nas się tylko utrudnia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bolesławiec.

Slizgamy sie na pustym placu dla tirów pod Orlenem .

Ogólnie bezpiecznie,bo nie wszyscy na raz ,auta  raczej ciche ,bez żadnych wydmuszek drących japę.

Podjeżdża znajoma Insignia (video), my z kulturką sie przywitali i pytanie na starcie od nas  :" co z Orlenu dzwonili?"

A oni z usmieszkiem :"A powinni?".

Ogólnie pogaducha chwilowa,ze wolimy tu na plasyku ,niz na mieście,bo to zagrożenie dla innych ,a i nie sztuka wydzwonić w latarnie itd.

Na koniec rozmowy od nich :" dobra tylko nie szaleć mi tu za bardzo,żebyśmy nie musieli być wzywani do jakiegos wypadku" I pojechali !! :o :o :yahoo: :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bolesławiec.

Slizgamy sie na pustym placu dla tirów pod Orlenem .

Ogólnie bezpiecznie,bo nie wszyscy na raz ,auta  raczej ciche ,bez żadnych wydmuszek drących japę.

Podjeżdża znajoma Insignia (video), my z kulturką sie przywitali i pytanie na starcie od nas  :" co z Orlenu dzwonili?"

A oni z usmieszkiem :"A powinni?".

Ogólnie pogaducha chwilowa,ze wolimy tu na plasyku ,niz na mieście,bo to zagrożenie dla innych ,a i nie sztuka wydzwonić w latarnie itd.

Na koniec rozmowy od nich :" dobra tylko nie szaleć mi tu za bardzo,żebyśmy nie musieli być wzywani do jakiegos wypadku" I pojechali !! :o :o :yahoo: :yahoo:

poprostu trafiliscie na tych "normalnych"  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nasza dyskusja świetnie odzwierciedla podejście państwa do obywatela! Generalnie każdy działa na własne ryzyko a jak się chce kogoś uwalić to policja i tak już się nauczyła, że jak się kogoś chce "uwalić" to pretekst się znajdzie.

Dla mnie to oczywista rzecz, że jak się robi ślisko to trzeba zobaczyć/przypomnieć jak się auto zachowuje w innych warunkach. No niestety jak tu kolega wyżej zacytował p. Zasadę to rzadkość jest a nie powinno tak być bo służy to nam wszystkim. Każde większe miasto powinno mieć takie miejsce do jeżdżenia a nawet idąc tą drogą to te całe WORD-y powinny swoje place kierowcom udostępniać własnie w celu zmniejszenia niebezpieczeństwa na drogach. Nawet jakby to było odpłatnie to tez sądzę, że gdyby to było tak z 50 zł to większość by zapłaciła dla świętego spokoju - nie sądzicie?

W Wa-wie można pojechać na tor naprzeciwko FSO i tam wjazd właśnie też kosztuje coś koło tej kwoty. Można też na lotnisko na Bemowie ale tam to już inna sprawa bo najczęściej kawałki płyty sa dzierżawione przez rożne szkoły jazdy. Osobiście w tym roku to z takiej szkoły skorzystałem (nawet i żone namówiłem!!) bo naprawdę warto dowiedzieć się czegoś więcej i trochę bardziej spożytkować swój cenny czas

W normalnym kraju co mysli o swoich obywatelach jak o tych co płacą za jego funkcjonowanie a nie jak o "ciemnym ludzie" to wychodzi się naprzeciw oczekiwaniom a u nas się tylko utrudnia...

Bo nikomu nie zależy na szkoleniu kierowców. Wystarczy popatrzeć jak wygląda szkolenie i egzamin na prawo jazdy oraz jakie są wymagania żeby instruktorem zostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...