Skocz do zawartości

Forumowicz z Białystoku i okolic


sredniaq

Rekomendowane odpowiedzi

Siema

 

Szukam kogoś z Białystoku lub okolic, co pomógł by ogarnąć temat. Sprzedawca na olx, więc jestem ostrożny z kupowaniem za pobraniem, a przelew z góry nie wchodzi w grę...

 

Może ktoś jest z tych rejonów i chciałby pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za pobraniem to chyba dobra wersja jeśli masz wątpliwości , przychodzi, oglądasz, płacisz lub nie.

Należy poinformować taką osobę, aby wybrała droższą opcję wysyłki, ponieważ w tej 'standardowej' kurier nie pozwoli zajrzeć do środka bez podpisu.

 

W opcji za pobraniem sprzedający może zaznaczyć, aby kupujący zapłacił, czyli za paczkę, np. 230zł + koszt przesyłki (np. 30zł) = 260zł

Przy takiej opcji, czyli za pobraniem, a również pobraniem pieniążków za koszt wysyłki - nie mogą ubezpieczyć jej. Jeżeli koszty wysyłki opłaca sprzedający - można ją ubezpieczyć.

Edytowane przez noyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Szukam kogoś z Białystoku lub okolic, co pomógł by ogarnąć temat. Sprzedawca na olx, więc jestem ostrożny z kupowaniem za pobraniem, a przelew z góry nie wchodzi w grę...

uderzaj do Subaryty. Niech pacjent podjedzie do jego ASO, a Jacek go prześwietli dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisz PW co tam trzeba.

Poszło PW.

 

 

Należy poinformować taką osobę, aby wybrała droższą opcję wysyłki, ponieważ w tej 'standardowej' kurier nie pozwoli zajrzeć do środka bez podpisu.

 

Tak do niego napisałem, to usłyszałem odpowiedź, że paczka ma być szczelnie zapakowana...

 

 

uderzaj do Subaryty. Niech pacjent podjedzie do jego ASO, a Jacek go prześwietli dokładnie.

 

Jak @@Soltys, nie da rady, uderzę do niego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak do niego napisałem, to usłyszałem odpowiedz, ze paczka ma być szczelnie zapakowana..

Mysle, ze dosztukowal z kilku kartonów i go "zawrócili". Szczelność zapakowania polega na tym, ze w dosztukowantm kartonie należy taśma zakleić laczenia dość solidnie, a zarazem ukryć fakt, ze jest to dosztukowane.

 

Tak jak napisałeś - w okienkach nikt nie chce brać jakiejkolwiek odpowiedzialności na siebie i może odwołać paczkę z racji jego wyglądu, czyli, ze w przypadku dosztukowanej są "szczeliny" lub na rantach nie ma spójnego "łączenia".

Edytowane przez noyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Utopiłem tam kasę, adres Białystok - forumowicz o nicku Wieczorek.

Ja też, nick "Cinowy" - na szczęście tylko 30 PLN, ale "grasuje" jakiś wyłudzacz z Białegostoku, forumowicza o nicku "Code" oszukał przy zakupie skrzyni biegów, także strata o wiele wyższa.

 

Tu wątek z innego forum:

http://mustangklub.home.pl/forum/viewtopic.php?f=34&t=8630&start=45

 

Radzę podwójnie uważać przy zakupach od nieznanego forumowicza z Białegostoku.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utopiłem tam kasę, adres Białystok - forumowicz o nicku Wieczorek.

To gość z Warszawy , mam gdzieś jego adres ... Policja go namierzyła ale zrobił wszystkich w .... Policję, prokuratora, mnie taki kraj ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...