Skocz do zawartości

aż głupio o to zapytać....


Mateusz_tr

Rekomendowane odpowiedzi

ale jak mawiał.. nie powiem kto :D... nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi  :biglol:

 

a tak w ogóle to witam i pytam...

 

pacjent:

 

FXT MY 2016

 

temat:

 

Podgrzewanie przedniej szyby w miejscu wycieraczek...  :unsure:

 

wstęp:

w poprzednim wodzidle miałem grzaną cała przednią szybę - w każdy mroźny poranek uważałem tego, kto na to wpadł, za geniusza  :biglol: ... głównie z powodu że żonowóz grzał się w garażu, a ja to sobie tej osoby geniuszem rekompensowałem ( przy okazji włączając grzanie tyłka i kierownicy ) 

 

w FXT sa grzane siedzenia ( chwała FHI chociaż za to) oraz przednia szyba w miejscu wycieraczek...

 

I teraz pytanie:

 

czy podgrzewanie przedniej szyby w miejscu wycieraczek włącza się wraz z podgrzewaniem tylnej szyby i lusterek? 

czy razem z huraganem na przednią szybę?

 

dla swojej obrony dodam że:

- bez ogrzewania przedniej szyby logiczne było by włączanie tego razem z grzaniem tylnej szyby i lusterek ( aby np topic śnieg w śnieżycę) 

- instrukcja - to.. brak słów - w załączeniu zdjęcie,

- zapytałem w serwisie subaru ( nie powiem którym  :P ) i po chwili konsternacji odparli ze to działa razem z nawiewem odmrażającym przednią szybę, ale zrobili to bez przekonania... na co im odparłem ze jadać rozgrzanym samochodem w śnieżycę nie potrzebuje huraganu na przednią szybę ale przydało by się grzanie w miejscu wycieraczek żeby je oczyszczać ze zgarniętego śniegu - i to by było dla mnie logiczne... wtedy stwierdzili ze jednak nie wiedza i trzeba sprawdzić w instrukcji... a jak ja przeczytali to zdurnieli... bo tam słowa o tym podgrzewaniu nie ma... osobiście tez nie znalazłem... 

 

od razu uprzedzam pytania... nie pokusiłem się o sprawdzanie rano czy jak postoi i włączę ogrzewanie tylnej szyby to pod wycieraczkami puści mróz.... gdybym tak zrobił to bym nie pytał...  :P

 

 

post-27573-0-00897600-1483398430_thumb.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaglądam w serwisówkę MY15 i tam jest, że działa razem z odmrażaniem tylnej szyby, nie działa jeśli temp. zewnętrzna jest powyżej 5'C oraz wyłącza się automatycznie po 15min od uruchomienia. Jest jeszcze o tym, że trzymając przycisk odmrażania szyb powyżej 3s przechodzimy w tryb "zawsze włączony". No i że da się to programować SSM.

Edytowane przez PR7EMEK
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ale jak mawiał.. nie powiem kto :D... nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi  :biglol:

 

a tak w ogóle to witam i pytam...

 

pacjent:

 

FXT MY 2016

 

temat:

 

Podgrzewanie przedniej szyby w miejscu wycieraczek...  :unsure:

 

wstęp:

w poprzednim wodzidle miałem grzaną cała przednią szybę - w każdy mroźny poranek uważałem tego, kto na to wpadł, za geniusza  :biglol: ... głównie z powodu że żonowóz grzał się w garażu, a ja to sobie tej osoby geniuszem rekompensowałem ( przy okazji włączając grzanie tyłka i kierownicy ) 

 

w FXT sa grzane siedzenia ( chwała FHI chociaż za to) oraz przednia szyba w miejscu wycieraczek...

 

I teraz pytanie:

 

 ogrzewanie tylnej szyby to pod wycieraczkami puści mróz.... gdybym tak zrobił to bym nie pytał...  :P

 

 

attachicon.gifIMG_20170102_234534.jpg

 

punkt 2 i 3 dot tylnej, a chyba 2 tyka przedniej i w druku coś wzięłło i ujęłło  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...