Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Android ma grupy? :>

Nie zauwazylem przez 1,5 roku

 

Szczerze mowiac chcesz sobie zrobic dodatkowa robote.

Jezeli chcesz zadzwonic do jakiegos kontaktu, to w pole wyszukiwania google (jak skasowales to sobie wyiagnij na pulpit) wpisjesz np. szpital - i masz liste szpitali.

Chcesz zadzwonic do rodziny na wygnaniu to wpisujesz kawalek nazwy kontaktu np. Kanada

W moim G1 wystarczy ze rozsune klawiature i zaczne pisac - od razu mam trafne wyniki.

Wczesniej musialem wylaczyc wyszukiwanie w sieci bo to mnie mocno irytowalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Android ma grupy? :>

Nie zauwazylem przez 1,5 roku

 

Szczerze mowiac chcesz sobie zrobic dodatkowa robote.

Jezeli chcesz zadzwonic do jakiegos kontaktu, to w pole wyszukiwania google (jak skasowales to sobie wyiagnij na pulpit) wpisjesz np. szpital - i masz liste szpitali.

Chcesz zadzwonic do rodziny na wygnaniu to wpisujesz kawalek nazwy kontaktu np. Kanada

W moim G1 wystarczy ze rozsune klawiature i zaczne pisac - od razu mam trafne wyniki.

Wczesniej musialem wylaczyc wyszukiwanie w sieci bo to mnie mocno irytowalo.

 

Nie ma, juz nie ma, mial. :(

Dodatkowa robota? Chyba zartujesz. (ja nie mam rozsowanej kalwiatury)

Zakazdym razem do wyszukiwarki, pisac poczatek... NIE! moim grubym kciukiem?..... w czasie jazdy samochodem?

Sprawdze jak sie zachowuje to co kolega wczesniej zaproponowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w czasie jazdy samochodem?

Z grupami nie pomogłem, to może tu pomogę.

 

Używam tej klawiatury:

http://www.appbrain.com/app/slideit-key ... ur.slideit

 

Na 7" ekranie sprawdza się genialnie (w aucie właśnie), niestety na G1 wygodą nie odbiega od oryginalnej programowej klawiatury.

Polski słownik jest kiepski, więc "przeciąganie" palcem się nie sprawdza, ale duże, łatwo dostępne z pozycji kierowcy, klawisze jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze znacie jakis programik do adrsow ktory by mial staroswieckie katrgorie/grupy.

Check it: http://uk.androlib.com/android.applicat ... s-zwx.aspx

No chyba to jest to...

Musze kilka dni pouzywac...

 

 

Dziekuje....

 

-- Wt gru 14, 2010 4:35 pm --

 

Nie wiem czy to jest dobre pytanie w tym watku, ale

 

Czy "polska" ladowarka do telefonu bedzie pasowala do gniazd w Szwajcarii i Francji?

 

A jednak dalo sie zrobiz z tego pytanie telefoniczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy do dostepu do Android Market potrzebuje konto pocztowe gmail?

Tak. I zeby bylo śmieszniej, po aktualizacji marketu i wprowadzeniu płatnych aplikacji, market nie działa z kontami w Google Apps. Normalnie na telefonie korzystam z gmaila we wlasnej domenie a do marketu musze miec konto w domenie @gmail.com... Po co? Nie mam pojecia. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest czesc planu Google, ktory ma na celu zapanowanie nad swiatem. Za kilka lat Google bedzie na takiej samej pozycji jak Microsoft kilka lat temu. Dlatego trzeba wspierac Steva Jobsa :wink:

 

Ide szukac jakiegos ciekawego loginu do gmail.

 

Steva to trzeba zakopac gleboko. ladnie im maszynke rozkrecil ale niestety nie daje rady, przyklad: multitasking done the right way. jasne dla kilku applikacji faktycznie(muza itp), reszta to wielki smiech.

Piszac to bardzo lubie mojego 3GSa i pewnie za rok lykne 4s'a...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzeba, jeśli się nie zalogujesz do gmaila podczas uruchomienia tel to jest to "konsola" brak kontaktów - synchronizowane z gmail (jak nie masz na karcie), Market tez nie działa - LIPA

 

Ciekawe co piszecie.

Tak dla testu wylaczylem telefon, wlaczylem.

Iiiii co, i nic. Nie musialem sie nigdzie logowac.

Jak wlacze WiFi dostep do marketu jest.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co piszecie.Tak dla testu wylaczylem telefon, wlaczylem.Iiiii co, i nic. Nie musialem sie nigdzie logowac.Jak wlacze WiFi dostep do marketu jest.....

ale logowałeś się na samym początku i tel to zapamietał - nie wymaga codziennego logowania czy nawet po wyjęciu SIMa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czy ktoś ma może telefon komórkowy na dwie karty SIM? Jak to to się sprawuje? Bo mam aż trzy telefony, a jakbym zainwestował w dual sim to o jeden by było mniej w kieszeniach lub teczce :D. Pytam o telefony Samsunga, Motoroli lub jakieś inne, powszechne znane, a nie marki typu NokLa, z allegro i za 200 zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co piszecie.Tak dla testu wylaczylem telefon, wlaczylem.Iiiii co, i nic. Nie musialem sie nigdzie logowac.Jak wlacze WiFi dostep do marketu jest.....

ale logowałeś się na samym początku i tel to zapamietał - nie wymaga codziennego logowania czy nawet po wyjęciu SIMa.

Nie wykluczone ze masz racje.

Bo;

Pierwszy raz po zakupie, po wlozeniu mojego sima pytal sie o login i to zrobilem.

Ale:

to bylo ze dwa lata temu. W miedzy czesie, podrozujac wyminialem sima i zawsze olewalem pytanie o logowanie.

Wszystko dziala normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TyrTyr, nie uważasz, że wystarczy jeżeli dane podasz tylko raz? Każdorazowe logowanie byłoby irytujące. Wejdź w "Ustawienia -> Konta i synchronizacja" i zobacz, czy coś tam masz wpisane :idea:

Nie mam nic wpisane.

I nie uwazam.

Do logowania potrzebne jest haslo.

Nigdzie nie widze opcji aby cos pamietalo to haslo i logowalo mnie automatycznie.

 

 

No i wiem juz napewno ze do korzystania z Market nie musisz miec konta gmail.

Sprawdzilem to z kilkoma znajomymi osobami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...