Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Co nie zmienia faktu, że zabawki na nowym symbianie się dużo lepiej sprawdzają i są o niebo szybsze/mniej wieszające się i mniej problematyczne, a przede wszystkim ludzie zaczęli znowu się przekonywać i je kupują, zrażeni starszymi rozwiązaniami.

 

Aczkolwiek ustępuję w tej polemice tak samo jak odpuściłem dyskusję jak zachwalałeś silnik 2.5 litra w STI w porównaniu do STI 2.0 - nie ma sensu.

 

Napisałem co wiem z autopsji własnej oraz informacji od klientów - dla informacji forumowiczów, nie będę się tu spierał, to tylko moja opinia i wyrobione zdanie.

 

Więcej w tej sprawie nie zabieram głosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Aczkolwiek ustępuję w tej polemice tak samo jak odpuściłem dyskusję jak zachwalałeś silnik 2.5 litra w STI w porównaniu do STI 2.0 - nie ma sensu.

A co ma piernik do wiatraka? :roll:

Zacytowałem tylko opinię osoby, która testuje, a nie sprzedaje telefony.... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korton, niestety niektóre aplikacje są fizycznie przypisane do danego nośnika pamięci i nie ma opcji odpalić po prostu kopiując i nic na to nie poradzisz, jeśli chcesz mieć te aplikacje na innej karcie musisz je pobrać i zainstalować od nowa na nowej karcie.

 

Porducent wyposazyl tel (E52) w karte 1GB, na dzisiejsze czasy to bardzo malo, zmienilem na wieksza karte, ale dwie gry (solitare, tetris - zona sobie pogrywa jak gdzies jedziemy). Najlepsze, ze nie ma plytki z instalkami dostarczonej. Na oryginalnej karcie tez brak instalki. Dziwne, skoro nokia dodala dwie aplikacje, ktore dzialaja tylko z oryginalna malutka karta.

 

[ Dodano: Pon Lis 02, 2009 8:33 am ]

Korton Czy wszystkie skopiowane aplikacje są niewidoczne, czy tylko niektóre? Formatowałeś kartę w telefonie?

 

Alex tylko niektore, dwie gry i jeszcze jedna jakas aplikacja. Reszta jest i dziala. Jak zmienie spowrotem na oryginalna karte, to mam brakujace aplikacje. Nie mam instalek tych brakujacych aplikacji, chyba sa na "sztywno" zainstalowane na karcie oryginalnej, a karta 1GB do niczego sie nie nadaje. Swoja droga mialem sprzedac tego fona (E52), ale przez wekend sie nia pobawilem i sposobala mi sie i zostawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lezo - co sądzisz o nowym SE Aino?

 

na tyle nowy model , że jeszcze nie mam zdania, ale mam nadzieje, że SE wreszcie zacznie wypuszczać porządne telefony które się nie psują, niestety ostatnio mięli złą passe i kilka modeli wypuścili mega awaryjnych, po prostu wariactwo z reklamacjami.

 

Za miesiąc będzie można się wypowiedzieć, zrobiony jest nieźle, pewnie zachęceni sukcesem Nokii 5800 i temu podobnych postanowili wypuścić coś takiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie za dobry nie jest ale skoro z i600 byłeś super zadowolony to bierz śmiało póki się da jeszcze je kupić

 

a o innych alternatywach pisałem wcześniej, z nowych serii Nokii E albo Omnia HD, Omnia Lite itp, choć jak widzę ten i780 Cię kusi najbardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem szczerze, chodziłem przez 3 mce po sklepach, necie i szukałem telefonu "nie z symbianem". Jeżyny, jakieś ajFołny, Szajsungi...pomacałem i przy nokii zostałem. i nawet ten symbian nie jest taki straszny ;)

 

dobra mistrzowie, brak mi takiej funkcji jak latarka :D

jest led do aparatu, a ja bym chciał, żeby był włączany jak potrzeba zajdzie, jest taka opcja? (wiem ze się na stałe świeci, jak się film w nocy kręci, ale nie o to chodzi, bo nie chce filmu kręcić :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jpol, Z Nokią E52 był problemy na samym początku, pierwsza seria wypuszczona na rynek była wadliwa, mieliśmy z tym sporo kłopotu, dużo zwrotów i serwisów, ale następne wydania są już wolne od wad i szczerze polecam, naprawdę rewelacyjnie udany egzemplarz i dodatkowo świetna bateria.

Masz już może te czarne/szare (bez srebrnych ramek itp.)?

Ewentualnie wiesz kiedy w końcu będą? Bo Nokia Poland nie wie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamowilem sobie na ebay tani HTC Touch z Chin. Pozniej przeczytalem opinie, ze takie telefony to moga byc "podrobki". Czym sie rozni eksploatacja takiego telefonu w stosunku do "orginalu"/ Czy to tez jest jakas lewa seria z orginalnej fabryki, bez gwarancji itp? Z Chin i tak nie spodziewam sie obslugi gwarancyjnej pozatym ze nowy telefon ma dzialac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaj linka do aukcji, raczej kupiłeś zwykłą podróbkę, różni się bardzo obsługa bo może nawet być jakiś chiński systemik który jest namiastką tego co miało być i tak dalej, generalnie tak jakbyś sobie na odpuście kupił zabawkę przypominającą telefon, dzwoni i tak dalej ale to zupełnie nie to :)

 

albo masz farta i kupiłeś trochę taniej oryginał tylko z chin i bez gwarancji, choc jest to mało prawdopodobne, w polsce tez sprzedaja rozne takie bajerki prawie oryginalne na aukcjach, tańsze iphony i wyższe modele innych producentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyła mi się ostatnio umowa na "2-DIN'owego" E61 i zacząłem rozglądać się za fonem, który musi mieć:

- Wi-Fi

- Symbiana

- Jakikolwiek aparat

- BT (mam zewnętrzny GPS)

- Wąską obudowę "1-DIN"

- slot na SD

 

Nastawiłem się już na E52, ale zupełnie przypadkowo wpadła mi w ręce N5530 XM i powiem, że póki co jestem z niej cholernie zadowolony. Po tygodniu testów stwierdzam, że fon z mojego punktu widzenia jest kompletny. Brak 3G to jedyny minus, ale nie w moim przypadku. Z wideokonferencji nigdy nie korzystałem, dużych plików przez fona nie ciagnę. Na razie jest bardzo OK.

Aha, bardzo słabe sa też przetworniki w oryginalnych słuchawkach Nokii. Dobra jakość wykonania ich nie obroni, więc czym prędzej zastąpiły je poczciwe Sennheiserki. Różnica masakryczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...