Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

zdecydowana wiekszosc powie, ze najlepszym była 6310i z której zmieniłem na 6300, ktora jest fajna, to racja, ale bardziej prestizowa jest 88 :)a mi karta i ogrom mp3 i filmow zbędna na telefonie ktorego uzywam do dzwonienia :lol:

 

Ale głupoty piszesz, widać że się nie znasz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laski same kiecki podosza na widok szklanego cacuszka:))))))))))))))))))))))))))))

i zgadzam sie 6310i wygrywa przynajmniej za ludzmi w pracy bylo nim mozna rzucic tylko z uszczerbkiem dla pracowika)))))))) z luna moge mu tylko to nakopac do d....:PPPP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od dziisaj mam se p1i na razie wygląda ,że bedzie ok. pobawie sie to opowiem wiecej

 

Jak sie pobawisz daj znac co to warte. Pytanie do znawcow, co polecacie z telefonow aby mialo/moglo miec nawigacje? (wymagane radio, slot pamieci i takie tam rozne pierdolki).

 

Eten X500 :P albo asus... ale nie pamietam modelu :) na allegro zlukaj. Tyle, że to pocket pc z telefonem i gps wlasciwie. Ale maja wszystko - nawet są juz nakładki na pulpit ala iphone :mrgreen: Cena/funkcjonalnosc - kazdy telefon moze sie schowac.

 

Czasami troche przeszkadzają rozmiary (wiadomo ekran duży to i całosc spora). Daltego ja mam etena do pracy (i nawigowania) oraz zwykły phone na weekendy i wieczorne wypady (plus era tandem, co by nie przekładac ciągle kart).

 

 

Teraz czekam na 3 phony:

- E51 http://www.nokia.pl/nokia/telefony/modele/e51/

- 6500 - bardzo cienka http://www.nokia.pl/nokia/telefony/modele/6500_classic/

- iphone w polskiej sieci (chociaz wkurza np brak nagrywania filmikow itp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie pobawisz daj znac co to warte. Pytanie do znawcow, co polecacie z telefonow aby mialo/moglo miec nawigacje? (wymagane radio, slot pamieci i takie tam rozne pierdolki).

 

 

Ma P1i z Navi, jak dla Ciebie w dobrych pieniądzach :).

 

 

 

Nie Ty jeden czekasz... Szlag nas trafia już od ciągłego pytania o ten telefon, dlatego wiem - że nie jest dla mnie. To będzie totalna masówka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie pobawisz daj znac co to warte. Pytanie do znawcow, co polecacie z telefonow aby mialo/moglo miec nawigacje? (wymagane radio, slot pamieci i takie tam rozne pierdolki).

 

 

Ma P1i z Navi, jak dla Ciebie w dobrych pieniądzach :).

 

 

 

Nie Ty jeden czekasz... Szlag nas trafia już od ciągłego pytania o ten telefon, dlatego wiem - że nie jest dla mnie. To będzie totalna masówka!

 

Hehe, dlatego bardziej sie skłaniam ku E51, chociaz też będzie masowka - ale za to bateria wypas.

 

A właśnie;

 

dla posiadaczy nokii - wymiana baterii - może sie załapiecie :)

http://batteryreplacement.nokia.com/bat ... ent/pl-PL/

 

Moja E50 sie łapie :mrgreen: Mają mi przysłac baterie pocztą, wraz z kopertą do odesłania starej baterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, w mailu Ci napisałem...
owoc666, tego z maila nie chcę .

Przemeq! Albo napisz jaki model "tego" telefonu, albo załatw sprawę na PW, no albo zaszalej i zadzwoń do Owoca.

O tym własnie sposobie dziwnego komunikowania pisał Witek (napewno wiesz gdzie). Nie chcę się naprawdę do Ciebie przy....ć, ale myslałem, że wyciągniesz jakieś wnioski z tamtego wątku, bo dla mnie taka forma jest dziecinadą i trochę nie fair. Napewno nie wnosi nic do dla innych w wątku "Mój nastepny telefon"!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALEX, racja - częściowa* - co do meritum, chociaż chyba posty o charakterze prywatnym wpisywane publicznie to nie jest największa bolączka tego Forum. Jakoś sobie nie przypominam by na ten temat toczyły się zażarte dyskusje, a wielu forumowiczów narzekało na tę formę przekazu. Ale ok - będę tego unikał na przyszłość.

 

Napewno nie wnosi nic do dla innych w wątku

 

* - racja jest częściowa dlatego, że to problem bardziej filozoficzny: jeśli chcemy zlikwidować takie posty, to powinniśmy, konsekwentnie również nie wpisywać pozdrowień dla siebie (w końcu co to wnosi na forum, że ktoś się z kimś spotkał na ulicy - przecież się spotkali i pozdrowili, to po co jeszcze o tym pisać), komentować spotów, które się odbyły (w końcu kogo interesuje fakt, że paru forumowiczów się spotkało i teraz sobie mówią, jak było fajnie) i tak dalej i tak dalej... :roll:

 

Zmierzam więc w rezultacie do tego, że się jednak troszkę p.....sz :wink: :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja E50 sie łapie :mrgreen: Mają mi przysłac baterie pocztą, wraz z kopertą do odesłania starej baterii.

 

 

Państwa bateria nie została wyprodukowana przez Matsushita od grudnia 2005 r. do listopada 2006 r. i nie zostanie wymieniona.

 

Dziękujemy za sprawdzenie Państwa baterii.

 

:)

 

 

PS. Mam lekko przytuningowaną 6300 - tzn. jedzie na baterii BL-5C, zamiast BL-4C :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...co polecacie z telefonow aby mialo/moglo miec nawigacje? (wymagane radio, slot pamieci i takie tam rozne pierdolki).
Ja używam już chyba ponad pół roku HTC p3300. Wtedy oferowała go ERA. Ostatnio widziałem go też w salonie Orange. Oczywiście można go poza tym kupić bez dotacji operatora, np. w EMPIKu. Jestem bardzo zadowolony i pozytywnie zaskoczony jakością i wytrzymałością (włącznie z licznymi upadkami na beton, które jak do tej pory nie zrobiły na tym aparacie żadnego wrażenia).

Oczywiście ma on wszystko o czym piszesz... i dużo więcej :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orange: SPV M650

 

Co prawda do wymiany tel mam jeszcze "chwile" (05.08), ale powoli zaczynam sie rozgladac za czyms fajnym... Jako moze nie laik, ale nie do konca wgryziony w temat... czy do np tego SPV potrzebny jest odbiornik bluetooth GPS czy on posiada juz wbudowany? Czy wogole jakis telefon takowy posiada? hmm... wlasciwie wynika to chyba z jego opisu, ale z drugiej strony czy nie posiada on wobec tego (ten sam opis na stronie mgsm) dostepu do sieci 3G? Do tej pory mialem klapki na oczach na NOKIE... ale ten zaczyna mi sie podobac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy on posiada juz wbudowany?
posiada

 

czy nie posiada on wobec tego (ten sam opis na stronie mgsm) dostepu do sieci 3G?
Nie posiada UMTS, ale mimo to zapewnia bardzo szybki dostęp do Internetu. W laptopie mam kartę modemową HUAWEI Mobile Connect E630, która teoretycznie obsługuje wszystkie dostepne prędkości łącznie z UMTS. Jednak poza paroma centrami największych miast UMTS w Polsce nie działa (mówię o Erze). Nie wiem dlaczego tak jest, ale kiedy wielokorotnie w różnych miejscach w Polsce porównywałem szybkość Internetu przez tą niby super-kartę i przez HTC p3300, to okazuje się, że przez HTC jest po prostu dużo szybciej...

 

Ale tak czy owak, myslę, że jeśli masz wymienić aparat w maju przyszłego roku to nie ma żadnego sensu juz teraz zastanawiać się nad tym. Na pewno w tym czasie pojawi sie wiele nowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...