Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Ja telefonu nie zamierzam zmieniać...jestem bardzo zadowolony z cegły (E90), ale może komuś się spodoba małopopularny HTC S740. Wpadł mi w oko, bo jest naprawdę "inny" jeśli chodzi o design. Polecam oglądnięcie na żywo, bo na fotkach wygląda jak każdy inny!

czy jest już auto mapa bez "pudełka" czy nadal tylko garmin?

Automapy (z tego co mi wiadomo) nie ma na Symbiana.....nawet tej "pudełkowej" :wink: :mrgreen: A Garmin jest taki zły? :mrgreen:

Dwa dni temu oglądałem test telefonu, który może zastąpi moj telefon do zadań specjalnych, czyli Nokia 5500 Sport. Mowa tutaj o Samsung B2700. Ma ktos taki sprzęt i testował w ciężkim terenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Automapy (z tego co mi wiadomo) nie ma na Symbiana.....nawet tej "pudełkowej" :wink: :mrgreen: A Garmin jest taki zły? :mrgreen:

Może to kwestia przyzwyczajenia, ale ciężko przekonać ojca :wink:

Znajomi mają starsze N95 z automapą i zewn. odbiornikiem gps, więc chyba jednak się da.

Tatuś też gdzieś ma "pudełko" od poprzednich nokii, ale miał nadzieję, że nie będzie musiał już go nosić.

 

Mamusia ma jakieś MDA i poleca wszystkim..., ale sama nie ogarnia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej nie mam pojącia, ale jutro to dopiero będę mądry

Kiedyś śledziłem rozwój AM. Byłem nawet betatesterem. W pewnym momencie przestałem wierzyć w producenta - Aquarat. Myliłem się. Automapa jest obecnie produktem naprawdę dopracowanym...oczywiście nie bez wad. Jak napisałem na początku, przestałem śledzić rozwój AM w pewnym momencie i jestem zdziwiony, że wkońcu wypuścili wersję na Symbiana :!:

Czekam na info :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mają starsze N95 z automapą i zewn. odbiornikiem gps

 

raczej o tom toma chodzi

ale ten tom tom to jest gorszy tom tom :wink:

pokrycie jakieś 52% i jednak symbian nie daje rady podążać za naszymi myślami (głównie chodzi o zmianę trasy - uparcie prowadzi do tej co ustawił jako najlepszą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że możecie mieć rację.

...

symbian nie daje rady podążać za naszymi myślami (głównie chodzi o zmianę trasy - uparcie prowadzi do tej co ustawił jako najlepszą)

Po ostatniej trasie, to nawet to by się zgadzało :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że możecie mieć rację.
...

symbian nie daje rady podążać za naszymi myślami (głównie chodzi o zmianę trasy - uparcie prowadzi do tej co ustawił jako najlepszą)

Po ostatniej trasie, to nawet to by się zgadzało :roll:

 

w katowicach pchał mnie w zakazy wjazdu :neutral:

a w stolicy jak chciałem ominąć korek to i tak kierował z powrotem na toruńską :neutral: (a przecież po to jest gps :???: )

i wtedy zdecydowałem , że czas na palmtop-gps :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie tak, ale Alex też zrozumiał i zrobił z tego halo

Dla mnie to jest "halo", że AM działa na Symbianie :mrgreen:

No i miałeś rację. To byłoby halo, ale nie jest, bo tak jak piszesz nie ma automapy na symbiana. Coś musiałem pokręcić, chłopaki mają tomtoma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i miałeś rację. To byłoby halo, ale nie jest, bo tak jak piszesz nie ma automapy na symbiana. Coś musiałem pokręcić, chłopaki mają tomtoma...

Spoko. Chociaż naprawdę miałem cichą nadzieję, że się pojawiło coś nowego. Aha. Od dłuższego czasu krąży Tomtom obsługujący (przy pewnych kombinacjach) wewnętrzną antenę Nokii. Jest wersja "bez pudełka" :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

HA! Pochwale sie - a co tam :P Udalo mi sie zakupic neonode N2.

 

http://www.youtube.com/watch?v=cmQn_lhJuxg

 

Bardzo maly, gadzeciarski :) Bardzo nietypowy sposob obslugi - ale latwo dojsc do wprawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...