Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

nie piszę sms-ów z polskimi znakami

 

 

Ja tez bo kazdy polski znak robi z pojedynczego sms-a od razu trzy :)

 

To podobnie do benzyny w Subaru.... zamiast litra spala trzy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemeq, cos mi sie zdaje, ze zjadles zeby na iphone...

 

Trudno to nazwać zjadaniem zębów, ale fakt - trochę czasu temu poświęciłem. Trudno powiedzieć ile, bo w tym czasie mieściły się zabawy - robienie tapetek itp. Sporo czasu zajęło mi też przeglądanie zdjęć znajomych i odnajdywanie takich, na których robią z siebie idiotów (np. znajomy nr 1 - znany forumowicz - na imprezie, w nocy, w okularach słonecznych, z głową obwiązaną papierem toaletowym :mrgreen:) i przypisanie tych zdjęć do książki adresowej.

 

da sie przelaczyc w jakis sposob tryb wyswietlania sms ? tak zeby nie bylo wzorowane na ichat (tzn nie bylo widac historii smsow z danym numerem przy czytaniu jednego sms)

 

Na razie nie wiem o takim rozwiązaniu. Pewnie jeśli byłoby to możliwe, byłoby również możliwe kasowanie poszczególnych sms-ów, a nie całych dialogów.

 

Ja w każdym razie wierzę, że rynek modyfikacji dla iPhone'a dopiero raczkuje i niebawem pojawią się wszystkie niezbędne modyfikacje :cool:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie wiem o takim rozwiązaniu. Pewnie jeśli byłoby to możliwe, byłoby również możliwe kasowanie poszczególnych sms-ów, a nie całych dialogów.

 

Ja w każdym razie wierzę, że rynek modyfikacji dla iPhone'a dopiero raczkuje i niebawem pojawią się wszystkie niezbędne modyfikacje :cool:.

 

fajnie by bylo gdyby to jakos szybko ogarneli :)

jak na razie to ten problem dykwalifikuje iphone u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam., ok - to jest trochę denerwujące i jest ewidentnym plusem ujemnym, ale plusów dodatnich jest tyle, że bardzo polubiłem iPhone'a :).

 

Kiedyś byłem fanem zatrzymywania "gorących" sms-ów, ale z tego wyrosłem :mrgreen:.

 

brak mozliwosci kasowania pojedynczych sms mi nie przeszkadza ale sposob wyswietlania - bardzo.

 

ps gorace sms kasuje od razu, jeszcze ktos zobaczy i co wtedy :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, iPhone juz w domu od 2 dni :), jako ze byl wekend i nie moglem sie doczekac na poniedzialek by go odblokowac, poczytalem troche serwisow i sam zjalem blokade, szczescie bo to byla wersja 1.0.2 :)

Fajne to to, szczegolnie Wi-Fi w domciu.

 

Teraz pytanie do znajacych sie, Przemeq licze na Ciebie:)

 

1) Bluetooth do czegos mi sie przyda? Narazie nie udalo mi sie spowodowac abym zobaczyl jego dzialanie, tylko z Mac'iem to gada?

 

2) Jak przeniesc kontakty z karty sim, lub jakos inaczej z telefonu SE?

 

3) Filmiki to lyka tylko "mov" - quick time'a format?

 

4) Zgralem kilka plyt do mp3 + mam jpg okladki plyty, jak zrobic, abym w iphonie mial album z

obrazkiem plyty i "pod spodem" mial utwory z niej?

 

5) Podlaczam iPhona do Pc'eta i widze go ala dysk, ale nic na niego nie mozna wrzucic. Tylko iTune mozna cos na niego wgrac? Co jesli bym chcial jakies dane z pc przenosic?

 

to narazie tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz pytanie do znajacych sie,

 

Amator... :roll:

 

 

:mrgreen:

 

Narazie nie udalo mi sie spowodowac abym zobaczyl jego dzialanie, tylko z Mac'iem to gada?

 

Sparowałem przez BT słuchawkę nokii. Działa normalnie.

 

2) Jak przeniesc kontakty z karty sim, lub jakos inaczej z telefonu SE?

 

He he - to jest właśnie cały trick. Synchronizujesz SE z windowsową książką adresową, a potem przez iTunes tę książkę z ajfonem. W ten sposób w minutę masz przeniesione wszystkie kontakty - szybko, sprawnie i przyjemnie.

 

3) Filmiki to lyka tylko "mov" - quick time'a format?

 

Są na stronach ajfonowych konwertery z każdego formatu, w tym np. z .wma. iTunes też zresztą konwertuje.

 

4) Zgralem kilka plyt do mp3 + mam jpg okladki plyty, jak zrobic, abym w iphonie mial album z

obrazkiem plyty i "pod spodem" mial utwory z niej?

 

Tylko iTunes albo oprogramowanie undergroundowe.

 

5) Podlaczam iPhona do Pc'eta i widze go ala dysk, ale nic na niego nie mozna wrzucic. Tylko iTune mozna cos na niego wgrac? Co jesli bym chcial jakies dane z pc przenosic?

 

Musisz go sparować przez iTunes, wówczas PC będzie go rozpoznawał poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za żarówy ci się nad kosmatym łbem zaświeciły.

 

Święty jakiś jestem, czy cuś... :roll:

 

:mrgreen:

 

PS aflinta mówi, że takie żarówy mają "dziesięciotysięczniki". Wszystko fajnie, ale te żarówy są strasznie nieteges... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za żarówy ci się nad kosmatym łbem zaświeciły.

 

Święty jakiś jestem, czy cuś... :roll:

 

:mrgreen:

 

PS aflinta mówi, że takie żarówy mają "dziesięciotysięczniki". Wszystko fajnie, ale te żarówy są strasznie nieteges... :roll:

To tych świeczek Ci jeszcze w p....u zoostało. Ca. 6 :roll: :mrgreen:

Parę latek przed Toba.... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...