Skocz do zawartości

Złote brembo Impreza GT


Rasio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przewertowałem forum i szukam odpowiedzi na pytanie:

Czy do imprezy GT ( przód 4 tłoczek, tył 1 tłoczek) podejdą złote brembo? Przód podobno jest P&P, do tyłu potrzebuję adaptera. Jakie tarcze mam zakupić do takiego zestawu? Proszę o rozwianie moich wątpliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ale nie polecam. Inny promień okręgu więc powierzchnia styku bardzo mała.Nadaje się tylko to parkowania i to nie pod stromą górkę  ;) . Ciągle trzeba to g.... no podciągać a do zabawy się nie nadaje. Były kiedyś takie profi szczęki które robił chyba Endless podobno działały ale kosztowały majątek. Lepiej chyba i taniej zrobić tuleje do bębnów i je zanitować.

Edytowane przez wojciechowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię się wtrącać i pouczać innych ale..... ponieważ przerabiałem już różne kombinację na hamulcach w Imprezie to polecam GTka do tyłu zakup piast WRX GD i standardowy do nich hamulec czyli dwutłok z tarczą 290mm i OEM szczęki. Będzie dobrze , tanio i ładnie. GTek jest dużo lżejszy i na takim hamulcu robi robotę. Chyba że celujesz w upalanie na torze to montuj hydrołapę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam przód stoptech 4tłok 326mm(klocek stoptech) i tył 2tłok wrx 290mm(klicek ds3000). Co roku zmieniany płyn motul rbf600 i hamulce igła. Tył 316 zacnie się prezentuje ale jeśli ktoś nie ma już zakupionych tylnich sti to wrx daje radę nawet latem. Podstawa sprawny zacisk i świeży płyn.

Edytowane przez MariuS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...