Skocz do zawartości

Subaru BRZ Tamiya 1:24


kriskristoffers

Rekomendowane odpowiedzi

jak bede miał chwile Kris. Poza tym ja zbyt niecierpliwy jestem- zaczynam mase wątków,a potem orientuje sie jak sie zawaliłem robotą. Głównie dlatego stanął Soarer i potem Stagea, bo rzuciłem sie na struganie komory do Fujimi... <_<

 

A widze że ludzie którzy sklejają z pudła patrzą na każdy paproch i niedociągnęcie :P zjedzą mnie u Ciebie na forumie :P

najczyściej na razie trampek, bo żadnych modyfikacji. Ale j.w aktualnie porzucony

zYnYtGf.jpg

 

 

Skygea i Soarżerż czekają od zeszłego roku

IR6EfDY.jpg?1

 

 

Uw83ZrO.jpg?1

Ciekawostka- Dostałem do odlewu 2JZ dodatkowy dekiel który był źle odlany. (chyba korek, pierdola do naprawienia, ale Messer Dobrychłop- dał oba!  :thumbup: )

Nim sie obejrzałem był ustrugany drugi blok do tego wadliwego dekla ,żeby mieć odlew w zapasie :rolleyes:

bardzo cieżko jest modelować z takim skneruso-szkocki podejściem <_< wszystko bym zostawiał na później....


A tu prezent odemnie z AMTK

wykonawca: Albin

 

8oxBSo2.jpg

 

krNXlpM.jpg

Edytowane przez Matiz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzisz obcy17 przypomniałeś mi - jak aero + kompresorek to z zakupów jeszcze rozcieńczalnik do farb wtedy :)

Wtedy to ja Arturowi dam kilka rozcieńczalników...... Do akryli woda/wóda a do reszty Gunze  :)

Jedyne czego ni mam to debonder - ale to sobie kupi :P

I nie mam też zgrzewarki ani pasty do blaszek - kajś mi ktoś gdzieś, kiedyś jojczał i pożyczył a nie oddał = a niestety nie wiem kto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przy okazji prosiłbym o foty miejsca przy tylnej kanapie skąd wychodzą pasy bezpieczeństwa. Muszę wiercić element i potrzebne jest dokładne zdjęcie.
Jak potrzebujesz jakiś zdjęć lub obadać na żywo BRZ to wal śmiało na PW   ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie bym sobie obejrzał i porobił fotki, spisał co i jak - fajnie by było :)

W tygodniu auto stoi na Hynka w garażu podziemnym, po 16:00 mam czas i zapraszam na oględziny i zdjęcia ;)

ale to jak znowu zacznę nim jeździć bo na razie to sie przesiadłem do Imprezy i teraz auto mam w domu na Kaszubach. Jak chcesz przyjechać to zapraszam nawet dzisiaj, z Oliwy to jakieś 25 min jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Notoryczny brak czasu, ale projekt żyje ;)

 

Wstępnie silnik przygotowywany do montażu, ale niestety kilka detali trzeba jeszcze dokończyć:

 

large.58d7c017a3bf1_wykonczenie2.jpg.a9b

 

Wydech i tylny most:

 

large.58d7c01e256b0_wykonczenie3.jpg.0fe

 

large.58d7c023088a0_wykonczenie4.jpg.8af

 

large.58d7c027725c4_wykonczenie5.jpg.002

 

Na koniec wstępna przymiarka tylna kanapa do malowania i już z zapięciami pasów bezpieczeństwa:

 

large.58d7c01038493_wykonczenie1.jpg.827

 

large.58d7c02b4a946_wykonczenie6.jpg.480

 

large.58d7c02f8a757_wykonczenie7.jpg.b12

 

 

Edytowane przez KrisKristoffers
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...