Skocz do zawartości

BMW Zbysia


Zbigniew B.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 294
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to witaj w klubie, ja też siedzę w robocie. Co prawda mam robotę, ale od czasu do czasu spoglądam na forum.

 

No to witam, ja robotę też mam tylko jakoś tak o wiele luźniej jest w taką sobotę, połowy ludzi w biurze nie ma, w sumie to ja sam jestem i jakoś tak motywacja do pracy mniejsza.

 

Żeby nie było, że OT : ciekawe czy Zbyniu pracuje w soboty? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbigniew B., wytłumacz mi coś. Skoro jesteś prawdziwym Zbigniewem, a nie kimś podszywającym się pod niego, to co robisz na forum, na którym tle osób się z ciebie naśmiewa, dopieka ci i nawet nie wierzy w ciebie, nie mówiąc o twoim słowie?

 

Naprawdę mnie to zastanawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ku mojemu rozczarowaniu nikt jej ni zauważył

 

przecie piszę żeś fałszywy

 

Hmm, albo wszyscy dali mi ignora albo jesteście ślepi że nie widzieć moje malej prowokacji... podpowiem, chodzi o auta w podpisie... :P

 

Ani jedno ani drugie - po prostu nie reaguje na tanie prowokacje. Numer Włochatego zauważyłem już dawno - i co z tego? Haha bardzo śmieszne i jakie odkrywcze... No mistrz żartu! Zajmij się lepiej jakąś konstruktywną komunikacją, do tego służy forum (no może z konstruktywną to przesadziłem :wink: )

 

A jeżeli naprawdę jesteś szczęśliwym posiadaczem wybitnych produktów motoryzacji: Skody i BMW - to cieszę się twoim szczęściem i tym, że ja nie jestem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na weekend wybieram się do Kołobrzegu, chętnie zobacze to Zbysiowe M3 :mrgreen:

Zbysiu może jakiś spocik :?: :cool:

Zdaje sobie sprawę, że przegram z Tobą i Twoją bestią. Ale z Tobą przegrać, to prawie jak wygrać :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam coś dla Ciebie Zbysiu, od wyboru do koloru wirtualnych BMW wraz z towarami równie wirtualnymi jak twoje auto :Phttp://fishki.net/comment.php?id=16535

 

A i bezpieczna Skoda też się znajdzie: http://fishki.net/comment.php?id=16534

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...