Skocz do zawartości

[ UK ] ilu nas tu jest ??


JD555

Rekomendowane odpowiedzi

Bylo juz to gdzies wkleilem, ale nie pamietam gdzie :mrgreen:

Jest osobny temat na glownym forum :wink:

 

Walia :idea: Niestety u mnie sie troche plany pomieszaly :evil::evil: Bede na Walii ale tylko w niedziele... :sad: Wiec jezeli ktos planuje byc wszystkie 3 dni na rajdzie to na bank sie spotkamy ostatniego dnia :!: :neutral: A jak ktos tez jedzie tylko na jeden dzien to mozemy sie umowic gdzies po drodze :wink:

Pozdrowionka :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 670
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bylo juz to gdzies wkleilem, ale nie pamietam gdzie :mrgreen:

Jest osobny temat na glownym forum :wink:

 

Walia :idea: Niestety u mnie sie troche plany pomieszaly :evil::evil: Bede na Walii ale tylko w niedziele... :sad: Wiec jezeli ktos planuje byc wszystkie 3 dni na rajdzie to na bank sie spotkamy ostatniego dnia :!: :neutral: A jak ktos tez jedzie tylko na jeden dzien to mozemy sie umowic gdzies po drodze :wink:

Pozdrowionka :cool:

No to generalnie ja reflektuje - nawet mi bardziej 1 dzien pasuje :mrgreen: - zreszta dogadamy sie - jeszcze chwila czasu jest ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacek, skontaktuj sie z Robo i bedziesz wszystko wiedzial :idea: Do zobaczonka w niedziele na rajdzie :smile:

Jeszcze co do niedzieli to bede jechal na SS Port Talbot na dwa przejazdy a pozniej do Swansea na servis i na mete rajdu :cool:

W zasadzie moze ktos byl juz na odcinku Walters Arena :?: Moze tam bedzie lepiej :?: Ja bylem juz na Port Talbot i wiem ze odcinek jest niesamowity :grin: Auto najpierw przelatuje obok ciebie a pozniej widac je nonstop jak jedzie w dol odcinkiem przez dobre pare minut :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas ucieka i dobrze bylo by wiedziec czy bedzie ten nocleg bo jesli nie to trzeba zaczac zbierac chrust na ognisko i komarowac bedziemy w samochodach.My sie wybieramy w sobotem z samego rana.

 

 

nie buj zaby , bedzie ok .. my chyba tez jedziemy w sobote z samego rana i zostajemy do niedzieli ... i nawet penwnie bedzie gdzie spac .. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bastek333, co do Walii, umowilem sie ze Stanst666, ze spotkamy sie na J6 M42 kolo lotniska Birmingham :idea: Co do godziny to sie jeszcze ustali, ktos jeszcze jedzie tylko na niedziele :?:

No ja generalnie nie bede jechal na polnoc :mrgreen: - wbijam sie na M5 na J5 - tak najbardziej po drodze ... Wy tez napewno M5 bedziecie jechac wiec np. jakbyscie zadzwonili do mnie ze dojezdzacie do J9 (kolo tewkesbury) to bym ruszyl ze stacji benzynowej i do was dolaczyl :cool:

To taki wstepny plan mysle :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wbijam sie na M5 na J5 - tak najbardziej po drodze ... Wy tez napewno M5 bedziecie jechac wiec np. jakbyscie zadzwonili do mnie ze dojezdzacie do J9 (kolo tewkesbury

 

Zadzwonimy jak bedziemy wyjezdzac z J6 M42 bo jak bedziemy przy J9M5 to juz nas nie dogonisz :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wbijam sie na M5 na J5 - tak najbardziej po drodze ... Wy tez napewno M5 bedziecie jechac wiec np. jakbyscie zadzwonili do mnie ze dojezdzacie do J9 (kolo tewkesbury

 

Zadzwonimy jak bedziemy wyjezdzac z J6 M42 bo jak bedziemy przy J9M5 to juz nas nie dogonisz :razz: :mrgreen:

 

Jak pojedziesz zafira to raczej problemu z dogonieniem nie bedzie :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

A jak STI :cool: to sie zobaczy :mrgreen::twisted:

 

A na powaznie bede na stacji przed zjazdem na M5 to jak dacie sygnal ze jestescie w okolicy to sie przeciez znajdziemy na M5 - zreszta sygnal z Waszego punktu zbornego tez sie przyda bo wyjade wtedy z domu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok chlopaki my tzn Robo,Adas ,Maciek i ja wybieramy sie na Walie w sobote z samego rana zeby zdazyc na pierwszy os i zostajemy do niedzieli bedzie nas okolo 10 osob Ci ktorzy dojada w niedziele prosze o kontakt :wink: bedziemy mieli jakiegos wana do dyspozycji na wieczorne wrazenia :smile: bar otwarty jesli ktos sie skusi na sobote zapraszamy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie i Panie po roku wracamy na wyspy!!! Jedziemy ze specami pooglądać najszybszych rolników na świecie :-) Trzeba też wam zabrać pare ładnych JDM-ów a niech coś miłego i po Polsce jeździ. Cieszę się też ze spotkania z wami po roku... do zobaczenia :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim..fajnie ze tyle ludzi bedzie ale mnie raczej zabraknie...nagle nikt nie jest zainteresowany wyjazdem a samemu sie nie wybieram...pozdrowioonka dla wszystkich

 

Ps.Oby sie cosikzmienilo :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim..fajnie ze tyle ludzi bedzie ale mnie raczej zabraknie...nagle nikt nie jest zainteresowany wyjazdem a samemu sie nie wybieram...pozdrowioonka dla wszystkich

 

Ps.Oby sie cosikzmienilo :cool:

Ale o co ci chodzi ?? My sie wybieramy w niedziele z samego rana ........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...