Skocz do zawartości

[ UK ] ilu nas tu jest ??


JD555

Rekomendowane odpowiedzi

ale tu cisza zawialo.... :mrgreen:

 

ok mam plan na nastepnego spota!!! a mianowicie:

 

http://absolutekarting.co.uk

 

zapowiada sie ciekawie:

 

Absolute Karting is the only karting venue in the south to have raced tuned 240cc twin engined pro karts with breathtaking acceleration.

 

The Grand Prix circuit is a massive 1/3 mile and includes a phenomenal 75m straight.

:twisted::twisted:

 

otwieraja 1 kwietnia, wiec wpisywac sie na liste kto chetny :smile:

 

Jakby to troche blizej bylo to chetnie ...... a tak ....... moze kiedys sie zobaczy

 

[ Dodano: Pią Mar 27, 2009 8:38 pm ]

No panowie chyba trzeba poszukac jakis innych wozkow bo dzisiaj odkrylem ze subaru nie jest najszybszym autem na drodze - a oto dowód

:evil: ...... gdyby tylko troche wiecej miejsca bylo ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 670
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A widzieliscie TO - kurcze daleko odemnie troche - ale runda 4 germany - jest calkiem blisko Santa Pod, Northants - moze trzeba sie tam wybrac chocby zobaczyc co i jak bo wpisowe raczej wysokie ...

 

[ Dodano: Pią Kwi 03, 2009 7:15 pm ]

Moze ktos chce sie pobawic w menagera F1 -> TUTAJ link do mojej ligi - mozemy powalczyc :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

A moze tutaj powinienem to wkleic....w koncu spoty to tuuu,heh :mrgreen:

 

Hellooo

Co tam u was wszystkich??...Mam fajnego pomysla,tzn jest za tydzien 16ego maja fajny zlocik japonczykow. Pogoda moze byc sliczna,heh tak wiec moze sie ktos wybierze...Ja jade z Sas'em

http://www.japfest.co.uk/index.html

Japfest 2009

Castle Combe Race Circuit

Chippenham, Wiltshire SM14 7EY

The circuit is 5 miles west of Chippenham on the B4039 just half a mile from the village of Castle Combe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze tutaj powinienem to wkleic....w koncu spoty to tuuu,heh :mrgreen:

 

Hellooo

Co tam u was wszystkich??...Mam fajnego pomysla,tzn jest za tydzien 16ego maja fajny zlocik japonczykow. Pogoda moze byc sliczna,heh tak wiec moze sie ktos wybierze...Ja jade z Sas'em

http://www.japfest.co.uk/index.html

Japfest 2009

Castle Combe Race Circuit

Chippenham, Wiltshire SM14 7EY

The circuit is 5 miles west of Chippenham on the B4039 just half a mile from the village of Castle Combe.

hmmmmmmm - jedno co mi sie podoba to mozliwosc pojezdzenia po torze - 15 minut za 35 fu ntow -> trzeba zabookowac sesje tu ...

Kuszaca propozycja - musze sie zastanowic bo wlasnie 450 funtow za ubezpieczenie zaplacilem ;(...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam fajnego pomysla,tzn jest za tydzien 16ego maja fajny zlocik japonczykow. Pogoda moze byc sliczna,heh tak wiec moze sie ktos wybierze...Ja jade z Sas'em

http://www.japfest.co.uk/index.html

Japfest 2009

Castle Combe Race Circuit

 

Fajna impreza,....jak dam rade to bede....nic nie moge obiecac :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam fajnego pomysla,tzn jest za tydzien 16ego maja fajny zlocik japonczykow. Pogoda moze byc sliczna,heh tak wiec moze sie ktos wybierze...Ja jade z Sas'em

http://www.japfest.co.uk/index.html

Japfest 2009

Castle Combe Race Circuit

 

Fajna impreza,....jak dam rade to bede....nic nie moge obiecac :???:

 

A tak generalnie wejsciowka jest za auto czy za osobe ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem ze przyjemnosci kosztuja ... tylko ta kasa jakos sie nie chce mnozyc na koncie a szef mnie olal jak zapytalem o podwyzke...

 

No to panowie zbierzmy sie jakos coby razem na impreze wpasc - trzeba jakis punkt zborny znowu znalezc - ja chyba od strony m5 bede jechal - albo wiochami jeszcze sie zastanowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest nas teraz o jednego wiecej :mrgreen: pozdrawiam

Nie no kolejny z buda 2004 ... najladniejsza wersja ........ choc tylko STI 04 by mnie kręcił :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

[ Dodano: Czw Maj 14, 2009 9:59 pm ]

Mam blisko wiec raczej caly weekend :wink:

 

Tak wlasnie mi sie przypownialo ze nie moglem wczesniej znalezc na stronie glownej Ksiegi rekordów guinnessa naszego rekordu a teraz juz jest TU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak muzyczka byla pod ta predkosc a le tam chodzilo mi w duzej mierze o spalanie bo to auto zaskoczylo mnie na maxa i gdybym nie potrzebowal kasy to pewnie bym sobie je zostawil.

Nigdy nie przypuszczalem ze impreza wrx tak malo pali bo do bylego sti to jak diesel i nie wiem dlaczego jest taka rozbieznosc.Jadac z Pl sti tankowalem co 140 mil Roberta WRX wytrzymywal bez tankowania 300mil wiec sami osadzcie i naprawde dusilem by pokazac Niemiaszka gdzie ich miejsce-na prawym pasie hi..hi..pozdrowienia chlopaki!!! :wink:

ps.Zaczynaja po naszym kraju ganiac grube fury chyba idzie na lepsze...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...