Skocz do zawartości

[ UK ] ilu nas tu jest ??


JD555

Rekomendowane odpowiedzi

emgie01, skantaktuj sie z Adasiem i dowiedz czy na bank da rade z ta chatka :!: Jezeli tak to wypas :twisted: Co do SSS na Millenium Stadium to raczej odpuszczamy,chyba ze ktos chce jechac to na wlasna reke bo ja i czesc osob sie nie wybiera bo po pierwsze wieje straszna nuda a po drugie nic sie tam w zasadzie nie dzieje :roll: no oprocz atmosfery jaka panuje na stadionie ktora jest niesamowita :razz:

Co do biletow, niestety nie da sie ich obejsc :roll: przynajmniej na niektorych odcinkach bo poprostu nie ma szans na dotarcie do OS :!: Moze to brzmi smiesznie ale tak niestety jest :roll: Kto byl to wie o co chodzi :cool: Koszty biletow :arrow: http://www.walesrallygb.com/141_177.php ... a84425ca82

Proponuje zrobic tak jak w zeszlym roku czyli; bedziemy raczej na gora dwoch odcinkach w ciagu dnia co daje nam i tak nizsza cene za wstep kupujac bilet na miejscu niz wykupic przez internet wczesniej :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 670
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Częściowo da się obejść...

Zawsze można jedną osobę przewieźć przez punkt kontroli biletów w bagażniku

 

Stary, ja na miejscu twoim i Jacka to bym w ogule o bilecie nie myślał, samochody macie obklejone, tylko Kaski zapodajcie was wpuszcza :)

 

Czyli za bileciki trzeba wyłożyć 50 funciaqw, na sobotę i niedziele?!

 

Dzisiaj pogadam z adamem zeby tam zadzwonil, a jak nie to bookujemy hotel!

 

ja bym z chęcią wpadł na 3 dni , ale biorąc pod uwagę ze kończę prace w piatek o 22 to przyjadę i zaloguje sie do hotelu wcześnie rano , i potem zabawa :)

 

jest juz jakas wstepna lista ??

 

1.janek

2. Adam

3.emgie

4. ronin

5. robo (???)

 

więcej nie wiem , wiec może uaktualnijcie liste!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bastek a jak bedzie padalo? :mrgree

 

[ Dodano: Czw Lis 06, 2008 3:11 pm ]

Bastek wez jakies nazedzia podlaczysz mi zegar mieszanki paliwa,a ja wezme parasolke :razz: :evil: :grin:

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO - za takie drwiny to Ci moge conajwyzej cos rozlaczyc :twisted::mrgreen::mrgreen::mrgreen: :razz:

 

Dobra - zlituje sie ;-) tylko sprobuj poszukac jakiegos schematu elektrycznego do swojego modelu - zeby pokazal ktory kabel jest faktycznie od lambdy ..... a jak nie to bedziemy mierzyc ;) ....... (wez na wszelki wypadek bateryjke 9 V bo mim miernik w aucie teraz jezdzi i od tego zimna jak potrzeba to bateria slaba ;-) )

 

[ Dodano: Czw Lis 06, 2008 8:21 pm ]

A widzieliscie filmik The subaru story :cool: - fajny link torrentowy http://www.mininova.org/tor/240376

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No stary .. jak jest szansa cos grosza zarobić to .. :)

Taa to ja poprosze o...hmm w zasadzie sam nie wiem o co hehehe... o wiem, aby bastek rowniez byl na nastepnym spocie bez wzgledu na pogode :mrgreen:

Q..a kolejny - czekajcie - przyjade na walie to wam wszystkim cos poodlanczam zebyscie na piechote do domu wracali :mrgreen: :razz: :cool:

 

To wzcie dla mnie parasolke i gumiaki :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q..a kolejny - czekajcie - przyjade na walie to wam wszystkim cos poodlanczam zebyscie na piechote do domu wracali :mrgreen: :razz: :cool:

 

 

 

To wzcie dla mnie parasolke i gumiaki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

A jaki rozmial kaloszkow i jaki kolorek parasolki ma byc??

 

 

:mrgreen:

 

Parasolka niebieska lub zielona z napisem SUBARU :mrgreen: a kaloszki rozowe :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz do niego dzwonie zeby tam zadzwonił i dal znać, bo racje masz ,nie tylko my jedziemy na Walię :evil::evil::evil::evil:

 

[ Dodano: Pon Lis 10, 2008 3:41 pm ]

panowie ,gadałem z Adamem, juz rozmawiał z gościem , i on miał do niego oddzwonić z decyzja! tak ze prawdopodobnie dzisiaj będzie wiadomo co i jak ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...