Skocz do zawartości

[ UK ] ilu nas tu jest ??


JD555

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 670
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1 Kart-23 ja (emgie01 - skradzione przez janka )

2 Kart-21 Nobby

3 Kart-29 Robo

4 Kart-30

5 Kart-26 Stanst666

6 Kart-34

7 Kart-32 Pazdzio

8 Kart-22

9 Kart-24 emgie01

10 Kart-25

 

Filmik z BMW bomba!!! :)

 

[ Dodano: Sro Paź 29, 2008 10:49 pm ]

A tu cos dla lubiacych troche inna zabawe :)http://www.donington-park.co.uk/track-d ... -zone-cars Ja jade 30-go Listopada w Amatorach (na prosbe zmienilem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu cos dla lubiacych troche inna zabawe :)http://www.donington-park.co.uk/track-d ... -zone-cars Ja jade 30-go Listopada w Amatorach (na prosbe zmienilem)

Prosbe??znajomego porywasz..??kurde ja widzialbym tam najchetniej taka ekipe jak na gokartach tylko ze SUBARYNKAMI!!!!!!Chlopcy dajcie sie namowic!!!!!!!

Chodzcie jedziemy :razz: :razz: :razz:

Jest miesiac czasu....kurde ja wybralbym sie ale tak zeby wszyscy byli...ale byloby fajnie.....

Jesli nie to sie zastanowie czy nie dolaczyc do Pazdziocha za rowny miesiac..

Co???chlopaki!!!Proszeee heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi!! Nobby tu masz racje tam sie tylko patrzy a w Donington sie jezdzi... niema porownania... Ja osobiscie wole pojezdzic...a Walia? Cyba w TV zobacze wiecej niz na zywo... Zachecam do zabawy w Dinington...

 

Pozdrowionka....

 

[ Dodano: Czw Paź 30, 2008 9:51 pm ]

http://pl.youtube.com/watch?v=xmVXy_aWomg

 

[ Dodano: Czw Paź 30, 2008 10:02 pm ]

Przezyj to sam :)http://pl.youtube.com/watch?v=rKpEh0jok ... re=related MOCNO!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emgie01, gwarantuje Ci ze nie bedziesz zalowal :wink: zapytaj kogokolwiek kto juz byl na Walii ze tego sie nie da opisac :wink: Wrazenie jakie robi WuRC przelatujac przez las z predkoscia swiatla(lub do niej sie zblizajac :razz: ) robi niesamowite wrazenie i dlatego tej okazji nie mozna przepuscic bo to jest tylko raz w roku a klimat jaki panuje na rajdzie jest po prostu niesamowity :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emgie01, gwarantuje Ci ze nie bedziesz zalowal :wink: zapytaj kogokolwiek kto juz byl na Walii ze tego sie nie da opisac :wink: Wrazenie jakie robi WuRC przelatujac przez las z predkoscia swiatla(lub do niej sie zblizajac :razz: ) robi niesamowite wrazenie i dlatego tej okazji nie mozna przepuscic bo to jest tylko raz w roku a klimat jaki panuje na rajdzie jest po prostu niesamowity :cool:

No juz dobzie dobzie :mrgreen: ..i tak wiem ze tez chce na Walie,hahaha....tak sobie tylko pisalem bo i tak wiedzialem ze na dwie imprezy w przeciagu tygodnia nie ma szans :mrgreen::mrgreen:

Ale za to mam nadzieje ze w styczniu lub lutym wybierzemy sie do DP....czo??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie okreslcie sie jak najszybciej ile osob jedzie na Walie to zalatwiam hotel bo jeszcze sa miejsca :!: :!: :!: Koszt to 73& za noc, ja i czesc ekipy zostaje od piatku do niedzieli czyli 2 noce co daje 146& za pokoj dwuosobowy :idea:

 

Jezeli mozecie to dajcie znac jak najszybciej please :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam panowie! ja na Valie się tez pisze! jeśli chodzi o nocleg to Adam cos mówił, ze ma znajomego który możne wynająć calom chatę za grosze! ponoć chatka na wypasie , Adam juz u niego wynajmował chyba ...

 

a jesli nie to pewnie tez uderzymy na ten hotel! wiec ja jestem na ta , na 3 dni ! pozdro

 

niech ktoś jeszcze tylko powie czy trzeba jakieś bilety kupować dodatkowe bądź cokolwiek ? pyzatym słyszałem rożne wersje na temat super OS , ktoś coś więcej powie ? idziemy tam czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...