Skocz do zawartości

[ UK ] ilu nas tu jest ??


JD555

Rekomendowane odpowiedzi

a po drugie to słyszałem ze organizatorzy nie wpuszaczaja na teren lasu Sherwood innych marek samochodow jak Subaru :razz:

 

Tak tak, tez tak slyszalem, nawet komunikat na ich stronie jest :razz: :mrgreen:

 

ale...w ciagu 4 miesiecy zrobilem ponad 4tysiace mil

 

Norbercik Ty nie boj nic :wink: Te autka sie nie psuja :wink: :mrgreen:

 

Jan Drop napisał/a:

 

Pamietam pierwszy spocik, 5 Subareczek sie zjawilo a tu prosze lista ponad 10 autek sie zaczela rozwijac :mrgreen:

 

Mysle aby znowu sie spotkac przy tej kawiarni, az ludziska powychodzili ze srodka :D oblookac co sie dzieje :mrgreen:

 

:?: :?: :?: RoniN_, chyba nie o tym spocie myslisz :wink: Pierwszy byl na Scoobylive w York :lol: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 670
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

.w ciagu 4 miesiecy zrobilem ponad 4tysiace mil...jak dla mnie to za duzo...

 

szybko to obliczyłem i wychodzi ze robiłes srednio 1,38 mili na godzine , naprawde nie ma sie czym chwalic :P hehehe

dobra zarty zartami ale poprostu masz byc!!! i tyle!!!!

 

 

 

 

... najlepiej oczywiscie Subaru :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czesc z Was wie gdzie trzeba dojechac w niedziele 26.10.08 a dla tych co beda pierwszy raz tu jest info, jest tam rowniez mapka wiec mam nadzieje ze kazdy trafi :wink:

 

http://www.forestry.gov.uk/website/recr ... ForestPark

 

Na liscie zgloszen juz widnieje pare WRC i innych ciekawych autek wiec emocji nie powinno zabraknac :twisted:

No i nie zapomnijmy ze akurat w ten dzien przesuwamy zegarki o godzine do tylu wiec nie przyjedzcie za wczesnie :!: :smile:

Co do zakonczenia to pierwsze auto powinno konczyc ostatni odcinek ok 14.30 :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czesc z Was wie gdzie trzeba dojechac w niedziele 26.10.08 a dla tych co beda pierwszy raz tu jest info, jest tam rowniez mapka wiec mam nadzieje ze kazdy trafi

 

 

No to ja juz nie wiem co i jak ... robimy ten spocik 25 ? bo ja caly czas jestem mysli ze spotykamy sie dzien wcześniej, spimmy sobie gdzies tam i rano cala dzida na rajd ..

 

jesterm w bledzie ?:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki ze mnie nie bylo przebywalem w PL. Co do spotkanka To oczywiscie ze bede :) smialo mozecie mnie dodac do listy :)

W laptopie zmieniony system.Wiec filmiki beda :)

30-go pazdz. wybieram sie do Donigton park na mala zabawe w sciganie moze jest ktos jeszcze chetny?

Pozdro All!!

 

[ Dodano: Wto Paź 14, 2008 5:32 pm ]

Mala poprawka 30-go listopada. Upss sorki moj blad...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mala poprawka 30-go listopada. Upss sorki moj blad...

 

To tuz przed Walia....... :roll: Ja jade na Walie wiec chyba sobie odpuszcze ten temat :???:

 

Co do spotkanka To oczywiscie ze bede :) smialo mozecie mnie dodac do listy :)

 

Czyli 12 autek powinno sie pojawic :cool: Na liscie zgloszen sa juz 4 WRC - 2xFord Focus WRC i 2xSubaru WRC :mrgreen: oczywiscie nie zabraknie rowniez Stratosa :twisted:

Pozatym kilku kierowcow potrzebuje pilotow :idea: Jezeli ktos chetny to tu jest wiecej info :twisted:http://www.premier-rally.co.uk/news.asp?id=66

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helo - wrocilem z wypoczynku :mrgreen: - i co nowego w temacie rajdu ?? Gdzie i na ktora :mrgreen: bo sie juz polapac w tym co na forum jest nie moge :cool:

 

[ Dodano: Nie Paź 19, 2008 2:44 pm ]

 

A tak wogole to macie moze jakies gokarty w tej swojej miescinie ?? :mrgreen: Mozeby jakies competition zorganizowac tak przy okazji skoro nie mamy swoich subarek gdzie przegonic ... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wogole to macie moze jakies gokarty w tej swojej miescinie ?? :mrgreen: Mozeby jakies competition zorganizowac tak przy okazji skoro nie mamy swoich subarek gdzie przegonic ... :mrgreen:

 

Tak sie sklada ze mamy :razz: :mrgreen: Sa zaraz obok miejsca rajdu wiec mozna skoczyc na male competition :twisted: Koszt to 20& za chyba 15min z tego co pamietam :roll: Ale te 15 min jest zabojcze :twisted: Na koniec kazdy dostaje wydruki z czasami swoich okrazen :wink:

Bylismy z anglikiem troche pojezdzic i zabawa jest super :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja sie pisze :mrgreen: na gokarty ..... a masz moze jakas strone tego toru ?? albo nazwe ??

 

Mowisz i masz :mrgreen:http://www.uk-go-karting.com/track-deta ... arting.htm

 

Co do samego rajdu to zaczekajmy az podadza godziny odcinkow :neutral: Chociaz mysle ze o 10 rano trzeba by juz byc na odcinku :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi! to wkoncu co robimy ? Gokardy czy Premier-rally? Czy moze to i to? Ja bardzo chetnie :)

Pozdro!!!

GO-KART albo KARTING albo KART :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Oczywiscie ze jedno i drugie - tyle tylko ze go-karty sa otwarte :

 

Summer (during British Summer Time)

Mon - Fri 11.00am until 6.00pm

Sat - Sun 10.30am until 6.00pm

 

Winter (outside BST)

Mon - Fri 11.00am until 4.00pm

Sat - Sun 11.00am until 5.00pm

 

Tak wiec sie zobaczy co bedzie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...