Skocz do zawartości

[ UK ] ilu nas tu jest ??


JD555

Rekomendowane odpowiedzi

Cze Bastek333, dzięki za pozytywa :mrgreen: Właśnie wróciłem z lekkim tintem na szybach ( T8LEK, co by sie skóra w oczy tak nie rzucała hehe :lol: ) a tak poza tym to fajnie by było coś zorganizować. Jestem jak najbardziej zaaa . Nawet ten spot co T8LEK wstawił, zapowiada sie kusząco :mrgreen: myśle że sie wybiore, musze tylko skonsultować z piękniejszą połową :roll:

 

No to powodzenia :wink: w konsultacjach - ja musz zrobic to samo :mrgreen:

Dwa razy juz mi sie udalo :mrgreen: wiec i trzeci sie uda :mrgreen:

 

( a ja wlasnie wrocilem z ustawiania zbieznosci i katow - zobaczymy jak sie bedzie teraz po zakretach prowadzil :mrgreen: )

setting.jpg

 

[ Dodano: Sob Lip 12, 2008 4:54 pm ]

Ha i pomimo zmiennej pogody udalo mi sie w koncu upchnac pod maske nowe gratki :mrgreen:

tn_p7120023.jpg

tn_p7120037.jpg

tn_p7120041.jpg

 

i taki maly tweak :cool: - nie bede wiecej grzal przepustnicy :mrgreen:

tn_p7120040.jpg

 

A wiecej na mojej stronie domowej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 670
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...

Szybkie info odnosnie imprezy rozgrywanej ku pamieci Richarda Burnsa :idea:

W dniach 13/14-08-08 zostanie rozegrany rajd ktorego sponsorem jest Subaru UK, nie ma jeszcze chyba oficjalnej wiadomosci ale maja sie pojawic gwiazdy z cyklu WRC, jedna z nich ma byc Markko Martin :cool:

 

Jezeli ktos dysponuje wolnym czasem i ma chwile zeby tam podskoczyc to mysle ze chyba warto :cool:

 

http://www.richardburnsmemorialrally.co.uk/

 

 

ps; wstep 10& za dzien :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie info odnosnie imprezy rozgrywanej ku pamieci Richarda Burnsa :idea:

W dniach 13/14-08-08 zostanie rozegrany rajd ktorego sponsorem jest Subaru UK, nie ma jeszcze chyba oficjalnej wiadomosci ale maja sie pojawic gwiazdy z cyklu WRC, jedna z nich ma byc Markko Martin :cool:

 

Jezeli ktos dysponuje wolnym czasem i ma chwile zeby tam podskoczyc to mysle ze chyba warto :cool:

 

http://www.richardburnsmemorialrally.co.uk/

 

 

ps; wstep 10& za dzien :wink:

 

Mam troszke inne plany na ta date :mrgreen::mrgreen::mrgreen::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Ale wczesniej jest inna propozycja

 

:smile:

No wlasnie jest mala propozycja na spotkanko w niedziele 21/09/08

w Nottingham o godz 12.00 :razz:

Jezeli ktokolwiek dysponuje wolnym czasem i mialby checi wybrac sie do miasta RobinHooda to otrzymalem propozycje od admina strony

http://www.emidlands.pl/news.php abysmy wystawili sie jako klub na pikniku dla Polonii,beda znane osoby z PL(nie moge zdradzic kto :wink: ).

Bedzie na prawde sporo ludzi i moze warto sie pokazac :?: Jak myslicie :?:

Jezeli ktos jest chetny to prosze o PW :idea:

 

Do czwartku musze dac odpowiedz odnosnie naszej obecnosci :!: :idea:

 

Oczywiscie temat Premier Rally Sherwood Forest rowniez jak najbardziej aktualny :!: :mrgreen:

Termin 26/10/08 rowniez niedziela :wink:

 

ps; zdradze mala tajemnice :wink: szykuje sie miejsce na male upalanie ala pleyady :!: gdzie nocleg bedzie dostepny na miejscu, proba sportowa :mrgreen: itp itd :cool: trzeba tylko dograc szczegoly i Player pracuje nad tym w chwili obecnej :razz: :mrgreen:

 

All the best folks :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro Polonia to i moze jakas kielbaska z grila sie trafi :lol:

 

w tamtym roku byla i kielbaska i kaszanka i chlebek swiezukti wiec podejrzewam ze i w ty roku tego nie zabraknie :lol: aha a co do obecnosci to trzeba byc poniewaz ukazal sie juz baner na stronie www.emidlands.pl (...)MOTO POKAZY,POLSKI GRILL wiec....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ukazal sie juz baner na stronie www.emidlands

 

To jest ten tekst :arrow:

 

UWAGA!!!

Piknik eMidlands.pl!!!

 

czekamy jeszcze na Wasze zgłoszenia

- turniej piłki nożnej

- streetball

- organizacje i firmy, które chcą się zaprezentować

info@emidlands.pl gg:5625059

 

wspierają nas:

Polskie Taxówki Nottingham

Subaru Team PL

 

hehehe dobre ,nie widzialem tego wczesniej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli bedzie ladnie to ja sie melduje sie,heheh :mrgreen: Pasuje??

Pasuje :wink: Pogoda specjalnie dla Ciebie jest juz zamowiona :twisted:

 

jako członek Subaru Team PL i jako reprezentant Voice.PL - polskiego radia

:shock: noooooo PLayer, szacun :cool:

 

Też postaram sie wpaść :mrgreen:

Nie zapomnij mamusi zabrac :razz: :mrgreen: Ja swoja rowniez zabieram :wink:

 

Mark L.A., PW :arrow:

 

No to juz 4 subarki mamy

 

5 :wink: anglik rowniez sie pojawi :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps; zdradze mala tajemnice :wink: szykuje sie miejsce na male upalanie ala pleyady :!: gdzie nocleg bedzie dostepny na miejscu, proba sportowa :mrgreen: itp itd :cool: trzeba tylko dograc szczegoly i Player pracuje nad tym w chwili obecnej :razz: :mrgreen:

 

All the best folks :cool:

 

:)

 

W związku z tym mam pytanko do osób zainteresowanych ewentualnym uczestnictwem w Pierwszym Oficjalnym Zlocie Subaru Team PL w UK (w skrócie POZSTPLwUK :mrgreen: ).

Chodzi o miejsce do upalania. Wiadomo, że nawierzchnia trawiasta ulegnie zniszczeniu a na razie taką mam na oku. Aby właściciel się zgodził trzeba mu zaoferować pieniążki. Ile Waszym zdaniem będzie rozsądnie (nie za dużo ale i nie za mało) dać mu od każdego auta jadącego w próbie sportowej? Lub inaczej... ile jesteście w stanie dać a ja będę negocjował. Cena noclegów myślę, że będzie ok 5 funtów za osobę, więc nic (trzeba tylko mieć własne śpiwory albo koce). Nie jestem pewien ale 50 osób na luzie powinno się zmieścić. Na miejscu jest miejsce na ognisko, więc po upalaniu można się ładnie zintegrować :twisted: potem wyspać :)

Jak mówię, na razie nic pewnego... znaczy zlot bez upalania z noclegami i ogniskiem można zrobić w każdej chwili. Memory fajf i wszystko jasne... :twisted:

 

Acha... Kto by sie wstępnie pisał? Powiedzmy połowa października lub początek listopada...

Lokalizacja to okolice Fenton, Lincoln, czyli środek UK :) Sprawiedliwie dla wszystkich...

fentondf3.th.jpg

 

Teraz to wygląda inaczej, jest ładna, zadbana trawka... i w sumie w tym problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby właściciel się zgodził trzeba mu zaoferować pieniążki.

To jest jasne jak slonce ze nic za darmo sie nie zalatwi, wiec mysle ze powinien zaoferowac swoja cene a pozniej rozbijemy to na auta i odpowiednio na osoby jezeli chodzi o nocleg :cool:

Kto by sie wstępnie pisał?

Mysle ze chyba kazdy chetnie sie pojawi majac wizje upalania w bezpiecznych warunkach bez obawy ze kamerka fotke pstryknie :razz: :mrgreen:

połowa października lub początek listopada...

Co do terminu to polowa pazdziernika a w zasadzie koncowka mamy plan na spota w lesie Sherwood na Premier Rally http://www.premier-rally.co.uk/

ale moze polaczymy to w jedno :?: :idea: Np; sobota spotkanko a niedziela rajdzik :?: To bylby taki maly wypasik :twisted: Tym bardziej ze praktycznie kazdy przyjedzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...