Skocz do zawartości

[ UK ] ilu nas tu jest ??


JD555

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 670
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jan Drop napisał/a:

ale moze polaczymy to w jedno Np; sobota spotkanko a niedziela rajdzik To bylby taki maly wypasik Tym bardziej ze praktycznie kazdy przyjedzie

 

 

to mi wyglada na znakomity plan :mrgreen: :mrgreen: :twisted: :cool:

_________________

 

Mnie rowniez

 

:mrgreen:

 

[ Dodano: Sro Wrz 17, 2008 7:11 pm ]

To jest jasne jak slonce ze nic za darmo sie nie zalatwi, wiec mysle ze powinien zaoferowac swoja cene a pozniej rozbijemy to na auta i odpowiednio na osoby jezeli chodzi o nocleg :cool:

Co bedzie na zakupy w ogrodniczym, nowa trawka (bez aluzjii :lol: ), oraz na nowa kosiarke co by ladnie przystrzyzone bylo :mrgreen:

Poza tym ja juz w PLayer-owym wozidelku miejsce zaklepane mam wiec jesli Player jedzie to jade i ja :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak sie umawiamy przed picnicem, jakis wspolny wjazd czy kazdy dojezdza sam na miejsce??

Ja proponuje u Janka pod balkonem :mrgreen::mrgreen: :wink:

 

Janek pisal cos o stacji benzynowej..gdziesik cosik widzialem :razz: Kodu pocztowego nie pamietam,heheh...jak zwykle zreszta :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy wiecie ze dokladnie dzis (tak mi sie wydaje) mija rowny rok od kiedy Colin McRae nie chodzi juz po tym swiecie..... wiem trudno sie z tym pogodzic (ja dzis po raz juz chyba 10 raz od tamtej pory ogladalem dvd z jego ostatnim wywiadem) mozna by ku jego pamieci przewiazac anteny czarna wstazka ................. Ku pamieci..............

co wy na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WROCIŁEM :mrgreen: - a raczej wróciliśmy :mrgreen: z Polski z kompletem 2 nowych kółek :mrgreen::mrgreen: - tym razem ........ złotych :lol::lol::lol:

 

 

 

 

 

 

obraczki.jpg

 

Czekamy na gratulacje :mrgreen:

 

A propo zlotu w lesie :mrgreen: i upalanka to ja na 10000 jestem ZA :mrgreen: - koszty zniszczenia trawy sie jakos pokryje :mrgreen: - albo doczepimy brony i wyrownamy teren :lol:

Tak wiec czekam na szczegoly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo gratujelszyn!!!!

A propos my juz w domu! Jeszcze raz dziekujemy wszystkim za extra atmosfere (jak zwykle zreszta :mrgreen: ) i do zobaczenia oby w wiekszym skladzie w lesie Sherwood :mrgreen:

Uwazam ze piknik sie udal wysmienicie, zainteresowanie w sumie tez nie male bylo jesli chodzi o autka, ale tak wlasciwie to chyba bylismy najwieksza atrakcja tej imprezy :cool:

 

Kilka fotek dla tych ktorych nie bylo:

pict0317hb2.th.jpgthpix.gifpict0319by4.th.jpgthpix.gifpict0324gu8.th.jpgthpix.gifpict0326fl2.th.jpgthpix.gifpict0330ab2.th.jpgthpix.gifpict0323tf9.th.jpgthpix.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bastek333, GRATULACJE :!: Slyszalem ze macie plany ale nie wiedzialem ze to juz :shock: :mrgreen: Tym bardziej najlepszego na nowej drodze zycia :!: :cool:

I do zobaczonka w Sherwood :wink:

26 w Sherwood Weselna sie bedzie lała :mrgreen::twisted:

:twisted:

 

Dzieki wszystkim za pojawienie sie na spotkanku :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bastek333 Serdecznie gratuluje zkupu nowych kolek oczywiscie wiadomo nie mogly byc w innym jak tylko zlotym kolorze (sic!)chociaz biale tez sa ok :razz: ....

 

co do naszego spotkanka hmm..... stara ekipa nie zawiodla, nowa (jak dla mnie) tez strasznie pozytywna wiec oby tak dalej a co do atrakcji to tak jak Ronin napisal wczesniej Subaru bylo chyba najwieksza atrakcja .... oby tak dalej wielkie dzieki koleja milo spedzona niedziela pod znakiem zlotych gwiazdek hahaha

 

ps.Nobby nie lam sie na nastepnym spotkaniu pani w rozowej czapeczce bedzie Ci z reki jadla hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Off topic jak zwykle :mrgreen: - szukam dobrych gum i potrzebuje subiektywnych opini o roznych oponkach - oczywiscie przegladalem watek o oponach ale nic z niego nie wyniklo - a wybor mam ograniczony rozmiarem oponek 18" 215/35

Generalnie moge wybrac miedzy :

TOYO PROXES 4RX albo T1R

AVON ZZ3

Uniroyal RainSport 2

 

A moze cos jeszcze w rozsadnej cenie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety na oponach sie nie znam za dobrze. Jak jade kupic to patrze tylko na rozmiar i cene :lol: i to w zasadzie wszystko. Ale moze ktos inny pomoze bo znowu sie tu cicho zrobilo... :sad: Pomagac panie i panowie ukejowcy, bo kolega Bastek333 do lasu sherwood na lysych oponkach w koncu przyjedzie :mrgreen::twisted::twisted: ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...