Skocz do zawartości

[ UK ] ilu nas tu jest ??


JD555

Rekomendowane odpowiedzi

Jan_Drop spoko damy rade aha wolna sobota zalatwiona duzo ludzi sie z forum zglosilo :?: moze mozna by jakis grillik uskutecznic razem z sasiadem twym :cool: :?: moze uda mi sie jeszcze znajomego wyciagnac zawsze chcial zobaczyc The Rallyshow wiec ... a jak ekipa ze Slough :?: Wspominali cos :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 670
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

YAYOO, jak na razie to nic nie wiadomo...cisza sie jakas zrobila, chyba wszyscy powyjezdzali.. :roll: zobaczymy, ja tam bede w niedziele :cool:

 

[ Dodano: Nie Maj 31, 2009 4:04 pm ]

Z wielkich nazwisk beda :arrow: Mikko Hirvonen, Kriss Meeke, Stig Blomqvist, Guy Wilks, Jimmy Mc Rae, Mark Higgins, Steve Perez i inni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bastek333, mozemy sie spotkac tam gdzie w zeszlym roku a mozemy spotkac sie juz na miejscu, jak Wam pasuje :?:

nobby, dasz rade :wink: nie sciemniaj :razz: :smile: wiem ze Robo jedzie do PL na WRC wiec raczej sie nie pojawi...no chyba ze z Adasiem nowym wozem prosto z juesej sie pojawia :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widze ze ekipa sie na wyjazd pomalu zbiera no i dobrze :grin:

a ja mam juz w glowie miesjce na kolejnego spota i zaraz wam powiem co i jak : Rolls Royce Classic Car and Motorbike Show znana wczesniej jako Wings and Wheels odbedzie sie 28 czerwca 2009 od godz 10 do 16 a gdzie no znow niedaleko Nottingham bo pomiedzy miasteczkami Watnall i Hucknall lezacymi na polnocy Nott. W osrodku badan Rolls Royce`a adres Rolls Royce Leisure, Watnall NG15 6EU w latach ubieglych byly pokazy samolotow bioracych udzial w Bitwie o Anglie jak rowniez mozna bylo zwiedzac caly kompleks Royce wraz z muzeum silnikow, natomiast w tym roku jak nazwa wskazuje bedzie mozna rowniez zobaczyc klasyczne angielskie motocykle i nie tylko aha i rzecz najwazniejsza FREE ENTRY mozna by sie znow spotkac i zobaczyc jak kiedys wygladala motoryzacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro od godz 8.00 rano zaczyna sie cale przedstawienie, kto ma ochote to niech wpada do Chatsworth :cool: Do juterka :wink:

 

Zwazywszy na pogode w glownej mierze (i koszty niestety tez) jutro skupie sie na ogladaniu F1 zamiast potworow na odcinku specjalnym ..... milego show !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj bieda bieda nastala w tym dziwnym kraju....... :???: Szkoda, ale nic nie poradzimy na to :sad: Ja planuje zjazd do PL na stale, zobaczymy jak to sie potoczy... :roll: Moze jeszcze jakas wspolna imprezka sie trafi zanim wyjade :neutral:

 

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

:arrow: Rolls Royce Classic Car and Motorbike Show znana wczesniej jako Wings and Wheels odbedzie sie 28 czerwca 2009 od godz 10 do 16 a gdzie no znow niedaleko Nottingham bo pomiedzy miasteczkami Watnall i Hucknall lezacymi na polnocy Nott. W osrodku badan Rolls Royce`a adres Rolls Royce Leisure, Watnall NG15 6EU w latach ubieglych byly pokazy samolotow bioracych udzial w Bitwie o Anglie jak rowniez mozna bylo zwiedzac caly kompleks Royce wraz z muzeum silnikow, natomiast w tym roku jak nazwa wskazuje bedzie mozna rowniez zobaczyc klasyczne angielskie motocykle i nie tylko aha i rzecz najwazniejsza FREE ENTRY mozna by sie znow spotkac i zobaczyc jak kiedys wygladala motoryzacja

 

no i jak wybiera sie ktos :?: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

z goru przepraszam padl mi komp a konkretnie dysk i niestety trzy lata focenia poszly sie je..c niestety chociaz kto wie (wysylam dysk do polski moze sie uratuje co nieco) tutaj koszt odzyskasnia danych przez firmy w tym siedzace to ok.250-300 poundow

:arrow: NOOBY a co do imprezy RR Classic car itd. powiem krotko bylo niezle, wyjatkowo dopisala pogoda no i samochodziki rowniez, na mnie dwa zrobily najwieksze wrazenie Shelby Cobra z 66` z widlasta osemka produkujaca w standardzie cale 485KM (ten byl jeszcze dlubany i zrozmowy z wlascicielem dowiedzialem sie ze ze na chwile obecna ma 500KM :shock:) no i oczywiscie czerwonokrwista Corvetta z 78` z silnikiem :grin: L82 i pojemnoscia 5.7l silnik ten mial tylko 205 KM samochod byl po gruntownym restaurowaniu (mozna bylo zobaczyc album ze zdjeciami ) oprocz tego cale stado TVR`ow , Triumphy, Morrisy , Jaguary, dwa malutkie Messersmithy i oczywiscie RR w roznym wieku. Ogolnie niedziele spedzona w naprawde fajnej rodzinnej atmosferze. Ciekawostka byla mozliwosc wejscia na teren zakladow RR produkujacych i testujacych silniki lotnicze i obejrzenia malego badz co badz muzeum silnikow ps. w wolnym czasie wrzuce pare fotek i podam wam linka co byscie sobie zobaczyli

 

[ Dodano: Pią Lip 17, 2009 11:11 am ]

Tak jak obiecalem jesli ktokolwiek jest zaineresowany fotkami z RR wklejam linka i ogladajcie oceniajcie .... http://picasaweb.google.co.uk/mjrally/RRAndCCS#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Koledzy w UK,

 

Czy ktos ma w miare blisko do Warlingham in Surrey ???

 

Chciałbym cos zanabyc od czlowieka stamtad, ale nie kosztuje to 5PLN i wolalbym byc pewny, ze wydaje kase na cos konkretnego i w dobrym stanie :)

 

Prosze o info - szczegoly na :arrow: PW

 

[ Dodano: Wto Sie 11, 2009 4:24 pm ]

Qrde no, nikt w pobliżu pięknego miasta London nie mieszka :mrgreen: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy w UK,

 

Czy ktos ma w miare blisko do Warlingham in Surrey ???

 

Chciałbym cos zanabyc od czlowieka stamtad, ale nie kosztuje to 5PLN i wolalbym byc pewny, ze wydaje kase na cos konkretnego i w dobrym stanie :)

 

Prosze o info - szczegoly na :arrow: PW

 

[ Dodano: Wto Sie 11, 2009 4:24 pm ]

Qrde no, nikt w pobliżu pięknego miasta London nie mieszka :mrgreen: :?:

Hej..Ja tam mam okolo 130km...

 

YAYOO

Ciesze sie kolego ze bylo sympatycznie..Mam ogolnie nadzieje ze zobacze Cie Zoncisiu juz niebawem :)

JANEK

Tak tak wybierac sie wybieram ale czy dojade...nie no,chce zobaczyc szybkie Wurce na zywca..wreszcie...

Wezme moje obie Dziewczynki,Brata i pojawie sie raczej na 100% :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde panowie rzeczywiscie w tym roku to jakos to tak wczesnie :shock: bo juz w pazdzierniku nam Wallia wpisala sie do kalendarza , no i niestety znow czeka mnie dylemat :???: po ubieglorocznej nieobecnosci chcialbym sie pojawic i poczuc "to cos" :grin: ale.... tu pojawia sie wiele pytan puki co bez jednoznacznej odpowiedzi :

1. co na to moja druga polowa powie(biorac pod uwage stan w jakim sie znajduje bedzie ciezko ...ale )

2. co z urlopem tydzien wczesniej jade do Polski na urlopik (oze da rade go przedluzyc :grin: )

3. kto bedzie dysponowal miejscem i checiami aby zabrac takiego marude jak ja :mrgreen:

Wiec na chwile obecna jestem 50/50 co bedzie dalej zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat jestem w Polsce ale gdybym był w UK wybrałbym się na to. Odbędzie się w najbliższą niedzielę 23/08/09. Polecam.

Startuje też tam nasz rodak, którego miałem przyjemność poznać nas Rajdzie Polski 09.

O ile się nie mylę jeździ tym

0650638d8a.th.jpg

Dobra okazja do spotkania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat jestem w Polsce ale gdybym był w UK wybrałbym się na to. Odbędzie się w najbliższą niedzielę 23/08/09. Polecam.

Startuje też tam nasz rodak, którego miałem przyjemność poznać nas Rajdzie Polski 09.

O ile się nie mylę jeździ tym

Obrazek

Dobra okazja do spotkania :D

hmmmm wlasnie chcialem na to pojechac ...... zobaczymy bo narazie mam paczke ze sprzegielkiem EXEDY w pokoju a powinienem je wlozyc do auta :mrgreen: wiec sobota moze byc dluuuuuuuuga o ile nie bedzie padalo ....

A ktos sie wybiera ???????? mnie nawet kusi zeby sobie pojechac ale chyba tanie to nie jest ..

 

no to jeszcze mi doszlo prostowanie klapy bagaznika bo jakis blady angielski [moderator czuwa] na kompletnie pustym parkingu mi w tyl wyje.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek kiedy subaryna wroci na nasze drogi ??

 

Na nasze to nie wiem ale na PL wkrotce :wink:

 

Akurat jestem w Polsce ale gdybym był w UK wybrałbym się na to. Odbędzie się w najbliższą niedzielę 23/08/09. Polecam.

Startuje też tam nasz rodak, którego miałem przyjemność poznać nas Rajdzie Polski 09.

O ile się nie mylę jeździ tym

 

Ja go mam w znajomych na NK :razz: :lol::mrgreen: A co do wyjazdu to ja we wtorek do ojczyzny lece wiec na bank sie nie zjawie :roll:

Co do samej imprezy to bylismy tam dwa lata temu i bylo ok :wink: W sumie warto sie wybrac a jeszcze lepiej wystartowac :razz: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gorące pozdrowienia z Pl dla calego bractwa w UK

Co tam u was slychac?

Jasiu jak subarynka czy sprzedales?

Jesli nie to napisz na PW jaka cena. :wink:

 

U nas kompletnie nic nie slychac :wink: - popatrz na date ostatniego postu ... Normalnie chyba jakas cisza letnia nastala - moze chociaz na rajd walli sie jakos zbierzemy.

 

Lepiej pisz jak sie biznes rozwija :mrgreen: ..... moze szukasz kierowcow na bardzo szybkie dostawy pieczywka :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Taki Subaru Baking Express :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...