Skocz do zawartości

[ UK ] ilu nas tu jest ??


JD555

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 670
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bastek333, to ja tylko 95 ale za to mam filmiki :mrgreen: Pogoda masakra, co 10 min inna aura :roll: a co do samego odcinka to jest naprawde MEGA :shock: jak sie ogarne to wkleje cos na youtube :wink:

Premo, szkoda ze nie dojechales.....

 

No z tego stage'a to filmiki beda najlepsze !! Ogladalem wczoraj relacje na eurosporcie i nawet malej migawki z Walters arena nie bylo :sad: zreszta kamer nie widzielismy wiec pewnie dlatego.

 

Przejrzalem foty - musze wyselekcjonowac "parę" :mrgreen: bo 1000 to mi strona nie pomiesci :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pierwszy filmik :arrow:

 

 

Miejsce super wiec dziwie sie ze nie bylo TV :roll:

 

No i z 5 giga zdjec :mrgreen: wyselekcjonowalem 153 foty - niestety musialem je zmniejszyc do 800*600 zeby na strone wlazly - LINK

 

[ Dodano: Pon Paź 26, 2009 9:41 pm ]

To pierwszy filmik :arrow:

 

 

Miejsce super wiec dziwie sie ze nie bylo TV :roll:

 

Dobry filmik !!!!! Wiecej !!!!!!! Tylko dlaczego proporcje filmu sa rozwalone ? Wyciagniety w gore chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry filmik !!!!! Wiecej !!!!!!! Tylko dlaczego proporcje filmu sa rozwalone ? Wyciagniety w gore chyba.

 

No wlasnie nie wiem dlaczego taki syf sie zrobil :roll: Chyba go przerobie na inna rozdzielczosc i zaladuje od nowa :neutral: Chociaz w HQ nie jest tak zle :roll: eeeeeeee tam zostawiam :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry filmik !!!!! Wiecej !!!!!!! Tylko dlaczego proporcje filmu sa rozwalone ? Wyciagniety w gore chyba.

 

No wlasnie nie wiem dlaczego taki syf sie zrobil :roll: Chyba go przerobie na inna rozdzielczosc i zaladuje od nowa :neutral: Chociaz w HQ nie jest tak zle :roll: eeeeeeee tam zostawiam :razz: :mrgreen:

 

Jak bedziesz mial chwile to wrzuc jeszcze hirvonnena z drugiego przejadu bez maski ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

cześć wiara z UK :)

 

mam pytanko - prośbę.

 

kupiłem wydech na ebayu z tym że jest "Postage for the item is in mainland uk only"

i szukam kogoś kto podałby swój adres do wysłania przesyłki i byłby w stanie przesłać go do mnie.

oczywiście za jakimś fancikiem w podzięce :)

 

prosiłbym o info na priv'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć! Mam podobną prośbę jak Bartolo. Pozwolę sobie wkleić kopię swojego posta z wątku "kurier klubowy":

 

"Chciałbym kupić felgi na angielskim ebay'u, ale większość sprzedawców nie oferuje wysyłki międzynarodowej, a jeśli już to taki kurier kosztuje ok.80-130 Funtów (więc automatycznie atrakcyjna cena zakupu staje się dużo mniej atrakcyjna :roll:). Zastanawiam się czy istniałaby możliwość zakupienia ich na adres któregoś z kolegów z forum. Można by je wtedy wysłać zwykłą pocztą. Ewentualnie dany forumowicz mógłby je przywieźć ze sobą, przy okazji, do kraju (oczywiście za ustaloną wcześniej opłatą). Czy któryś z Was, moi Drodzy :), podjąłby się takiego "zadania"? :smile:"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Czesc panowie i panie :!:

 

Mysle ze warto wybrac sie na Rallyshow do Chatsworth :arrow:

 

http://www.therallyshow.org/

 

Jako ze jest to dla mnie ostatnia okazja spotkania sie z Wami mam nadzieje ze pojawicie sie na imprezie :) Pod koniec lipca zjezdzam juz na stale do ojczyzny :)

 

Pozdrawiam

JD

 

ps; zapomnialem dodac ze jade w niedziele do Chatsworth :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No o ile okolicznosci niezalezne od nas :-) nie wynikna to my sie wybieramy ...... moje rajdowe volvo jest juz w pelni przygotowane ..... no moze jeszcze wymienie obnizona sprezyne na cos bardziej rajdowego :-P i jazda :-)

 

Super Bastek333 :) Czyli widzimy sie w niedziele jakby co (06/06/10) :wink: Stasiu tez ma sie pojawic z ustalen poza forumowych :idea: i moze Nobby tez sie zjawi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niestety, przedwczesna ma radość była... Skręcona kostka u nogi, która sprawiła, że miałem nie iść do pracy, stała się dwa razy większa i bordowa i napuchnięta niż się spodziewałem, więc niestety zalecane jest nie ruszanie nogą :(

Bawcie się dobrze - fotki poróbcie :)

 

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...