Skocz do zawartości

Skórzany śledzik...


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Forumowicze!

 

Jest tak. Na Sylwka idę na kicz-patry-ejtis-stajl. Potrzebuję do tego klasyczny skórzany krawat zwany śledzikiem - typowy dla epoki. Taki ze świecącej skóry. Problem w tym, że nigdzie nie udało mi się kupić czegoś takiego - wszędzie, gdzie o coś takiego pytam, robią takie oczy:

 

:shock:

 

I dlatego zwracam się do Was z prośbą o wskazówki, gdzie można nabyć taki rarytas.

 

Ew. jak ktoś ma taki z dawnych czasów, bo jest oszczędny i nie wyrzuca niezniszczonych rzeczy, niech da znać - płacę, jak za kawior :mrgreen:.

 

PS. A jak mi tu ktoś z off-topem wyjedzie, to.... :evil:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak ktoś ma taki z dawnych czasów, bo jest oszczędny i nie wyrzuca niezniszczonych rzeczy, niech da znać

 

Miałem parę sztuk - ale czy jeszcze mam, nie wiem... poszukam :cool: .

 

kilkadziesiąt (set?) krawatów po moim dziadku.

 

Hmmm... Jesli dziadek mniej więcej z mojego pokolenia, to powinno się coś takiego znaleźć. A to oznaczałoby, że: a) albo Barbie jest mocno niepełnoletnia, a jej rodzice wcześnie zaczynali; B) albo ja jestem starszy, niż przypuszczałem... ; c) albo dziadek Barbie nadążał za modą jeszcze w wieku mocno dojrzałym... :cool:

 

A tak przy okazji, kumpela z dziecinstwa podesłała mi niedawno zeskanowane zdjęcia ze studniówki (połowa lat 80.) - rany Julek... :mrgreen:

Przemeq, gdybyś potrzebował inspiracji kostiumologicznej, mogę udostęonić fotki do wglądu... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrze na tytul tematu i sie zastanawiam..czy to nowa odmiana "butow z weza" czy tez tradycje swietowania sie komus pomylily i chce sledzika teraz swietowac..a tu prosze,o lans chodzi :mrgreen: Przemeq zaposiadam takowy w zbiorach u kolezanki...w kolorze "bordo"..ale dostepny bedzie po swietach..jesli nic nie znajdziesz to daj cynk :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrze na tytul tematu i sie zastanawiam..czy to nowa odmiana "butow z weza"

 

Stąd taki, a nie inny dopisek w podtytule wątku :mrgreen:. Choć po pewnym czasie zorientowałem się, że nie mam szans z wątkiem o butach z węża :).

 

Przemeq zaposiadam takowy w zbiorach u kolezanki...w kolorze "bordo"..ale dostepny bedzie po swietach..jesli nic nie znajdziesz to daj cynk :wink:

 

Byłby idealny!

 

Powiedziano mi, żebym poszukał też w sklepach z odzieżą używaną (ale po takiej wizycie zarobi mój psychoanalityk na próbach doprowadzenia mnie do równowagi emocjonalnej! :mrgreen: ) - jak tam nie znajdę, dam znaka i uprzejmie poproszę o kuriera 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, mam taki chyba, ale w Białej, z której właśnie wróciłem. :shock:
Nie machnąłeś się w dacie urodzin? ;)

 

To zdjęcie co je masz w profilu jest okropne. Pomijam twoją gębę, bo szkoda słów, ale to jak trzymasz kierownicę... Nie dość, że 12.55 to jeszcze zaciśnięte kciuki... szkoda, że nie masz wyprostowanych rąk w łokciach :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, mam taki chyba, ale w Białej, z której właśnie wróciłem. :shock:
Nie machnąłeś się w dacie urodzin? ;)

 

To zdjęcie co je masz w profilu jest okropne. Pomijam twoją gębę, bo szkoda słów, ale to jak trzymasz kierownicę... Nie dość, że 12.55 to jeszcze zaciśnięte kciuki... szkoda, że nie masz wyprostowanych rąk w łokciach :shock:

Nie wiem o co Ci chodzi, ale niniejszym olałem Cię ozdobnym sikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zdjęcie co je masz w profilu jest okropne. Pomijam twoją gębę, bo szkoda słów, ale to jak trzymasz kierownicę... Nie dość, że 12.55 to jeszcze zaciśnięte kciuki... szkoda, że nie masz wyprostowanych rąk w łokciach :shock:

 

Witek, weź na wstrzymanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barbie, ja tu po dobroci serca zwracam małolatowi uwagę na błędne nawyki w prowadzeniu auta, a on mi jakieś chore, zboczone,hardcorowe, fetyszystyczne rzeczy proponuje. Pani jeszcze do tego mi od gejów wypomina...

 

owoc666, ty weź. Jak mnie Polini znienawidzi, za tą wypowiedź, to ją zapamięta i ilekroć będzie chciał tak złapać kierownicę to sobie przypomni i tego nie zrobi. Taka zagrywka psychologiczna.

 

W tym kraju jak ktoś chce dobrze, to go zagryzą, no ale czego się spodziewać po takich... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...