Skocz do zawartości

Identyfikacja Szanownego Obywatela Waldemara Bieli


zyga

Rekomendowane odpowiedzi

Odpowiew w zastępstwie ( zawsze chciałem być sekretarzem Pana B. :wink: ) oczywiscie, że i owszem.

 

PS.

Czy wykazałem się wystarczającą elokwencją, aby zostać przyjętym do klubu ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem,że w modelach z silnikami doładowanymi automat nie jest oferowany ale zacząłem szukać i okazało się ,że w Polsce tyczy się to tylko Imprezy ale w Japonii do WRXa można już zamówić nowy automat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wielce Szanowny Waldemar Biela wozi się srebnym foresterem ze śmiejącym emblematem przyklejonym z tyłu?

:?:

 

Z uwagi na zastosowanie w mojem organiźmie, niestandardowy światoprzeglondarki, zazwyczaj wszelakiem emblematy miewam z tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze chciałem być sekretarzem Pana B.
:wink: )

 

Szanowny kolego, po piersze primo macie za brzytkie nogi.

Po drugie secundo, macie zbyt sumiennie scheblowanom klatkę z pierwsiami.

Po czecie tercjo, sekretarka nie służy do tego, żeby miała być elokwentna, a nawet wręcz przeciwnie. Jak mi sie zachce w biurze posiadać dźwięk, to se włanczam radio i to broń boże to z RYJEM.

 

Jedynom zaletom która przemawiała by za zatrudnieniem kolegi, mogły by być ewentualnie jędrne pośladki.

 

Matka chrzesna.... Siwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponadto ma wszczepiny tłumik Hayward-Scott dający możliwość jednoznacznej identyfikacji akustycznej. Tzn. samochodu, nie P. Bieli :wink:

 

 

Bóg Wam zapłać dobry człowieku za ostatecznom dekonspiracje.

Całe szczęście że nie jestem równie popularny na forum POLICJA DROGOWA PL.

 

Matek chrzesny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli pisownia P. Bieli odzwierciedla wymowę to wnioskuję, że z identyfikacją akustyczną też nie powinno być problemów :)

 

!

 

Zależy to w duży mierze od tego czy akuratnie konwersuje, czy gadam, co w duży mierze zależy od stopnia nawilgocenia, oraz w duży mierze od tego czy interlokator jes moim klientem, czy też co daj boże wręcz przeciwpołożnie jakby. "Co daj boże" dlatego że ogólnie konwersacja mię menczy, a nawet męczy. W durzy mierze dlatego, że jak klient pierdzieli gupoty. to nie wypada mi powiedzieć że pierdzieli gupoty.

 

Strasznie "duży miary" urzyłem w ty wypowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wielce Szanowny Waldemar Biela wozi się srebnym foresterem ze śmiejącym emblematem przyklejonym z tyłu?

:?:

 

Z uwagi na zastosowanie w mojem organiźmie, niestandardowy światoprzeglondarki, zazwyczaj wszelakiem emblematy miewam z tyłu.

 

Serdecznie (nie mogę powiedzieć gorąco, bo tu na drugim końcu eu jest zimno i deszczowo) pozdrawiam, miałem przyjemność znowu z daleka widzieć jadąc na lotnisko.

 

 

Wariat w zielonym puncie goniący subarynki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Jedynom zaletom która przemawiała by za zatrudnieniem kolegi, mogły by być ewentualnie jędrne pośladki.

Matka chrzesna.... Siwa.

 

To ja już wzorem Millera (niech wezmie holera) dobrowolnie zrezygnuje.

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[To ja już wzorem Millera (niech wezmie holera) dobrowolnie zrezygnuje.

:wink:

 

Przyjmuje rezygnację ze zrozumieniem. Ucz się młodzieży, jak się nie odmawia zatrudnienia, a skutecznie zniechęca kandydata.

 

Chrzesna szpakowata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie (nie mogę powiedzieć gorąco, bo tu na drugim końcu eu jest zimno i deszczowo) pozdrawiam, miałem przyjemność znowu z daleka widzieć jadąc na lotnisko.

 

Następną razą proponywuje użyć sygnała dźwięcznego, poruszać energicznie kończynami górnymi, używając jednocześnie otworu gębowego w celu wyszczerzenia się symatycznego, abo wykonać jakiś tendencyjnie gupi manewr pojazdem, w celu zwrócenia uwagi........ abo śniadania.

 

Pozdrawiam równomiernie

 

Matka chrzesna klubowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następną razą proponywuje użyć sygnała dźwięcznego, poruszać energicznie kończynami górnymi, używając jednocześnie otworu gębowego w celu wyszczerzenia się symatycznego, abo wykonać jakiś tendencyjnie gupi manewr pojazdem, w celu zwrócenia uwagi........ abo śniadania.

 

Pozdrawiam równomiernie

 

Matka chrzesna klubowa.

 

Używałem znaków świetlnych i machałem kończynami górnymi jak tu (tu jest fajniutko, cieplutko) robią to obywatele pochodzący z górnej Afryki kłaniając się na południowy wschód.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przepraszam, ale wlasnie wrocilem z Afryki i oner sie tam usmiechaly a nie klanialy w pas czy jak.

Trzeba jednak, tak serio mowiac, jakies klubowe oznaczenia, moze by taki kogut jak traksowkarski, z napisem, albo cos podobnie gustownego, i jak sie widzi drugiego to taki fajny sygnal z LaKUKARACZĄ. Zeby nasz kojarzono z klasa i dobrym gustem. Bo co.

Zaraz zajde do sklepu dla złotów i się zorientuje czy dadzą nam rabat.

Bo jednak ilosc, wolumen zamowienia bedzie spory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przepraszam, ale wlasnie wrocilem z Afryki i oner sie tam usmiechaly a nie klanialy w pas czy jak.

Trzeba jednak, tak serio mowiac, jakies klubowe oznaczenia, moze by taki kogut jak traksowkarski, z napisem, albo cos podobnie gustownego, i jak sie widzi drugiego to taki fajny sygnal z LaKUKARACZĄ. Zeby nasz kojarzono z klasa i dobrym gustem. Bo co.

Zaraz zajde do sklepu dla złotów i się zorientuje czy dadzą nam rabat.

Bo jednak ilosc, wolumen zamowienia bedzie spory.

 

W strone Mekki machali lapkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...