Skocz do zawartości

Rodzinne kombi


euyot

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 23.11.2022 o 15:19, ManoLEE napisał(a):

Wartość auta jest w Twojej głowie, nie w głowie innych. Przy Polonezie nic bym nie zrobił gdyby patrzył na dawną wartość rynkową, teraz jest już trochę lepiej ;).

Spoko luz.

Od początku już włożyłem ile dałem. 

Lubie ten samochód jak się coś znowu spsuje to jak będzie kasa to znowu dołożę. To jest naprawdę fajne auto. 

 

A propos. Przyskapilem i kupiłem opony wielosezonowe. I to takie se. 

No. Będzie lepiej to będzie lepiej:D

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.12.2022 o 23:58, czekker napisał(a):

 

Ja od 5 lat jeżdżę na całorocznych (najpierw Falken, teraz Kleber) - nawet przez sekundę nie żałowałem :biglol:

A co kupiłeś, że są "takie se"?

 

 

Imperial All Season Driver 215/45 R18 93 V XL.

Ciężko coś powiedzieć więcej. Na razie "testuje" i nie jest źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
9 minut temu, Neutrino33 napisał(a):

Gratulacje...a tak swoja drogą to kolor samochodu masz chyba taki jak mój...grill też. Trochę mnie itytują te "festyniarskie" błyszczące dodatki...ale na razie brak funduszy na jakieś prace przy aucie tylko dla własnego widzi-mi-się.

Yyyy. Jakie festyniarskie wstawki masz na myśli? 

A kolor mamy najlepszy dla tego modelu. 

Jak zrobisz z grilla drutex to masz przechlapane:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, euyot napisał(a):

Yyyy. Jakie festyniarskie wstawki masz na myśli? 

A kolor mamy najlepszy dla tego modelu. 

Jak zrobisz z grilla drutex to masz przechlapane:P

 

Dla mnie te wszystkie dodatki...z grillem na czele...są pretensjonalne. Mam to u siebie i tak średnio mi to pasuje, choć moja żona twierdzi, że w tym kolorze, z tymi wstawkami ten pojazd wygląda bardzo dystyngowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Neutrino33 napisał(a):

moja żona twierdzi, że w tym kolorze, z tymi wstawkami ten pojazd wygląda bardzo dystyngowanie.

Ma gust i tyle:)

Według mnie bardzo dobrze jest to dobrane. Zwłaszcza w tym kolorze. I zupełnie nie chodzi mi że mam takiego. Zaraz będę koło niego przechodził to jeszcze się upewnie:ph34r:

 

Tak jak sądziłem. Jest w deske:D

Edytowane przez euyot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, euyot napisał(a):

Ma gust i tyle:)

Według mnie bardzo dobrze jest to dobrane. Zwłaszcza w tym kolorze. I zupełnie nie chodzi mi że mam takiego. Zaraz będę koło niego przechodził to jeszcze się upewnie:ph34r:

 

Tak jak sądziłem. Jest w deske:D

 

Z żoną na temat estetyki raczej nie dyskutuje, bo to ona jest pełnoprawnym profesjonalistą w tym temacie...mam zwyczjnie proletariacki gust i gdzie mi tam kontemplować takie cuda wzornictwa przemysłowego :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Neutrino33 napisał(a):

 

Z żoną na temat estetyki raczej nie dyskutuje, bo to ona jest pełnoprawnym profesjonalistą w tym temacie...mam zwyczjnie proletariacki gust i gdzie mi tam kontemplować takie cuda wzornictwa przemysłowego :mrgreen:

Co nie przeszkodziło Ci nazwać gustowny dezajn festyniarskim... Coś tu się nie dodaje;)

 

Tak czy siak nie lubisz chromiku? Trudno. Ja nie wyobrażam sobie w moim dostojnym rodzinnym kombi na 18 innego gryla:D

 

Ale tak, żeby poszerzyć horyzonty: zaprezentuj coś w twoim guście? 

Edytowane przez euyot
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

pojechałem co by tarcze i klocki z tylu wymienić. okazało się, że nie ma co na siłę wymieniać, ale za to szczeliły przewody hamulcowe (w sumie jeden).
Czyli mam nowe przewody a stare tarcze i klocki.
Manszeta z lewego przegubu wymieniona.
Oleje filtry wymienione.
300k km w te wakacje pękło... i rośnie :thumb:

  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Ostatnio miałem przygodę z pewną panią. Stwierdziła, że na zebrze zmieni pas na tym którym ja jadę, a że dziewczynki zawsze mają pierwszeństwo musiałem odbić na krawężnik (dobrze że ludności cywilnej nie było). Pańci nie dopadłem przez korki, bo zwiał od razu na inny pas a potem przyblokował mnie ruch. Nic autem nie rzucało to pojechałem do domu... Może się kiedyś do Łęczycy wybiorę, korek ma tę zaletę, że da się zdążyć Rejestracje spisać.

Niestety wyfrunął cały płyn ze spryskiwaczy, bo jak się okazało zbiorniczek pękł na spawie.

Na szczęście z kolei zawieszenie i inne takie całe zweryfikowane u mechanika i wsio ok. Czyli ufff.

Niestety diagnozy i spawanie plastikowego zbiornika 350 ziko.

 

  • Trzymaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...