Skocz do zawartości

Apeluję o lajki! Konkurs fotograficzny :)


Mikad

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wszystkim

 

Jak byc moze wiecie, od pewnego czasu wraz z Zelazny i jeszcze jednym zapaleńcem prowadzimy bloga motoryzacyjnego, www.fahrwerk.pl

Pisuję też na jeszcze jednym portalu (Moto Pod Prąd), ale moje teksty byłyby niepełne bez zdjęć.

Zdjęcia robi moja dziewczyna - i tu pojawia się moja prośba o pomoc.

Dominika brała ostatnio udział w warsztatach fotograficznych organizowanych przed Forda. Miała okazję pooglądać Focusa RS w akcji (zazdroszczę jej!) i obfotografować nowego Mustanga. 

Jej zdjęcie Mustanga właśnie bierze udział w konkursie, w którym stawką jest nowy aparat - przydałby nam się, aby robić jeszcze lepsze zdjęcia ;-)

 

Niestety, decydujące są tu lajki. Dlatego też proszę fejsbukowych Was o polubienie pod tym zdjęciem. 

 

https://www.facebook.com/Ford.Polska/photos/a.1237329956301483.1073741925.194994820535007/1237330236301455/?type=3&theater

 

13606997_1237330236301455_38644343401891

Konkurencja jest silna, ale mamy szanse. Nie takie rzeczy się na The Forum robiło... ;) Zwłaszcza że słyszałem już od paru osób, że to zdjęcie jest po prostu najlepsze... ;)

 

Mamy czas do końca 15.07. Dzięki!

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

powyciagalbym bardziej zolty kolor na samolocie i te odblaski zniwelowal

Kurcze, tak się czasem zastanawiam: to mają być konkursy dla robiących zdjęcia, czy umiejących je retuszować w programach graficznych? Bo z tym się akurat w pełni zgadzam:

 

 

Samo zdjęcie -  rzeczywiście paręnaście cm i byłoby widać całe 25.
 

Ale tu chodzi o kompozycję, a nie o "rasowanie" zdjęć w programach... :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kompozycje, pełna zgoda - ja o tym wiem i Dominka tez wie :) Natomiast wszędzie kręcili się ludzie, był pośpiech... No nic, zdarza się - mam nadzieję, że Mustang kiedyś jeszcze wpadnie w nasze ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kurcze, tak się czasem zastanawiam: to mają być konkursy dla robiących zdjęcia, czy umiejących je retuszować w programach graficznych?

no to albo mamy national geographic i zero retuszu albo retusz jest dozwolony.

zreszta retuszuje sie dobre zdjecia, zeby byly jeszcze lepsze, a nie gowniane, zeby byly super, z gowna bata nie ukrecisz ;)

nie mam nic przeciwko wyciaganiu tego co najlepsze ze zdjecia, zabawie kolorami, kontrastami itp 

zreszta fotka o ktorej mowa na tle calej reszty prezentuje sie bardzo fajnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...