Skocz do zawartości

Skrzynia Impreza GT 96 rok


k615

Rekomendowane odpowiedzi

A sorry - zle zinterpretorwalem to co napisales, ze niby 754 wystepowaly w tych rocznikach w roznych obudowach. No tak czy inaczej - zeby bylo konstruktywnie.

ty754 tez sie chyba da zalozyc, ale na mniejszej ilosci srub.

 

Ogolnie zamiast szukac, deliberowac itp. - kupilbym skrzynie w parze z dyfrem, a jesli potrzeba, to i polosie i w droge. Bo przy ilosci roznych przelozen to mozna dlugo szukac.

Ew. rozwazylbym moze przelozenie po prostu zebatek w dyfrach, zeby sie przelozenia zgadzaly? Bo chyba sie tak tez da zrobic (?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Cześć Wszystkim. Nie chce dla jednej "pierdoły" zakładać nowego tematu dlatego piszę tutaj z prośbą do Was.

Czy ma ktoś nr szpilki lub jej wymiary od rozrusznika (dolna) w skrzyni TY752VN6AB - zaznaczyłem na zdjęciu podobnej skrzyni. Chodzi mi o zakup lub dorobienie takiej.

Albo mi już całkowicie padło na oczy albo naprawdę nie ma tego opisanego w katalogu części.

Z góry dziękuję.

 

szpilka.jpg.084d1f7638a250efb0fa602a8d7a1633.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dominikon napisał(a):

 nie ma tego opisanego w katalogu części.

 


Chyba nie jest wyszczególniona jako część zamienna :mellow:

http://opposedforces.com/parts/impreza/en_g11/type_15/engine_electronic/starter/

http://opposedforces.com/parts/impreza/en_g11/type_15/manual_transmission/transmission_case/illustration_1/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...