Skocz do zawartości

Felgi na lato - czyli nowa wizja


sasiadek_bb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

W sumie zimy nie ma - więc zacząłem zastanawiać się już nad przyszłym sezonem, no i doszedłem do następującego wniosku:

a gdyby się dało zamontować nieco większe koło, w przyszłości.

 

Oczywiście mowa o 18stkach do foretera xt.

 

I taraz najważniejsze:

czy mozecie mi pomóc w następującym teamcie:

 

* jakie ma być et 18stek ?

* jaki wymiar otworu w feldze - bo kiedyś w poprzednim nie-subaru musiaem dorabiać pierścienie centrujące z aluminium, a tutaj chciałbym tego uniknąć.

* no no i co bym się nie zamnkął na upgrade hamulców, w przysżłości!

 

Muszę poszukać takich kół, a chcę wiedzieć, że nie kupię jakiegoś badziewia w napadzie zachwytu.

 

No i jeszcze dwie ważne sprawy: najchętniej nzalazła bym złote speedline magnezowe, ale tu już chyba wydziwiam. (dlatego też nie ruszam tematu opon - na razie )

 

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

* jakie ma być et 18stek ?

* jaki wymiar otworu w feldze - bo kiedyś w poprzednim nie-subaru musiaem dorabiać pierścienie centrujące z aluminium, a tutaj chciałbym tego uniknąć.

* no no i co bym się nie zamnkął na upgrade hamulców, w przysżłości!

 

Muszę poszukać takich kół, a chcę wiedzieć, że nie kupię jakiegoś badziewia w napadzie zachwytu.

 

No i jeszcze dwie ważne sprawy: najchętniej nzalazła bym złote speedline magnezowe, ale tu już chyba wydziwiam. (dlatego też nie ruszam tematu opon - na razie )

 

Zdecydowanie kup cos markowego, co bedzie pasowalo parametrami do Subaru. Zadnych AEZow czy innych wydumek (pomijam dopasowanie, chodzi glownie o to ze te felgi za za miekkie i bardzo sie gna)

Kupil bym Speedlina, Compomotive, OZ, albo ktora z felgsugnowanych Prodrive (Speedlina albo OZ) Niektorzy jeszcze polecaja Rote.

 

Generalnie jesli chodzi o parametry to Ci z glowy do 18 cali nie podam, musial bym zejsc do garazu i sprawdzic jakie maja parametry moje Compo. Co do Speedlina to moge pomoc w zalatwieniu (bo mam jakies tam rabaty i nich) No a Prodrive czy OZeta to ostatnio raju proponowal w kupie/sprzedam w genialnych pieniazkach :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...