Skocz do zawartości

Obudowa pilota kluczyka legacy Outback 2001r


budyn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Pytanko czy da sie w normalnych pieniądzach dopaść obudowę do kluczyka z pilotem ? Mam sprawny kluczyk ale obudowa jest już tak zmęczona i połamana że aż wstyd go kieszeni wyjmować, aby trzymał sie kupy jest spięty trytką . Kupiłem obudowę na Allegro ale to niestety nie jest to samo. Czy ktoś ma jakiś pomysł albo przerabiał temat ? W serwisie kluczyk jest w w całości i kosztuje ok tysiaka

Wrzucam foty kluczyka i tego co jest na Allegro

 

5cc57965c7decb56a75066f67b95096f.jpg

Klucz oryginalny

 

2af9e84c2a562a1c96f838a5ec667001.jpg

 

Myślałem tez nad zakupem całej stacyjki z kluczem ale cieżko znaleźć ten rocznik i żeby dodawali klucz z pilotem

Edytowane przez budyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorabialem niedawno kluczyk do forestera 2004r.bez pilota.Dostałem link do aukcji, tak w razie gdybym polamal swój.Ponoć do tego można przełożyć bebechy.

http://allegro.pl/kluczyk-obudowa-subaru-forester-impreza-outback-i5559214902.html

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obudowy kluczyka tzw eurostyle solo nie dokupisz, jedynie w chinach widziałem ten typ ale niestety nie dało się dogadać ze sprzedającym.

Kupno używki w dobrym stanie daje Ci możliwość przełożenia gumowej okładziny i ew górnej klapki, grot jest zespolony z dołem i nie znalazłem sposobu na bezinwazyjne rozdzielenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko że nie znalazłem w sprzedaży oryginału a tak było by najlepiej 

a co do przekładki wnętrzności do obudowy z linka podanego powyżej to jest to dokładnie ten sam kluczyk jaki ja kupiłem 

i po wielkiej walce z małą szlifiereczką dostosowując wnętrze obudowy oraz przekładając grot ( da się wyjąc z oryginału )  zrobiłem sobie hybrydę 

wygląda lepiej niż ten stary i działa, ale do oryginału to jednak lata świetlne. No nic może uda mi się trafić kiedyś oryginał, choć jedyne kluczyki jakie widziałem to jak już pisałem są razem ze stacyjką i bardzo rzadko są to klucze z pilotem  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

i po wielkiej walce z małą szlifiereczką dostosowując wnętrze obudowy oraz przekładając grot ( da się wyjąc z oryginału ) zrobiłem sobie hybrydę

 

da się wyjąć grot bez demolki? Jak on jest osadzony?

 

 

 

 

wygląda lepiej niż ten stary i działa, ale do oryginału to jednak lata świetlne. No nic może uda mi się trafić kiedyś oryginał, choć jedyne kluczyki jakie widziałem to jak już pisałem są razem ze stacyjką i bardzo rzadko są to klucze z pilotem

 

musisz pilnować alledrogo, jest tego mało ale czasami się pojawiają. Więcej było na ebay'u jak szukałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten sam problem - kluczyk wygląda jak psu z gardła wyjęty. I na dodatek mam tylko jeden...

Przy okazji - czy w Legacy (i innych Subaru z tego okresu) były kluczyki bez przycisków? Takie mniejsze, zgrabniejsze? Mi otwieranie z pilota i tak nie działa, a nawet jakby działało to bym tego nie używał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

[quote name="ozarek"

 

da się wyjąć grot bez demolki? Jak on jest osadzony?

Z oryginału da się bez problemu ale podróba ma wtapiały w plastik, musiałem troszkę podziałać szlifierka żeby dało się to razem pozakładać ale działa, w miedzy czasie odkrył minusie grot od obudowy ( bo w podróbce był on wtopiony w plastik jak już pisałem i do niego przykręcali się śrubkę obudowy) niestety grot się odkleił i obudowa się rozleciała. Wywierciłem wiec otworek na wylot, dobrałem malutka śrubkę i nakrętkę, nakrętkę wpakowałem w obudowę na ile to możliwe po czym skręciłem na wylot. Teraz mogę nawet nimi rzucać

Edytowane przez budyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...