Skocz do zawartości

Forek SF pojedyńcze stukniecie w tylnym zawieszeniu


kubabb

Rekomendowane odpowiedzi

To teraz ci powiem coś o stacjach diagnostycznych bylem na przeglądzie w zeszłym tyg z pełna wiedza i świadomością o padniętych wszystkich czterech amortyzatorach samochód juz ciężko bylo utrzyma na wprost nawet na prostej drodze. Wiesz co usłyszałem że ma pan lewy przedni do wymiany!!!!! a na mój protest i słowa że przecież wszystkie są "wylane"  usłyszałem ze mogą być mokre to nie szkodzi!!! a filmik w jakim stanie miałem amortyzatory wszystkie wrzuciłem na FB.  Teraz dam ci drugi przykład Forka przywiozłem z Niemiec 7lat temu jeszcze z założonymi samopoziomującymi w stanie Agonalnym takim ze jak rozhuśtałeś samochód to nie chciał się przestać odhuśtać :-). Pojechałem na pierwszy przegląd i zgadnij co się dowiedziałem :) Tak wiec mam głęboko w D.. wszystkie stacje diagnostycznie z trzepakami dla "resoraków". A przy przeglądzie byłem pod autem z diagnostą przeogladalismy wszystko i nie było słychać żadnego stuknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tak rura wydechowa uderzała o budę,  a na kanale jak szarpałem ręka to nic. Wszystko sprawdzałem na postoju było OK jak skręcałem to stuknęło raz czy dwa. Choć nie koniecznie musi być to. Może coś w piaście koła ? Półoś, dyfer itp. jakiś mały luz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisalem wyżej ze wszystkie sprężyny i amory wymieniłem tydzień temu :)

Nie doczytałem, sorry. W moim forku głuche puk puk dawal łącznik stablizatota(lecz też wspominasz ze wymienione). W audi a3 mialem przekładnie rozwalona tulejki i to na nich się tluklo.

 

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez akir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...