Skocz do zawartości

Licznik mi chyba przeklamuje


wolff

Rekomendowane odpowiedzi

Mam podejrzenie ze mi licznik predkosci klamie w zywe oczy i zawyza o jakies 20-30kmh (oczywiscie wtedy kiedy wspanialomyslnie dziala - bo czasem po prostu sie "meczy" i "usypia" - wtedy nie zawyza - bo pokazuje zero).

 

Stad prosba: czy ktos kto ma Impreze GT moglby mi sprawdzic ile ma kmh przy 3k i 5k rpm na czworce ??

 

Pozdrawiam Wilk zaintrygowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamietam ile moje "nie Turbo" miało. Ale: czworka 5 tys. obr. prawie 140km/h. Ciekawe jak z GT :wink:

 

Z racji panujących dziś w mieście i okolicach warunków pogodowych nie miałem zbytniej okoliczności na sprawdzenie 5k rpm na 4-ce. :D

 

Michał

Ja chcialem sprawdzic u siebie (zadalem pytanie, a nie mam do czego porownac :oops: ) - ale dzisiaj mi sie w ogole licznik nie obudzil - mam nadzieje ze nie wpadl w spiaczke - chwilo wybaczam mu bo niedziela - ale jutro uzyje srodkow przymusu bezposredniego jak trzeba bedzie :twisted:

 

ps jednak bede musial naprawic bo zauwazylem, ze przebieg mi stoi w miejscu (co bym sie ze zmianami oleju nie spoznial)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji panujących dziś w mieście i okolicach warunków pogodowych nie miałem zbytniej okoliczności na sprawdzenie 5k rpm na 4-ce. :D

 

 

 

Wartość na liczniku zobazyć po zabutowaniu to dało rade ale napędzić się do takich prędkości to już gorzej. W nocy całkiem fjanie po Wawie się śmigało :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 1000/min na V-tym biegu 38,5 km/godz.

Przełożenia:

I 3,55

II 1,95

III 1,37

IV 0,97

V 0,74

 

Reszta to przeliczanie :)

 

Łączę pozdrowienia

 

o właśnie! jak to się przelicza?

 

mógłbym prosić o te same numerki dla Justy '91 wersja z gaźnikiem?

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 1000/min na V-tym biegu 38,5 km/godz.

Przełożenia:

I 3,55

II 1,95

III 1,37

IV 0,97

V 0,74

 

Reszta to przeliczanie :)

 

Łączę pozdrowienia

Wychodzi mi kolo 85kmh na 4ce przy 3k rpm - a pokazuje mi ponad 115kmh :cry:

Widze ze czeka mnie ingerencja w organizm licznika. Moze sobie zapodam nowy w ogole, bo poprzedni wlasciciel zrobil z niego choinke (i to tylko jedna z krzywd jakie ten biedny samochod doswiadczyl z jego reki... ech)

 

ps juz wiem skad nadzwyczajna oszczednosc paliwa Imprezy jak moja dziewczyna jezdzi (kilometry szybciej leca przeca) :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...