Skocz do zawartości

Jaka najtańsza tv satelitarna ok. 20 zł/m?


RadziejS

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że pytanie nijak do forum Subaru się nie ma, ale liczę na Wasze rady (już wiele razy tu znalazłem dobrą odpowiedź). Nie chce mi się wnikać w kruczki różnych operatorów itp.

 

Ze względu na tzw. "dobrą zmianę" utraciłem szansę oglądania jedynego, który tv naziemna oferowała, tj. tvp info. Odeszły najfajniejsze prezenterki i nie mogę patrzeć na te nowe twarze a i forma podawania też mi nie odpowiada.

 

Jaki najtańszy wariant tv satelitarnej polecacie? Zależy mi na kanałach informacyjnych tvn (mniej chętnie polsat) oraz na kanałach edukacyjnych (discovery i tego typu). Sport totalnie mnie nie interesuje.

 

Który operator w podstawowym pakiecie da najwięcej i nie naciągnie na więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz szczęście. Ten chudy pan z reklam Telewizji na Kartę z przed paru lat to ja. I nadal polecam ten produkt. Teraz już bogatszy, w hd i właśnie ok. 20. PLN.

Ale jak masz przyzwoity net, to sporóbuj wpierw tvn player. Za 14 pln masz kanały na żywo i programy TVN bez reklam, a nie ma zakupu dekodera, anteny i pooglądasz też na wakacjach.

 

Kiedyś były w Polsce 4 platformy sat, teraz są dwie (Polsat i. NC+) wiec wybór nie jest wielki.

 

Nie daj sobie wcisnąć dekodera SD TNK - ta oferta będzie wylaczona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czad ta telewizjada.net. Jestem tak mega zadowolony, że szok. Właśnie sobie obejrzeliśmy z Żoną podsumowanie dnia na tvn24. Ciekawe ile transferu to zżera i jak długo będzie działać. Dzięki @@akir, forum jest WIELKIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi to przez myśl przemknęło więc na dłuższą metę mam mieszane uczucia, ale na razie, doraźnie jest super. Wczoraj z nawyku włączyłem tvp info wieczorem, był ten (denny jak dla mnie) program "W tyle wizji" - na szczęście dzięki pomocy forum, zyskałem nowe okno na świat ;). Bardzo żałuję, że telefony (przynajmniej moja Lumia) nie mają teraz wyjść HDMI (jak poczciwa N8), nie musiałbym laptoka pod TV targać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zastanawiam się, na jakich zasadach działa telewizjada.net ? Niby nie jest to p2p, ale nie wierzę też w nic za darmo ... :rolleyes:

Ktoś więc wie jak to działa ?
To jest streaming z kart, które nie maja jeszcze zabezpieczenia.

 

Wysłane z mojego Honor 7.

 

 tu nie chodzi o to że ogladam TV ale czasem są ważne mecze i nie chce mnie sie szukać po streamach ...

 

Rewelacja.

 

Keep it up.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...