Jump to content

Łożysko ? Forek SG

Pioo
 Share

Recommended Posts

Witam, ostatnio zauważyłem, że przy maksymalnie skręconych kołach coś buczy z przodu. Wydaje mi się, że może to być zużyte łożysko. Objaw nie występuje regularnie. Czy ktoś z Szanownych Forumowiczów dokonywał takiej naprawy, z jakimi kosztami może się to wiązać?Pacjent forek 2.0 na at 2007, przebieg 144tys.

Pozdrawiam

Buczy podczas jazdy czy na postoju? Sorry jeśli głupie pytanie, ale nie znam poziomu Twojej wiedzy od strony mechanicznej :)

Zauważyłem podczas parkowania ale na postoju też buczało. Podczas jazdy rzadko mam maksymalnie skręcone koła.

Nie, jeżeli jest tak jak piszesz to nie jest usterka. Musisz założyć sobie głośniejszy wydech lub muzyki głośnej słuchać wtedy tego typu dźwięki nie drażnią :) .

I nie męcz pompy na max skręconych kołach :)

Mi pompa buczy tylko na zimnym silniku.

Podobnie u mnie, staram się unikać skręcania kół na max'a. Jak na razie nic więcej się nie dzieje. 

A u mnie, choć starałem się jej nie mordować max skrętem i odpuszczałem lekko gdy zaczynała rzęzić, to teraz zaczęła ćwierkać non stop i poszarpywać podczas skręcania kół. Wymiana się szykuje. Generalnie pompa może buczeć przy max skręcie ale jeżeli robi to głośno to może się kończyć.