Skocz do zawartości

Szablon chlapaczy a'la Rally Armour do bloba


svavo

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś ma i mógłby podzielić się szablonem chlapaczy do bloba? Coś na wzór Rally Armour lub podobnego.

 

Co prawda wolałbym kupić oryginał Rally Armour, ale wersja Basic jest podobno słaba (szybko się odkształca) a wersja Classic jest jeszcze droższa... Na plus jest cały stuff do mocowania, ale jednak cena (mnie) powala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpytaj usera GiGi, sprzedawal jakis czas swoj wyrob chlapaczy. Mam je w Forku i spisuja sie wysmienicie. Cena pasztet w porownaniu do RA.

Pisałem do nich na FB - niestety bez odpowiedzi. Na forum mają konta nieaktywne czy cóś, bo nie można w nie kliknąć...

 ja mam RA i szczerze polecam, nie będziesz żałował że dołożyłeś parę $ i kupiłeś lepsze, trzymają się super,

Wiesz może gdzie można je dostać najtaniej w PL? Za granicą cena w $ jest do przełknięcia, ale jak dojdzie koszt przesyłki to robi się słabo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Szablon zapisany, ale poszukałbym jeszcze potwierdzonego źródła szablonu RA.

 

Mam do sprzedania chlapacze RA :)

Niestety gdzieś zawieruszyły się przednie :( Jak tylko je znajdę pojawią się w dziale sprzedam części.

Jeśli są czarne i cena nie zabija to chętnie przygarnę :). Który model?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są czarne, chyba classic ale mam kurcze tylko tylne :(

Cenę podyktuje popyt ;) jeśli znajdę resztę.

Daj znać jakbyś znalazł przód.

 

Poza samym materiałem chlapaczy, zastanawia mnie jeszcze kwestia grubości, bo takie 1..1,5mm to mam wrażenie za mało i chlapacz szybciej będzie się odkształcał. Widziałem chlapacze 2mm a nawet 4mm - które powinny być lepsze do zwykłego dupowozu (bo nie mówimy to o stricte rajdówce)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem na ostatnią pojeżdżawkę właśnie z tego szablonu, tyle, że tylne.
Polecam kurtynę spawalniczą... :) Odpowiednio giętka, mocna i świetnie się wycina.
Na alledrogo tego od groma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem na ostatnią pojeżdżawkę właśnie z tego szablonu, tyle, że tylne.

Polecam kurtynę spawalniczą... :) Odpowiednio giętka, mocna i świetnie się wycina.

Na alledrogo tego od groma.

Masz może fotkę jak to wygląda?

 

To ja od siebie dodam deskę do krojenia by Ikea. Niestety nie ma czarnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12823104_1026601024074089_1622578835_o.j

Dokładniejsze fotki zrobię wieczorem.

 

Deska do krojenia, plus nóż do tapet. Wystarczy naciąć lekko rękaw i "łamiąc" początek cięcia odrywasz odpowiedni kształt...

Wycięcie tego zajęło mi z montażem mniej niż godzinę, do perfekcji trochę im brakuje, ale jestem zadowolony z użyteczności :D 

 

Do montażu odpiąłem dół zderzaka, żebym mógł wsadzić tam śruby - szóstki idealnie wchodzą w oryginalne otwory. Duża podkładka i nakrętka samohamująca.

A, jedna uwaga. Mimo, że odstają trochę od nadwozia, i tak mocno brudzi się dupa.

Edytowane przez mmarcinek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem kilka prób podrobienia ori RA i w sumie wszystkie wyszły nie za świetnie ;) , dlatego też poprosiłem małżonke o prezent w formie chlapaczy RA i takie też polecam do imprezy bloba bo "siadają" na aucie naprawde elegancko :) Zero dziwnych kombinacji z montażem, zdejmujesz koło i montujesz wszystko z zestawu w 10 minut :ok: 

(4wiatraki to chyba niezłe miejsce na zaopatrzenie sie w nie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 4T jest cienko z chlapaczami RA, ale mają Performance Creations - wie ktoś jako to się ma jakościowo do RA? Cena podobna, PVC 3mm, również jest zestaw montażowy. Coś takiego http://www.performancecreations.co.uk/subaru-impreza--wrxsti-gdb-new-age-rallyflapz-x28mudflapsx29-black-1338-p.asp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 8 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...