Skocz do zawartości

Zmieniłem sobie nick'a :)


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

...tzn nie zmieniłem bo sam nie mam takiej władzy, ale założyłem sobie nowe konto! Jakoś mi nie do końca pasuje podpisywanie się imieniem i nazwiskiem, w dodatku wszystko małymi literami, bez odstępów i bez polskich znaków, niestety w pośpiechu zakładane i nie przemyślane! :/ postów zbyt wiele nie napisałem więc taka moja zmiana nikomu pewnie różnicy nie zrobi, pewnie niektorym nawet kolo d.. lata taka, w sumie nowa tutaj, osoba jak ja!? Tamte moje posty niech tam sobie siedzą, przepraszam tylko za zaśmiecanie forum! :oops: od dzisiaj nie jestem adamstreciwilk tylko adaś.s (zreszta z takim nickiem mam też świnkę na samochodzie:)) ..a łaskawych morderatorów proszę o litość i oszczędzenie mnie od jakiegoś bana albo czerwonego paseczka. :roll:

w zasadzie powinienem to napisać w dziale "Tutaj się witamy" i ładnie się przywitać ze wszystkimi, ale pewnie moderatorzy czuwają i jeżeli uznają za stosowne to przeniosą ten post!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

założyłem sobie nowe konto! Jakoś mi nie do końca pasuje podpisywanie się imieniem i nazwiskiem,

Nie Ty pierwszy, już tacy tu byli ;-)

 

Tamte moje posty niech tam sobie siedzą, (...) od dzisiaj nie jestem adamstreciwilk tylko adaś.s

A "adasia.s" dobrze przemyślałeś...? :roll: :wink:

Sugestia - żeby zachować jaką-taką ciągłość, w starym profilu daj jakiś podpis, np. "obecnie adaś.s" - a w nowym, przynajmniej na pewien czas, np. "dawniej "adamstreciwilk". Unikniesz nieporozumień... :roll:

 

łaskawych morderatorów proszę o litość i oszczędzenie mnie

A znaczek skarbowy 0.7 zanabyłeś i wysłałeś...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A "adasia.s" dobrze przemyślałeś...?

 

chyba bardziej wolę jak do mnie mówią po prostu Adaś, a nie Adamie albo Stręciwilku albo jeszcze inaczej :)

 

Przykro mi, ale taki manewr jest zabroniony.

 

http://www.forum.subaru.pl/vi...=104307&start=0

 

właśnie tam poczytałem o tym i nie zauważyłem żeby nie można było mieć dwóch kont i z jednego "już nie korzystać" chciałem grzecznie poinformować, równie dobrze mogłem sobie założyć nowe konto i siedzieć cicho a zaczynać na forum jako ktoś zupełnie nowy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...