Skocz do zawartości

RACE DAY - Nowy cykl treningów wyścigowych


Harvester

Rekomendowane odpowiedzi

Gratki dla zwycięzców :D

Matsil, wóz lepszy niż na fotce, brawo :D , Docik, lodówa wymiata, szybka fajna jazda :D, woyt, idziesz jak złe, gratki za dobre miejsce :mrgreen:

Choć pogoda nie zachęcała zbytnio, warto było pojechać spotkać sie z Wami.

Pozdro dla wszystkich spotkanych nie wymienionych w czołówce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki również było bardzo miło do tej pory jestem w szoku co za dzień. Najpierw zaspałem przyjechałem w punkt na 5min przed startem a potem 1min10s z groszami i najlepszy LOL.

Szkoda że taki krótki dzień czuje niedosyt. Pozdrawiam wszystkich spotkanych super atmosfera fajni ludzie i to co sie lubi ..... czego chcieć wiecej ;D.


A zwyciestwo dedykuje Koledze Badylowi którego zabrakło. Ciesz sie!!!Przynajmniej Lodówko/Pralko/Forek cie nie objechał hehehe pozdro

Edytowane przez Docik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawa była przednia. Taka fajna, że z jazdy na czas wyszedł mega fun :), aż mnie ręka boli od ręcznego :biglol:.

 

@@Docik, jeszcze raz ogromne gratulacje. Świetny wóz i świetna jazda. Zapadła decyzja, kupuję opony zimowe, slick się nie sprawdza na śniegu :biglol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję serdecznie przyznam że nie usnę dzisiaj tak się naładowałem pozytywnie. News!!! zaczynam budowę magazynu będę ci podnajmował ponieważ zaraz zrobią się ze 2-3 rodzaje zimowek jedne na lekki śnieg drugie na kopny jak jest dużo trzecie jak jest mokro ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też go goniłem!!! Baaa nawet sie przestraszył i dwa razy musiałem go wyprzedzić hehehe. Taki żarcik mistrza ;D. Michał musisz tylko zamontować ta kamerkę 20cm wyżej albo pod szyba jak moja przed lusterkiem najlepszy widok. Wiem nie widać kierownika ale tor fajnie widać. Sprawdź sobie polecam i nie przesadzaj ja też z kołem powalczyłem pare razy i pokaleczyłem mementami, dobrze że instruktorzy nie widzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Też go goniłem!!! Baaa nawet sie przestraszył i dwa razy musiałem go wyprzedzić hehehe. Taki żarcik mistrza ;D. Michał musisz tylko zamontować ta kamerkę 20cm wyżej albo pod szyba jak moja przed lusterkiem najlepszy widok. Wiem nie widać kierownika ale tor fajnie widać. Sprawdź sobie polecam i nie przesadzaj ja też z kołem powalczyłem pare razy i pokaleczyłem mementami, dobrze że instruktorzy nie widzieli.
  drugi onboard mialem na zderzaku wrzuce potem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już na filmie @@kefira widać, że bawiłem się super. Też wrzucę coś od siebie :).

 

 

Też go goniłem!!! Baaa nawet sie przestraszył i dwa razy musiałem go wyprzedzić hehehe.

Oj chyba więcej, sorki, że na każdym wyjeździe byłem zawalidrogą :)
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A zwyciestwo dedykuje Koledze Badylowi którego zabrakło

 

dziekuje Ci Docik, i gratuluje :hi: . Pokazałeś tym amatorom gdzie raki zimują :P

 

bardzo żałuje ze mnie nie było (ale była by szydera ;) )  po filmie Szymona widać że było to co najbardziej lubię.........BOCZURY :D 

 

 

 

ze 2-3 rodzaje zimowek
 to jest aż tyle :) 

 

 

@kefira widać, że bawiłem się super

 

@@kefir, to jechał raczej zachowawczo, koniecznie chciał Cie dogonić  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich spotkanych, widzę, że załapałem się na filmik Kefira  :rolleyes:  ;)

 

Chciałem polatać bokami na starych Toyo 888 ale okazało się, że przy 0 stopniach za dobrze trzymają :biglol: 

Jak zacząłem się rozkręcać to Mustang zdemolował fotokomórki do pomiaru czasu... :wacko: 

 

Pierwszy raz na Torze Łódź mi się podobał. 

 

Polecam imprezy Race Day by Harvester & co  :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja dołączam się do podziękowań za super zabawę, pozdrawiam wszystkich spotkanych!

Zabawa była przednia, widać to na filmie Matsila, trochę zimno, warunki drogowe wymagające, w zasadzie nie było wiadomo na jakich laczkach jechać.

Ale po zdemolowaniu pomiaru czasu zaczęliśmy się bawić na całego - boki na każdym zakręcie, czasami aż za mocno, czego dowodem są drobne szkody na zderzakach ;)

Mam jakieś filmy, postaram się wrzucić w tygodniu.

 

aaa, zapomniałbym - wpadło pierwsze pudło więc nie jest źle B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

aaa, zapomniałbym - wpadło pierwsze pudło więc nie jest źle B)

Gratulacje :)

 

Ja to jedyna pudło na jakie mogę liczyć to to które zdejmę zderzakiem na zakręcie

 

 

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...