Skocz do zawartości

RACE DAY - Nowy cykl treningów wyścigowych


Harvester

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to dobrze że w sobotę odpocznę i wyśpię się. Wstać trzeba będzie w wcześnie ale zauważcie że Harvester musi byc tam jeszcze wcześnie żeby przyszykować wszystko. Tak więc więcej optymizmu. Sukces osiąga się ciężką pracą .... w większości przypadków .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

"8:00 - Początek treningu właściwego" - chyba nie dasz rady ;)

No to wyjadę o 7:00, na Tor zawitam o 7:15 ;)

W końcu blisko domu!

 

z tego co patrzyłem na kalendarz toru to o 16:00 zaczyna się kolejna impreza, więc nie ma opcji, żeby było później chociaż każdy by na pewno chciał :D Poza tym poszukaj zalet: skończysz o 14:00 i masz jeszcze połowę dnia przed poniedziałkiem :D

Edytowane przez SOpEL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon to nie jest jeszcze rajdowy Forek ani nawet Sti wiec pro opon brak jesli bedzie sens i potrzeba to na przyszły sezon sie pomyśli. Narazie nauka zabawa i testowanie auta i kierowcy. Wiem że zazwyczaj początkujący ma szczęście ale jak by go zbrakło to nie chcial bym zgarniać auta szufelką. Jadę tępo "chillout" bez spiny i rywalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wiem że zazwyczaj początkujący ma szczęście ale jak by go zbrakło to nie chcial bym zgarniać auta szufelką. Jadę tępo "chillout" bez spiny i rywalizacji
  tam raczej nawet przy przepałce jest bajkowo bezpiecznie:) tam się szybko nie nawiejesz z tego co widziałem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...