Skocz do zawartości

PLEJADY 2016 - czyli odliczanie czas zacząć, dziś studniówka !!!!!!!!!


guma

Rekomendowane odpowiedzi

Strona 38

 

 

Plejady już za 57 dni...  :)

 

 

[you] nie umie zajmować się dziećmi, dlatego ja swojego nie zabieram ...

 

 

Lista list:
1 Lista wcześniaków
2 Lista startowa
3 Lista teamów

Lista wcześniaków:
1 dzioba
2 Dziobnik
3 BartZ
4.Barteq
5 zamieszanie
6 baggins
7 Olusia
8 Beavis
9 kriskristoffers

 

Lista startowa:

Szosowa
107 Dziobnik
123 kj5d/jackpot70
126 Barteq
155 A.Rożek P.Rożek

Tur Szos
303 toks+hani
313 PRIMAR
338 viper
344 chojny+zoui

Terenowa
205 Lemiech / Ivan
207 dzioba/Kfiatek
214 sebekian/Apacz
215 Iza/Klaudia
216 zamieszanie/baggins

Tur Ter
404 Eclipse
420 Olusia
444 Ayu
477 kriskristoffers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam temat ale i tak wzialem to do siebie :-) pewnie bede musial z moim dwulatkiem przyjechac, malzonka bedzie miala zajecie przynajmniej, bo po ogladaniu filmikow na YT stanowczo oswiadczyla ze do auta nie wsiadzie, chyba ze dopiero w powrotna droge. I tu mam pytanie, czy moj 13letni syn moze mi pilotowac na terenowej? Jako harcerz z doswiadczeniem znakomicie ogarnia mapy itp i mialbym przewage ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bedzie dla mnie miesiac zlotow :-) tydzien wczesniej bedziemy eksplorowac nowe korytarze w MRU na zlocie Volvo. Szykuje sie fajne lato :-) Dopisalbym sie na terenowa ale nie bardzo kminie te numery. Podpowie ktos? Ewentualnie uprzejmie prosze o dopisanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że samochody są wypuszczane w takich odstępach, że nie będzie opcji, abym kogoś przyblokował?

W Bieszczadach na tur-ter był mój pierwszy raz i przed startem trochę inaczej to sobie wyobrażałem.

Samochody startują w równych odstępach, ale jedni jadą szybciej, drudzy wolniej, jedni jadą jak po sznurku, inni błądzą. Efekt jest taki, że szybko miesza się kolejność aut...

Poza tym na wąskich leśnych drogach trudno się wyprzedza i w którymś momencie zaczyna się jechać w kolumnie bez możliwości ucieczki (chyba, że zjedziesz na bok i odczekasz). Przy suszy, jak w Bieszczadach, jedzie się w kłębach kurzu - wtedy trzeba było zwolnić i zwiększyć odstęp. I liczyć, że nie trafi się akurat duża dziura, bo wtedy zero szans na ominięcie, przyhamowanie, itp.

A potem dociera się na próbę, gdzie stoi długa kolejka aut - sekundy i minuty zarobione na przejazdach i precyzyjnie zaplanowane czasy dojazdu do punktów kontrolnych trafia szlag. Na próbach czasem kolejność jest wg numerów startowych (wtedy porządkuje się trochę początkowa kolejność), a czasem według kolejności przyjazdu na punkt (wtedy różnice się pogłębiają).

Jeśli ktoś się nastawi na jazdę na maxa i celowanie dokładnie w czas przejazdu to namęczy się i straci niepotrzebnie nerwy, a potem okazuje się że cała ta napinka była zupełnie niepotrzebna, bo na trasie turystycznej ważniejsze są konkurencje i odpowiedzi na pytania, a nie krótkie czasy przejazdu i dokładność przyjazdu na punkt kontrolny.

 

Dlatego w tym roku też zamierzam jechać na tur-tr, ale tym razem na pełnym chill'u. Spokojnie pozwiedzać, spokojnie pooglądać wszystko, a nie zastanawiać się ile wieżyczek miała cerkiew, którą przeoczyłem po drodze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

[you] nie umie zajmować się dziećmi, dlatego ja swojego nie zabieram ...

 

 

 

Wypraszam sobie takie insynuacje  :P  :P  :P

 

Umiem i zabieram ze sobą moich dwóch juniorów  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

spokojnie pooglądać wszystko, a nie zastanawiać się ile wieżyczek miała cerkiew, którą przeoczyłem po drodze...

ale przecież książka drogowa zaprowadziła Was dokładnie pod tę cerkiewkę a na karcie było napisane co trzeba zrobić, to jak ją ominęliście?

My oglądaliśmy kolejne miejsca na spokojnie, jednak po prostu nie chcieliśmy, aby minęło nas dużo samochodów, co spowodowałoby spory spadek w kolejce na kolejnej próbie czy obiedzie dlatego we wskazanych miejscach staraliśmy się nie przekraczać znacząco czasu podanego na karcie, co było oczywiście zamiarem, ale jak wiadomo-plany sobie a życie sobie :)

A było co zwiedzać i oglądać... jak zawsze w sumie :)


 

 

Jako harcerz z doswiadczeniem znakomicie ogarnia mapy itp i mialbym przewage ;-)

To niewątpliwie zaleta, ale wiesz jaki zastrzyk emocji daje sklejenie się kart w książce drogowej na trasie? :D I jest co wspominać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bedzie dla mnie miesiac zlotow :-) tydzien wczesniej bedziemy eksplorowac nowe korytarze w MRU na zlocie Volvo. Szykuje sie fajne lato :-) Dopisalbym sie na terenowa ale nie bardzo kminie te numery. Podpowie ktos? Ewentualnie uprzejmie prosze o dopisanie.

Kolejny weekend po plejadach zlot Fiata multipli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Po drugie primo: jakie macie sprawdzone patenty na Plejady z dziećmi (np. preferencje przy wyborze noclegów czy organizacji wyjazdu ogólnie)

Mam zarąbisty patent na dzieciaki, stosujemy go z żonką od dwóch lat, teraz już trzeci raz będzie: dzieciaki zistają u dziadków... :D

 

 

... Ostatnio, pamiętam [you] zajmował się dziećmi na próbach sportowych, to może coś więcej powiedzieć...

 

Mogę, zjadłem część  :rolleyes:

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, Beavis, dzięki za konkretne odpowiedzi!

Beavis, Wasz patent na dzieciaki jest zaiste zarąbisty :-D

Nasze pierwsze Plejady też zaliczymy w pełnym składzie. A za rok zobaczymy czy dzieciaki pozwolą się zostawić u dziadków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pojutrze zapisy a tu taka cisza   Odwołali Plejady?
 

 

W związku z intensywnym treningiem do Plejad a pozostającym w sprzeczności z Regulaminem The Forum a dokładniej  §1 punkt 11 ewentualnym zachowaniem pozostaje śledzić temat w ciszy  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pojutrze zapisy a tu taka cisza :o:th_dash::toobad::facepalm::P Odwołali Plejady? :blink:

 

 

...wszyscy jeszcze dogorywają chyba po Świętach.... :biglol: i próbują się przestawić po zmianie czasu...:P

 

 ale nie wątpliwie...."cisza przed burzą" nastała..... :ph34r:... :coffee: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...