Skocz do zawartości

Legacy IV - Cóż to za guziczek


minimetr

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z tym że Legacy'ów u mnie jak na lekarstwo, a właściwie 0, pytam:
1) cóż to za przycisk. Podejrzewam że nie jest to fabryczne, udało mi się to wyciągnąć i autentyk są do tego podpięte przewody lecz samo naciśnięcie przycisku nic nie wnosi;/
2) przy obecnych mrozach zauważyłem że spod środkowego tunelu (okolice dźwigni zmiany biegów, reduktora itp.) wieje mi skądś mega zimnym powietrzem podczas jazdy-zupełnie jakby z zewnątrz - czy ma ktoś z Was tutoriala jak rozebrać środkowy tunel(między fotelami) żeby zobaczyć skąd tak dmucha. Przy okazji mógłbym zobaczyć dokąd idą przewody z przycisku o którym wcześniej wspomniałem.  
Z góry wielkie dzięki za cenne wskazówki..

post-23732-0-66462400-1451940377_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym że Legacy'ów u mnie jak na lekarstwo, a właściwie 0, pytam:

1) cóż to za przycisk. Podejrzewam że nie jest to fabryczne, udało mi się to wyciągnąć i autentyk są do tego podpięte przewody lecz samo naciśnięcie przycisku nic nie wnosi;/

2) przy obecnych mrozach zauważyłem że spod środkowego tunelu (okolice dźwigni zmiany biegów, reduktora itp.) wieje mi skądś mega zimnym powietrzem podczas jazdy-zupełnie jakby z zewnątrz - czy ma ktoś z Was tutoriala jak rozebrać środkowy tunel(między fotelami) żeby zobaczyć skąd tak dmucha. Przy okazji mógłbym zobaczyć dokąd idą przewody z przycisku o którym wcześniej wspomniałem.  

Z góry wielkie dzięki za cenne wskazówki..

Przycisk nie jest fabryczny, więc może być od ... wszystkiego. Rozbieranie tunelu zaczynasz od podniesienia do góry elementu z mieszkiem dźwigni zmiany biegów i tym przyciskiem. Ma on dwa zaczepy w tylnej części i dwa w przedniej. Zaczynasz od tylnej i ciągniesz delikatnie do góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#WOJO, dzięki za cenną wskazówkę co do rozbiórki tunelu, bo byłem już bliski wyrywania ozdobnych listew idących po bokach, a teraz widzę że są one na śrubach.
Co do przycisku zagadka na razie nie rozwiązana, bo kabelki ciągną się gdzieś w głąb deski i będę musiał znaleźć dłuższą chwilę żeby do tego dojść.
Dołączam  zdjęcie ze środka, może ktoś rozpozna po kolorach kabelków do czego to może być, bo ewidentnie ktoś coś tam przerabiał z fabrycznego na niefabryczne B)

post-23732-0-80007800-1452124566_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz czujnik deszczu ?. U mnie tez jest taki tajemniczy guzik ( w troche innym miejscu). Pol roku sie glowilem co to az w sylwestra przypadkiem odgadlem. Odmrazalem szyby nawiewem i co jakis czas wlaczaly mi sie wycieraczki. Co mnie strasznie wkurzalo. Przypomnialem sobie o tym przycisku, wylaczylem i przestaly :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie również jest taki, tylko w innym miejscu, nic się nie dzieje po naciśnięciu lub przytrzymaniu.

W Forku 2015 również jest - po przytrzymaniu alarm zaczął wyć :)

 

Po uzbrojeniu alarmu w obydwóch samochodach mryga sygnalizując aktywny alarm.

 

Obydwa samochody z SIP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki Pany. Faktycznie okazuje się że to dioda od alarmu, sam sobie nie wierzę że nie wybadałem tego wcześniej, choć dioda po zamknięciu centralnego miga jak byk (do tej pory musiała mi ją chyba zasłaniać dźwignia ręcznego że tego nie widziałem).

Dziwiłem się ostatnio że pilot mi nie zadziałał, a musiałem bawić się tym przyciskiem widocznie i wprowadziłem go w tryb programowania zgodnie z tym co pisze #Tummi.

Tak czy inaczej - zagadka rozwiązana. Dzięki za pomoc :) .
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...