Skocz do zawartości

Brak mocy


Tomaxx89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowicze. Otóż w moim florku 2.0 122 km z 2000 roku problem jest tego typu iż brakuje mu mocy. Oznacza to że jego przyśpieszenie to 20 sekund do 100 dzisiaj mierzyłem bo odczułem że coś jest nie tak. Pojazd zagazowany ale na gazie zrobione dopiero ok 15 tys. Wymienione świece i przewody. Na biegu jałowym ma 600 obr i po wciśnięciu gazu także zamula. Wogóle dziwny dźwięk powstaje po ostrzejszym wcjśnięciu pedała gazu, tylko wyje i nic wiecej ani obrotomierz ani prędkościomierz raptownie nie reaguje. Proszę o pomoc bo już tracę sentyment do tego auta. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam silników subaru, ale wydaje mi się że autoregulacja zaworów to nie tutaj. Objawy wskazują między innymi na zawory. Miałem niedawno podobny przypadek, objawy jak u CIebie, w Espace 2.0, pęknięty zawór, jakby z torta wycięto ćwiartkę. Pod koniec przestał palić na jeden gar.

Niech znawcy się wypowiedzą czy istotnie w Twoim silniku nie reguluje się zaworów, ale próbę kompresji bym zrobił na pewno, to pomoże wyeliminować wiele opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...